Під впливом холоду шкірний покрив починає реагувати особливим чином, забезпечуючи тим самим певний ефект. Саме тому таку методику відразу ж взяли на озброєння численні косметологічні установи. Однак для отримання потужного зволожуючого і тонізуючого впливу не досить просто застосувати кубики льоду. Варто підготувати спеціальну суміш, рецептура і корисні властивості якої описана нижче.

Яку користь дозволить отримати косметичний лід?

Правильне використання косметичного льоду дозволить отримати наступний унікальний ефект:

  • Він надає шкірного покриву пружності і активізує кровообіг.
  • Завдяки впливу холоду можна вирішити проблеми і з жирною шкірою. Лід може звужувати пори і сприяти зменшенню сальними залозами вироблення жиру.
  • Утворена під час використання льоду тала вода має здатність проникнення в найглибші шари шкіри, забезпечуючи тим самим омолоджуючий та зміцнюючий ефект.
  • Завдяки косметичного льоду можна буде відмінно пом’якшити шкірний покрив, зняти запальні процеси і забезпечити оптимальний тонус.
  • Правильно проведений масаж в поєднанні з косметичним льодом дозволяє підвищити приплив крові, що активізує обмінні процеси в шкірних клітинах. Обличчя буде виглядати свіжим і сяючим.
  • Використовувати лід можна і в боротьбі з сонячними опіками, прищами і отечностями століття.

З якою б метою не використовувалося такий засіб, варто дотримуватися певних правил. Так як мова йде про температурному впливі на ніжну шкіру обличчя, то діяти без певних навичок фахівці категорично не рекомендують.

Основні правила застосування льоду для бездоганного зовнішнього вигляду

Краще всього застосовувати косметичний лід вранці, для того щоб шкіра обличчя «прокинулася» і зарядилася енергією. Але при бажанні таку процедуру можна виконувати і в вечірній час, для досягнення зволожуючого і заспокійливого ефекту. Потрібно діяти наступним чином:

  • Перед безпосереднім використанням косметичного льоду варто ретельно очистити шкіру з використанням спеціального лосьйону або тоніка.
  • Перекладаємо кубики льоду в руку і масажними рухами починаємо ковзати ними по шкірі шиї та обличчя. Вкрай не рекомендується занадто довго затримуватися на одному місці, так як під впливом низьких температур може з’явитися переохолодження.
  • По закінченню процедури шкіру варто залишити важливою, для того, щоб всі що містяться в талій воді компоненти змогли проникнути в неї. Тільки після природного висихання шкірного покриву на нього можна буде нанести звичайний живильний крем.

Настільки прості дії дозволять добитися відмінного результату!