Більшості ділових леді в нашій країні притаманні схожі помилки в стилі. Прагнучи відповідати вимогам ділового світу, жінки забувають про власну привабливість і починають одягатися однаково сумно і шаблонно. У цій статті ми розглянемо типові помилки в діловому стилі і спробуємо знайти альтернативні варіанти.

Основні помилки

Ідеальне рішення для офісу – чорний колір

Якщо хочете підкреслити підприємливість і енергійність, не обов’язково одягатися у все чорне, тим більше, якщо у вас не контрастна зовнішність. Швидше за все, ви будете схожа на сіру мишку, замучену офісними буднями. Краще вибрати офісне плаття альтернативного відтінку – синього, сірого або бордового.

Брючний костюм для авторитетності в чоловічому колективі

Звичайно, є дуже гарні брючні костюми, але чомусь бізнес-леді вибирають занадто похмурі фасони, прямі лінії і характерну чоловічу динаміку. До речі, у вищих бізнес-колах жінкам не прийнято вдаватися до «чужих» асоціаціям, тобто чоловічим деталей в гардеробі

Рожевий костюм — тільки для барбі

Якщо в офісі вам доводиться виживати як на рингу, тоді про рожевому дійсно краще забути. В інших випадках можна дозволити собі компроміс і вибрати спокійний відтінок рожевого, який налаштовує на позитив, розташовує до переговорів і заспокоює. Ваш коник – пастельні відтінки, а ось яскраві кольори типу фуксія краще обходьте стороною – вони дуже агресивні. До речі, зберегти вимушену формальність образу легко, якщо комбінувати рожевий пастельний з іншими спокійними відтінками – бежевим, сірим, приглушеним синім.

Чорно-біла універсальність

Звичайно, це просте рішення, але занадто суворе і надає образу певної жорсткості. Зловживати чорно-білою гамою небезпечно. Спробуйте відійти від монохрому і поекспериментуйте з синім, сірим або коричневим у поєднанні з пастельно-рожевим або іншим спокійним відтінком. Ви здивуєтеся, але виглядати строго можна і без чорно-білої уніформи.

Червоний колір – табу для офісу

Червоний — дійсно яскравий і агресивний, але якщо вам потрібно заявити про себе, то кращого рішення не придумати. Важливо, щоб червоне плаття сиділо ідеально по фігурі і гармоніювало з макіяжем. У поєднанні з білим червоний виглядає респектабельно і говорить про благополуччя господині. А ось комбінацій з чорним кольором краще уникати – це занадто відверта агресія, як і співдружності з жовтим – такий собі натяк на інфантильність.