Пройшов рік з дати створення нової сім’ї. Це дуже важлива і радісна подія, яка обов’язково потрібно відзначити. Але всі люди різні. Хто захоче влаштувати бенкет на весь світ, інші пар віддадуть перевагу залишитися наодинці, відправитися на природу або провести романтичний вечір удвох. Багатьом молодим подружжям, які працюють і хочуть отримати яскраві враження, знадобиться організація свят.

Кілька неординарних ідей

Молодята можуть самостійно придумати свій варіант урочистості або формат і сценарій свята може бути запропонований фахівцями у сфері event-індустрії з урахуванням побажань і мрій клієнтів. У будь-якому разі свято має бути незабутнім, дуже особистим і ретельно підготовленим.

Повтор весілля. Недарма всі новоспечене подружжя так люблять дивитися весільні фотографії і відео, зроблене в цей знаменний день. Це дуже яскрава і щаслива подія в житті кожної людини. Його можна повторити ще раз! Одягнути весільну сукню та костюм, провести банкет в тому ж закладі, що і в минулому році, запросити друзів. Але можна і змінити якісь деталі, удосконалити меню або вбрання.

Незабутня фотосесія. Красиві фотографії люблять всі, до того ж на них відтворюється історія родини. А неординарний і професійний фотограф зможе зробити їх особливими і цікавими.

Перше побачення. Якщо вже йдеться про спогади, чи не краще відтворити свою першу зустріч? Сімейна пара може відправитися в той же кафе і той парк, де вони провели свій перший вечір і пережити свої яскраві емоції.

Стрибок з парашутом. Сімейне життя — це певний ризик. Тому екстремальний подарунок один одному теж буде доречним. Можна стрибнути з парашутом або сплавитися по гірській річці на байдарці. Головне все робити разом, підтримувати один одного.

Пікнік. Міська суєта і стреси стомлюють навіть молодих людей на протязі робочого тижня. Тому іноді так хочеться відправитися на природу, насолодитися тишею, відпочити, подихати свіжим повітрям і пообідати в приємній обстановці.

Сауна. Інші люди воліють повністю розслабитися і прийняти очисні процедури. Тому провести час разом в лазні або сауні буде дуже приємно, тим більше що це дуже особисте і сімейне свято.

Молодятам буде цікаво і відправитися в подорож або просто в інше місто, щоб зробити цей день незвичайним. Хтось захоче проїхатися на автомобілі своєї мрії по нічному місту або покататися на конях по неходжених стежках. Важливо бути разом, але і про друзів і родичів забувати не варто. Не виключено, що їм теж захочеться привітати молодих у цей день і розділити з ними цю радість.