Чому відбувається так, що зовсім не приваблива зовні 30-річна жінка з легкістю знаходить симпатичного і розумного чоловіка, а мила 16-річна дівчина приваблює лише хлопців, які шукають розваг? Як дівчині вийти заміж? Які правила треба дотримуватися, щоб не втратити коханого і що треба зробити, щоб затягнути його під вінець?

Чому я не можу вийти заміж?

Багато дівчат вважають, що цьому є лише одне пояснення — поганий характер, тому вони сміливо забивають у пошуковик запити з серії: » яка риса характеру заважає жінці вийти заміж «. Безумовно, в перших десяти посиланнях буде пара-трійка тренінгів, затягають своїми назвами (наприклад, «як вийти заміж за 3 дні», » як швидко вийти заміж «, » як вдало вийти заміж » і так далі).

Особливими рядами стоять тренінги серії » як вийти заміж за багатого «, які обіцяють своїм вірним слухачкам якнайшвидше заміжжя за чоловіком, що володіє, як мінімум, великою компанією. Але, пройшовши курс, Ви не дізнаєтеся, як вийти заміж за 3 дні або ж, як вийти заміж за чоловіка своєї мрії: зазвичай на інтернет-курси даються і очевидні правила і факти (як зробити оригінальні сніданки, 16 способів стати спокійніше, 30 нарядів для побачень і так далі). Краще зіграйте за своїми правилами і придбайте на ці гроші нову сукню і зробіть красивий манікюр.

Так яка риса характеру заважає жінці вийти заміж? Насправді, це не одна конкретна риса (наприклад, легковажність або скупість), а цілий комплекс негативних якостей, підкріплений психологічними проблемами (причому, комплекс власної неповноцінності — не найстрашніша з них), який необхідно негайно усувати.

Наприклад, Ви все дитинство проводили в злиднях, і тепер Вами рухає тільки один інтерес: як вийти заміж за багатого. Можна припустити, що це зовсім не помітно зі сторони, але, насправді, багаті люди прекрасно бачать, що дівчину більше цікавить рахунок в банку, ніж людина. Так як вийти заміж в такій ситуації? Які правила потрібно дотримуватися?

Для початку привчите себе не звертати увагу на гроші: не варто відразу ж цікавитися розміром капіталу і просити переписати на себе заповіт. Набагато краще, якщо перший час Ви будете платити самі за себе в ресторанах і кафе (можна запропонувати зробити поділ рахунка на двох: правила хорошого тону не дозволять пристойному чоловікові погодитися з Вашим рішенням).

Екстрені випадки

Окремо стоять питання, пов’язані з віком (наприклад, як вийти заміж після 50 років). Головне — активна життєва позиція: можна скільки завгодно вважати себе прекрасною, чарівною і умнейшей жінкою, але, якщо Ви не візьмете справу в свої руки, то так і залишитеся на самоті.

Для початку зробіть свою сторінку в мережі знайомств (дотримуйтесь правила: Вам вже давно не 16 і навіть не 30 років, тому, якщо Вам починають писати молоді люди модельної зовнішності, відразу попередьте їх, що заповіт складено на дітей і змінюватися не буде. Якщо це не злякає потенційного Ромео, можна продовжити листування, не забуваючи при цьому про обережність), завдяки якій Ви зробите перший крок до вирішення питання » Як вийти заміж «.

Головне — навчитися тверезо оцінювати власні можливості (бібліотекар, відсвяткувала свій 30-річний ювілей більш двадцятиріччя тому, не повинна цікавитися, як вийти заміж за 16-річного сина мільйонерів).

Ще одне важливе питання — це заповіту рідних, близьких і знайомих. Наприклад, померла Ваша бабуся, у заповіті якій чітко зазначено: «квартира буде передана у власність внучки тільки після її заміжжя». Не потрібно злякано кидатися по будинку і шукати, як вийти заміж за 3 дні: нічого доброго з цього не вийде. Невже Ви дійсно вважаєте, що літня жінка писала заповіт задля того, щоб Ви ходили по вулиці з плакатом » хочу вийти заміж «?

Якщо ж заповіт послужило своєрідним каталізатором (Ви і до нього бачили уві сні себе під руку з прекрасним незнайомцем), то згадайте про своїх друзів: можливо, що Ваш старовинний шанувальник спить і бачить, як Ви прийняти його пропозицію руки і серця. Запитайте його, чи не згасли колишні почуття? Бути може, саме зараз Ви побачите в ньому щось нове, і з гордістю будете заявляти подругам: «він запропонував мені вийти за нього заміж».

Як вийти заміж за іноземця?

Якщо Ви хочете вийти заміж за іноземця, сміливо викидайте всі посібники з серій » як вийти заміж за 3 дні «: люди, які живуть в інших країнах, відносяться до шлюбу вкрай серйозно, і майбутня обраниця повинна відповідати величезного списку вимог. Якщо Ви вважаєте, що зможете їм відповідати, то сміливо приступайте до вибору національності майбутнього чоловіка.

Це не порожній питання: якщо Ви хочете вийти заміж за американця, то Вам знадобиться трохи інша стратегія, ніж, наприклад, при спробі «окольцовывания» німця чи француза. Бажаючі вийти заміж за американця повинні здатися своєму обранцеві розумними, сучасними, досить стильними і обов’язково прагнуть до саморозвитку.

Як вдало вийти заміж за німця? Необхідно володіти такими рисами характеру, як економність, стресостійкість, пунктуальність, чемність і ввічливість (хоча б базові правила етикету і правила хорошого тону). Навіть закоханий німець не зробить Вам пропозицію, якщо Ви будете постійно спізнюватися на побачення, грубити його друзям і постійно витрачати гроші даремно.

Прикмети і забобони

Прикмети, щоб вийти заміж, зазвичай пов’язані з весіллям:

 • Зловити букет нареченої на весіллі — найбільш відома прикмета (бували випадки, що дівчата випробували всі способи, як вийти заміж за чоловіка своєї мрії, впадали у відчай, але тут їх запрошували на весілля, де красуні ловили заповітний букетик, і вже через кілька місяців носили на пальці настільки довгоочікуваний золотий обідок). Пам’ятайте, що можна заздалегідь домовитися з нареченою про передачу букета, але тоді прикмета не спрацює;
 • Можна танцювати з нареченим — багато дівчата вірять, що танець з молодим (до 30 років) нареченим притягне молодого чоловіка;
 • Багато дівчат думають, як можна зробити, щоб він запропонував мені вийти за нього заміж. Все просто: нехай Ваш суджений зловить підв’язку на весіллі — саме так він зробить перший крок до власного весілля.
 • Прикмети на великдень, щоб вийти заміж в даний час не мають широкого розповсюдження. Одна з найвідоміших прийме свідчить, що незаміжня дівчина повинна вмитися, витертися новим рушником, а потім віддати його разом яйцями і паски людям, хто просить милостиню — в цьому випадку вона наблизить момент свого заміжжя.

  Не набули великої популярності і прикмети на вербну неділю, щоб вийти заміж. Це пов’язано з тим, що більшість прийме повинні проходити в храмі або церкви (наприклад, раніше вдови та незаміжні дівчата, які цікавляться тим, як вийти заміж, шепотіли наступні слова: «Нехай у мене буде стільки наречених, скільки в церкву ходоків»), причому молитва повинна бути максимально щирою.

  Пам’ятайте, що необхідно не тільки ретельно дотримуватися прикмети, щоб вийти заміж — необхідно уникати прийме, перешкоджають одруження. До таких ознаками ставляться:

 • Сидіння на підвіконнях;
 • Передача чого-небудь через поріг;
 • Примірка чужого весільного плаття.
 • Якщо Ви не вірите в прикмети, спробуйте звернутися до молитов. Одна з найвідоміших — молитва Великомучениці Катерині (багато жінок, щодня читали цю молитву, вийшли заміж за кілька місяців). Текст молитви:

  » О, свята Великомучениця Катерина! О, надійна предстательница наша! Попроси, для мене у Бога нареченого щирого і вірного. Лише на тебе одна надія! Благослови мене Бог. Амінь «. Пам’ятайте, що молитва обов’язково повинна бути щирою — в такому разі свята надішле Вам у сні образ судженого.

  Також популярна молитва святому Петру. Вважається, що саме ця молитва допоможе будь-якої (не має значення, 16 або 30 років) жінці і дівчині знайти сімейне щастя і з гордістю сказати друзям: » він запропонував мені вийти за нього заміж «. Текст молитви:

  » Святий Петро! До тебе лише сподіваюсь з надією міцною. Попроси у Господа, щоб Він дав мені надію на зустріч з обранцем. Дуже я хочу заміж. Допоможи, молю! Хай святиться Ім’я Господнє!».»

  Молитва повинна читатися в повній тиші (краще після 16 годин, коли трохи завечереет). Можна запалити кілька невеликих (не вище 30-40 см) свічок — тоді Ви точно побачите образ обранця у сні протягом 16 днів (краще зробіть спеціальну зошит для запису снів).

  Що кажуть Ваші сни?

  Якщо Ви думаєте, що бачити уві сні, як » він запропонував мені вийти за нього заміж » віщує швидке весілля, то зробіть глибокий вдих: це не так. Але до чого сниться пропозицію вийти заміж?

  Згідно Фрейду, цей сон означає невдоволення власним особистим життям: Ви настільки сильно зайняті вирішенням питання » як вдало вийти заміж «, що він уже проникає у підсвідомість, а відповідно і в сни.

  Сімейний сонник: пропозиція вийти заміж у сні передвіщає заміжній жінці неприємна звістка. Якщо ж це сон юної дівчини, то її чекають приємні зміни.

  Він запропонував мені вийти за нього заміж — що робити?

  Отже, нарешті-таки дівчина домоглася свого, і тепер вона сміливо може хвалитися подругам: » Він запропонував мені вийти за нього заміж». Але як не зруйнувати поки ще крихкі відносини і стати дружиною, а не колишньою нареченою?

  Ви повинні дотримуватися наступні нескладні правила:

 • Не варто 30 разів у день нагадувати нареченому про майбутнє весілля: він і так хвилюється, чи не поквапився він з пропозицією;
 • Також не потрібно пропонувати ділити все навпіл, писати спільні заповіти і так далі — Ваша пара ще не досягла такого рівня довіри;
 • Не поспішайте повідомляти всім друзям і знайомим, що «він запропонував мені вийти за нього заміж», оскільки серед Вашого кола спілкування обов’язково знайдеться ряд недоброзичливців, здатних зруйнувати Ваші надії на сімейне життя;
 • Намагайтеся якомога частіше робити майбутньому чоловікові приємні і оригінальні сюрпризи;
 • Оточіть турботою коханої, щоб він точно переконався — Ви та єдина, яку він так довго шукав.
 • В організації весілля дівчині краще всього виконувати лідируючу роль: зазвичай у сучасних чоловіків багато роботи, і вони можуть забути про такі «дрібниці», як замовити прикраси для банкетного залу. Щоб потім Вам не довелося шукати, як вийти заміж за 3 дні, подбайте про церемонії заздалегідь: зробіть кілька списків гостей і запропонуйте коханому вирішувати, кого можна запросити, а кого -ні (особливу увагу приділіть дівчатам 16-30 років, які будуть Вашими подружками нареченої: Ви повинні продумати колірну гаму нарядів і тему для дівич-вечора).

  Пам’ятаєте, як би сильно Ви не хотіли вийти заміж, набагато краще залишатися вільної, незалежної, активної і позитивної незаміжньою жінкою, щасливо відсвяткувала 30-річчя, ніж стати сумною, безвольною і слабкодухій заміжньою дамою, яка не буде знати, що порадити 16-річної дочки.