Дуже часто замовники навпаки завдань в Інтернеті виставляють позначку «тендер». Що ж означає цей термін? Може бути, це означає, що замовлення брати не можна, або можна, але не кожній людині? Давайте спробуємо розібратися.

Поняття слова «тендер»

Яким чином взяти участь у тендері і виграти? Тендер – це споконвічно іноземне слово, і не кожна людина розуміє його справжнього значення.

«Тендер» — англійське слово, яке перекладається як «пропозицію, конкурс або торг». У фріланс-діяльності також може зустрічатися це і слово. Але у фрілансі воно має інше значення.

Якщо біля замовлення ви побачили позначку «тендер», то це означає, що на його виконання вибирається один виконавець з величезної їх кількості. Якщо мислити логічно, то всі проекти можна назвати «тендерами».

Вибраний виконавець отримує завдання з певними вимогами. Після його виконання він отримує обумовлену винагороду. Участь у тендері обов’язково, тому будьте чесними. Просто так взяти в роботу замовлення не можна.

Як виграти «тендеру» на біржі фріланса?

Отже, тепер ви уявляєте, що означає слово «тендер» і не станете впадати в паніку при вигляді замовлення. Що ж потрібно, щоб взяти участь у тендері і потім виграти в ньому?

1.Перший етап – подання заявки. Потрібно написати грамотний коментар, щоб замовник вибрав саме вас, адже цікавий замовлення, хороша оплата, позитивні відгуки цікавлять не тільки вас, але й інших виконавців. Не рекомендується також прикрашати свої навички і таланти. Не будьте невпевненим у собі людиною. Не можна говорити в заявці про те, що ви пишете тексти на рівні популярного письменника за звичайну оплату. Тому що при не виконанні цієї умови замовник може вас покарати і зажадати від вас більшого.

2.Крім правдоподібного і позитивної коментаря до замовлення необхідно докласти файл із зразками написаних вами текстів. Посилання на портфоліо в цьому випадку виявиться доречною. Радимо придбати портфоліо, якщо у вас його ще немає.

3.Не можна паплюжити інших учасників тендеру. За подібні справи вас можуть покарати адміністратори і забанити вас на кілька тижнів. Не можна також рекламувати свої послуги по десятку пропозицій. У такому випадку ви можете зарекомендувати себе настирливим людиною. Тому бережіть свій час і час замовника. І будьте терплячі.

4.Після цього ви з легкістю зможете виграти тендеру.