Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментами

Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментами

Якщо звернення до фахівця, з якої-небудь причини неможливо, потрібно знати, як терміново вивести із запою в домашніх умовах медикаментами. Під час цього процесу поряд з питущим людиною обов’язково повинен бути присутнім близька людина, яка допоможе впоратися з тимчасовим погіршенням самопочуття залежного і морально підтримає на нелегкому шляху боротьби з цією важкою залежністю.

Алкоголізм – серйозна проблема, а запій вважається найбільш небезпечним періодом загострення алкогольної залежності. Виводити людину з такого стану не тільки можна, але і життєво необхідно, щоб уберегти його від можливого летального результату внаслідок неконтрольованого вживання високоградусних спиртних напоїв.

Виведення з запою

Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментамиМало знати, як вивести із запою в домашніх умовах медикаментами, необхідно робити це правильно, щоб не нашкодити організму та максимально поліпшити стан людини.

В першу чергу, необхідно терміново провести детоксикацію – очищення організму від токсичних речовин і ацетальдегіду (головний продукт розпаду алкоголю, що нагромадилися за час тривалого вживання спиртних напоїв.

Головним помічником, який є в будь-якій домашній аптечці, є активоване вугілля. Кількість таблеток, випитих за один раз, повинні братися з розрахунку: одна таблетка на 10 кілограм ваги людини.

Він відмінно справляється практично з усіма продуктами розпаду етилового спирту і досить швидко виводить їх з організму. Якщо, активованого вугілля немає в аптечці, можна скористатися іншими энтеросорбентами.

Подібним впливом володіють «Ентеросгель», «Полісорб МП», «Аеросил», «Энтеросорб», «Поліфепан» та інші адсорбенти.

Під час тривалого вживання алкоголю, рівень вітамінів і мінералів в організмі дуже низький, тому під час детоксикації, важливо заповнити необхідні запаси корисних речовин. Для цього варто приймати вітамінні комплекси. До їх складу обов’язково повинні входить вітаміни В1, В6 і С. Тіамін захищає клітини від шкідливого впливу алкоголю та бере участь у переробці етилового спирту.

Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментами

Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментамиПіридоксин поліпшує функціональні здатності печінки, прискорює виведення токсинів і покращує психоемоційний стан, стабілізуючи нервову систему. Аскорбінова кислота здатна зв’язувати токсичні речовини і швидко виводити їх з організму.

В період детоксикації, печінки необхідна додаткова підтримка, яку забезпечить прийом гепатопротекторних препаратів. Вони захистять печінка, збільшать її функціональні можливості і запобіжать отруєння організму продуктами розпаду алкоголю.

Краще всього підійдуть «Есенціале форте», «Эссливер форте», «Лів 52», «Гептрал», «Карсил», «Хофитол», «Гепабене» та інші.

Під час термінового виведення з запою в домашніх умовах спеціальними медикаментами може виникати блювання. У перші добу немає необхідності проводитиЯк вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментами заходи щодо її зупинці. Потрібно пити якомога більше рідини, щоб не допустити зневоднення.Якщо, блювання виникла менш, ніж через годину після прийому лікарських засобів, необхідно повторити прийом препаратів.

Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментамиЩоб зняти нервозність, знизити емоційну нестабільність і запобігти спалаху надмірного збудження, необхідно паралельно з іншими медикаментозними засобами розсмоктувати дві таблетки «Гліцину кожні дві години, але не більше 14 таблеток за добу.

У перший день детоксикації не рекомендується перевантажувати шлунок. Варто віддати перевагу овочевого бульйону і подсушенному хліба. Далі можна трохи урізноманітнити раціон, включивши в нього куряче м’ясо і свіжі овочі.

Детоксикація є найбільш дієвим способом виведення з запою в домашніх умовах. Як правило, в перший день фізичний і психоемоційний самопочуття, дуже критичний і вкрай нестабільне. Деяке поліпшення спостерігається у другий день, а на третій можлива поява депресивних станів. Тому медикаментами потрібно виводити із запою терміново!

Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментами

Як вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментамиВажливо, не дозволяти узалежненої людини зосередитися на нав’язливої ідеї вживання алкоголю. На четвертий день, його стан поліпшується і стабілізується.

Проте, це лише початок шляху до здорового життя, звільненій від алкогольної залежності. Як можна раніше варто звернутися до фахівця за кваліфікованою допомогою.

Як вивести із запою домашніми способамиЯк вивести із запою в домашніх умовах: терміново, медикаментами