Як відзначити Новий 2018 рік на теплоході по Москві-річці

Як зустріти свята по-особливому? Ви можете відправитися на вечірку в незвичайний нічний клуб, цікаво провести час за містом, а можете зустріти Новий рік 2018 на кораблі по Москві-річці.

Відзначити Новий 2018 рік на теплоході в Москві можна компанією від 15 до 100 осіб. На великих кораблях організовують свята для 350-500 людина.

Як зустріти Новий рік 2018 в Москві на теплоході?

Тут можна влаштувати корпоратив, який надовго запам’ятається вашим колегам. На борту корабля є всі умови для проведення свята. Тут можна організувати веселу тематичну вечірку з іграми та конкурсами, виступами артистів та феєрверком.

За вашим бажанням корабель може бути оформлений кулями, квітами, тканинами, будуть запрошені діджеї і артисти різних жанрів, організована фото – і відеозйомка заходу.

Теплохід на Новий рік в Москві можна орендувати мінімум на 5 годин. Вартість оренди становить від 9500 до 70000 рублів у годину.

Вартість фуршету та бенкету може бути різною, в залежності від кількості запрошених. Зазвичай вона становить 2000-3000 рублів і вище за людину, обслуговування – 10% від вартості меню.

Ошатна ялинка з різнокольоровими іграшками, веселка з блискучого серпантину, феєрверки бенгальських вогнів, бризки шампанського, музика і сміх, прекрасні види нічного міста, – все це чекає на тих, хто вирішив зустріти Новий рік 2018 на кораблі по Москві-річці.

Ви можете відзначити Новий 2018 рік на теплоході в Москві не тільки в компанії колег по роботі, але і в тісному колі друзів і близьких.

Вас чекає розважальна програма з Дідом Морозом та Снігуронькою, іграми та конкурсами, різноманітне новорічне меню, що включає страви російської та європейської кухонь. Вартість вхідного квитка – від 7 до 15 тисяч рублів.

Як зустрічають Новий 2018 рік на теплоході в Москві? До ваших послуг – затишні каюти, сауни, банкетні зали з барами, відео-караоке.

Сцени банкетних залів мають відповідне для проведення святкових заходів світлове і звукове обладнання.

І нарешті, розповімо про те, яким маршрутом слідують теплоходи на Новий рік в Москві. Навігація по Московській області в зимовий час року припиняється, і теплохід може слідувати тільки по центру столиці.

Ви зможете насолоджуватися прекрасними видами нічного міста і прекрасними панорамами набережних, прикрашені ілюмінацією.