Кожен відпустку повинен бути максимально цікавим і приємним, а також досить вигідним, для цієї мети потрібно вирішити ряд простих завдань. Кращий варіант відпустки це грамотний підбір вихідних днів і облік майбутніх свят, це самий традиційний варіант рішення задачі вибору відпускних днів по роботі.

Як вигідно спланувати

Запланувати свою відпустку потрібно саме так, щоб це було зручно та цікаво і вигідно в плані фінансів. Щоб відпочинок був максимально цікавим і вигідним потрібно враховувати ряд основних простих правил вигідного планування відпочинку. Головні два визначення якісного і гарного відпустки це його тривалість і матеріальна максимальна виплата по роботі.

Рекомендується брати для себе відпустку тільки з понеділка, завдяки чому до відпускних днях буде додано ще два, тобто вихідні дні перед самим понеділком роботи. Саме тому доцільно відразу ж дізнатися в організації, де працюєте, коли саме у вас запланований відпочинок і можна трохи зрушити, завдяки вихідним дням зможете легко його збільшити на пару днів. Тобто момент як вигідніше брати відпускні дні вирішується легко і швидко за рахунок вихідних днів.

Щоб відпустка був самим вигідним, слід враховувати також, скільки днів у місяці, а точніше число робочих днів, найкращий варіант це 22-23 робочих дня, тобто січень, лютий і травень. Також потрібно враховувати виплати працівникові, тобто бонуси і премії, а також додаткові відпускні дні. Тобто для отримання більшого терміну і більшою відпускної суми грошей потрібно враховувати і місяць, і день, і вихідні дні. Якщо береться на 14 днів, то можна навіть попросити відгул один день і зможете тепер гуляти трохи більше, тільки бухгалтера це навряд чи влаштує, так як йому доведеться більше оформляти документів. Коли ви вже відгуляли 14 днів, можете знову взяти таку ж відпустку і оформити його знову ж таки з понеділка, завдяки чому вийде більш тривалий відпочинок.

Використовуємо календар, вихідні та святкові дні

Традиційний відпустку, в залежності від держави, становить 24-26 днів, якщо правильно взяти такий відпочинок, то можна буде погуляти довше. Щоб збільшити тривалість свого відпустки можна використовувати вихідні та святкові дні, перегляньте календар і враховуйте всі свята, завдяки яким можна буде відпочити трохи довше. Тобто навіть при відпускних в 3 дні можна завдяки святам його істотно збільшити, якщо береться відгул з 5 по 7 травня, то гуляти можете вже 10 днів. Згідно із законом відгул також можна розбити на два, тобто це 14 днів, 10 робітників, а 4 вихідних, хоча це керівництво часто не влаштовує, так як тут можна легко збільшити число оплачуваних днів.