Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку Дитячі свята – найбільш яскраві і пам’ятні події дитинства. Їх підготовка і організація потребують особливої уваги, якщо ви не знаєте як відзначити день народження дитини в 2 роки, то розгляньте наші різні варіанти.

Кого запросити? Чим пригощати гостей? Що подарувати імениннику? – на такі питання ми відповімо в цій статті.

Як відзначити день народження і зробити все що задумано?

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку У кожній родині планування відбувається по-різному: в одній – організаційні питання вирішують лише батьки, в іншого – збирається сімейна рада з родичів, у третій – наймають професіонала своєї справи, що спеціалізується на дитячих святах.

Після того, як визначився відповідальний за захід або група організаторів, вибирається місце, де відзначити день народження дитини 2 роки.

Захід може бути проведено у:

  • квартирі або будинку, в якому живе іменинник;
  • дитячому кафе, літнє кафе, на дитячому майданчику;
  • на морському, річковому пляжі;
  • в парку розваг, на лісовій галявині.

Меню дитячого заходи

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку Залежно від місця проведення свята, обговорюється меню.

Найбільш вдалий вибір страв, що виключає в складі різні шкідливості.

Поменше: смаженого, солоного, копченого. Побільше: овочів, фруктів, соків, морсів.

Солодощі обов’язкові на такому святі!

Запрошуємо гостей

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку Погодьтеся, завжди приємно отримувати офіційне запрошення на торжество. Запрошувальні листівки можна виготовити самим, або підібрати і придбати вподобані.

Можна запросити гостей усно, вручивши при цьому повітряний кулю і попросивши прийти на свято з аналогічним повітряною кулею, який вкласти записку з побажаннями для іменинника.

Повітряна куля можна замінити – квіткою, прапорцем і т. д.

Оформлення дитячого заходи

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, паркуЯк відзначити день народження дитини 2 роки в домашніх умовах, щоб він надовго запам’ятався малюкові? Для цього дитяче свято має бути оформлений яскраво, помітно, але безпечно для дітей.

Як правило, на таких заходах, що проводяться активні ігри, конкурси, тому виключіть відкритий вогонь, свічки, скляні предмети – все до чого можуть дотягнутися ручки дітей.

Припустимо прикрашати: повітряними кулями, гірляндами, ліхтариками, квітами, стрічками, мильними бульбашками.

Що подарувати дитині на 2 рочки?

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку На другому році життя діти починають активно розмовляти, вимовляють перші слова і пропозиції.

Найбільш вдалий буде подарунок, допомагає словниковий запас.

Це може бути:

  • музичні іграшки;
  • іграшки, що розвивають дрібну моторику;
  • пірамідки і сортери.

Для розвитку фізичного здоров’я, можна вибрати в подарунок абонемент у басейн для дитини і батьків або відвідування дитячих розвиваючих центрів.

Сімейні традиції

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку В даний час, популярної сімейною традицією стало приготування до кожного Дня народження календар розвитку дитини.

Протягом року родичі збирають і фотографують пам’ятні моменти з життя малюка – його нові вміння та навички.

З цих фотографій, з описами досягнень дитини, складається календар, який може розглянути кожен запрошений на День народження.

Кульмінація свята

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку Кульмінація – це найбільш яскравий, що запам’ятовується момент свята.

За традицією, це може бути: задування свічок на торті, з подальшою дегустацією, виступ запрошених клоунів, розважальна програма, феєрверк, запуск змія або ліхтариків з побажаннями.

Загальні рекомендації

Як відзначити день народження дитини 2 роки: в домашніх умовах, кафе, парку Для зручності батьків іменинника, святкування першого і другого Дня народження дитини не потрібно сильно розтягувати по часу.

Діти до 3 років, зазвичай, швидко стомлюються від шуму і великої кількості гостей, від підвищеної уваги.

Тому такі свята рекомендують проводити протягом 2-3 годин до обіду, або у другій половині дня, щоб дати можливість дитині поспати вдень.

Пам’ятайте про те, що діти не завжди виправдовують очікувань дорослих і це теж треба враховувати – не завжди малюки погоджуються брати участь у конкурсах, різати торт, бігати за мильними бульбашками.

Якщо атмосфера дитячого свята буде легкою і ненав’язливою – це подія надовго залишиться в пам’яті всіх його учасників!

Подивіться будь ласка одне цікаве відео про те, як захоплююче проходило святкування другого Дня Народження однієї маленької дівчинки: