Як викинути дзеркало з дому правильно: основні нюанси позбавлення

Дзеркала з працею покидають обжиті будинки, люди ставляться до них дбайливо. У багатьох є відчуття, що це дуже близька, рідна річ, з якою важко розлучатися. Чи можна викинути, не роздумуючи, предмет, в якому щодня відбивалися його господарі і близькі їм люди?

Важлива обставина: дзеркало – об’єкт містичний. Його особлива енергетика, магічні властивості описані в різних джерелах. З ним пов’язано багато прикмет.

Наприклад, погляд у нього, коли людина вимушено повернувся; перевернуте особисте дзеркальце (щоб зберегти енергію); розбите – до неприємностей; занавешенное — після смерті власника. Ворожіння, приворот, замовляння: дзеркало — один із найважливіших об’єктів, що в них використовується. Тому винос його з дому – цілий ритуал.

Позбавлення від розбитого вироби просте і зрозуміле рішення: уламки небезпечні і у всіх сенсах несуть негатив. А ось виніс з будинку речі, яка до певного моменту була надійним помічником, вимагає особливих дій. Не всі готові просто викинути його на смітник. Є обряди і технології, що допомагають господарям підготувати предмет до ліквідації.

Можна викидати дзеркала

Зміст статті

 • Можна викидати дзеркала
 • Як правильно викинути старе дзеркало
 • Правила позбавлення від косметичного дзеркала

Як викинути дзеркало з дому правильно: основні нюанси позбавленняВиникають ситуації, коли розставання зі старими предметами неминуче. Якщо виріб дісталося від колишнього господаря, треба пам’ятати, що об’єкти зберігають особливу енергетику, яка може виявитися небезпечною. Краще не користуватися такими речами.

Зберігати або використовувати тріснуте і потемніле від часу дзеркало — недоцільно. У ньому не тільки не видно відображення або воно спотворене. Така річ погано позначається на настрої людини, на його енергетичних ресурсах.

Деколи дзеркало залишає звичне місце не тільки із-за пошкоджень. Зміна інтер’єру, перестановка, покупка нового вподобаного аксесуара — ситуації, які ведуть до ліквідації старих речей.

Як правильно викинути старе дзеркало

Як викинути дзеркало з дому правильно: основні нюанси позбавленняЯк викинути дзеркало з дому правильно? Розбите виріб небезпечно, як і будь-яке скло, якими можна порізатися, торкнувшись руками або наступив босою ногою. Технологія прибирання осколків стандартна.

 • Підмести і акуратно в рукавичках зібрати великі частини.
 • Проконтролювати всю область, де могли поширитися дрібні частини.
 • Ретельно вимити поверхню.
 • Викинути тканину і віник (дрібні осколки застрягли в них).
 • Добре, якщо вдасться упакувати дрібні частини в міцний мішок, який не дасть порізатися людям і тваринам, випадково соприкоснувшимся з ним.

  Прикмета про розбитому аксесуар традиційно закріпилася в народній свідомості. Є мудра порада – постаратися не відображатися в уламках або треснувшем склі, не передбачати самому собі нещастя.

  Що слід попередньо зробити з аксесуаром, яке господарі вирішили викинути? Є кілька настанов, що йдуть корінням у минуле. Значні моменти в житті завжди супроводжувалися особливими ритуалами. Є обряди і для прощання зі старим дзеркалом: вони допомагають розпрощатися зі звичним «зазеркальем», яке стало частиною життя.

  Як викинути старе дзеркало з дому правильно? Один з найважливіших моментів – не допустити, щоб постановляється з дому виріб розбилося.

  Краще всього, якщо це взагалі не відбудеться. Раніше пропонували дзеркала закопувати. Зараз оптимально, щоб воно не розбилося до того моменту, поки власники не поставлять упакований предмет біля контейнерів.

  Можна викидати дзеркало? Обробка його перед його винесенням з будинку вимагає дотримання обряду очищення. Для цього використовують найбільш сильні субстанції:

  • Холодна вода;
  • Четверговая сіль;
  • Свічки.

  Вода повинна омити поверхня повністю протягом декількох хвилин. Для цього підходять будь-які зручні ємності. Так обполіскують дзеркало перед тим, як видалити його з дому.

  Четвергової сіллю (якої запасаються в Чистий Четвер) три рази посипають вже винесений з дому старий предмет. Свічки потрібні для освячення місця, де було дзеркало. На його місце нові предмети повинні бути поставлені по закінченні не менше семи днів.

  Свята вода, свічки, якими треба перехрестити поверхню, і прощальні слова – інший відомий ритуал прощання. Після його проведення цей предмет в темній тканині або упаковці виносять з дому.

  Можна викидати дзеркало? Увагу привертає рада: залишити його без будь-яких відображень на певний період (тиждень або місяць).

  Ця рекомендація узгоджується з давнім трепетним ставленням до цієї речі. Невелика особиста дзеркало завжди перевертали в тих випадках, коли не хотіли опинитися під впливом пристріту. А коли великий предмет інтер’єру, відображаючи життя домочадців, готують до виносу з дому, то і його на якийсь час або перевертають до стіни, або залишають в коморі. Всі звикають до того, що виріб вже «неробочий».

  Зняти з нього енергію, інформацію, накопичену їм, і правильно видалити його з дому слід з урахуванням таких моментів:

  • В міцному упакуванні;
  • Уносить одній людині;
  • У фазу Місяця, що убуває.

  Дуже завбачливий рада — закопати аксесуар. Він містить обрядову сторону, але корисний і з точки зору безпеки.

  Таким чином, ніхто не поранитись. Для городян ця порада не дуже практичний. Їм простіше упакувати б’ється предмет перед викидом в цупкий папір, картон, тканину і акуратно поставити поруч з місцем, звідки буде вивезено сміття.

  Ці поради несуть подвійну користь. Вони заспокоюють людей, які уважно ставляться до прикмет і всіма способами оберігають свій будинок. А з іншого боку, допомагають грамотно утилізувати небезпечний предмет.

  Правила позбавлення від косметичного дзеркала

  Як викинути дзеркало з дому правильно: основні нюанси позбавленняІноді у скриньках і шафах накопичується кілька старих настільних, косметичних і вставних дзеркал від пудрениц. Але у господинь не піднімається рука віднести їх на смітник. Психологічно це зрозуміло.

  З одного боку, вони супроводжували важливого для кожної жінки моменту догляду за своєю зовнішністю, це, свого роду, «старі друзі». Розлучитися з легкою душею з такими дрібницями не виходить, хоча вони вже давно стали зайвим мотлохом.

  Найчастіше, в ці дзеркальця вже ніхто не виглядав роками. До невеликим особистим речам треба віднестися з тією ж обережністю, як і до великих предметів інтер’єру.

  Не треба перевантажувати побут непотрібними речами. Але і почуття втрати слід уникнути. Можна використовувати всі ті ж обряди — з водою, свічками, сіллю.

  Упакувати і попрощатися. Почекати не менше тижня до придбання нових речей. Зміна старих предметів на свіжі – важливий життєвий період, який повинен зміцнити енергетику людини.