Як влаштувати свято на Новий 2018 рік для підлітків

Пропонуємо сценарій Нового року 2018 для підлітків. Виберіть провідних з числа учнів, вчителів або батьків, які привітають дітей зі святом і організують проведення конкурсів.
В якості провідних можуть виступати гавайський Дід Мороз, гавайська Снігуронька, господарка прийдешнього року – Собака – і інші персонажі, які запропонують хлопцям відправитися на пляж, щоб весело провести час.

Сценарій Нового 2018 року для підлітків включає різні конкурси. По команді двоє хлопців біжать навколо ялинки, один – за годинниковою стрілкою, інший – проти неї. Перемагає той, хто швидше сяде на стілець.

Потім кілька осіб беруть участь в наступному конкурсі – вони танцюють, а коли музика змовкає, їм потрібно зайняти наявні стільці. Ті, кому не вистачить місця, вибувають з конкурсу.

Учасники наступного конкурсу діляться на пари. Ведучий зв’язує їм ноги мотузками так, щоб хлопці змогли пересуватися. Кожній парі потрібно виконати певне завдання: наприклад, донести до столу стос книг, піраміду з канцелярського приладдя, м’ячик і т. п. Три пари, які швидше виконають завдання, отримають призи.

Можна подарувати хлопцям символи наступаючого року – сувеніри у вигляді собачок з кераміки, порцеляни, пластику або м’які іграшки, календарі із зображенням цих тварин.

Наступний конкурс, який проводять ведучі, – «Смачне морозиво». Три-чотири пари по черзі під музику годують одне одного морозивом, причому роблять це із зав’язаними очима. Перемагає пара, яка швидше і акуратніше виконала завдання.

Сценарій зустрічі Нового року підлітками продовжує конкурс з кулькою. По колу передається повітряна кулька, який потрібно утримати різними частинами тіла, але не руками. Переможені виконують завдання залу: заспівати пісню, розказати вірш, станцювати і т. д.

Потім починається лотерея. Господиня року, Собака , пропонує хлопцям дізнатися, що їх чекає в наступному році. Він по черзі знімає з ялинки картонні картки, на яких написані жартівливі передбачення.

Сценарій Нового року 2018 для підлітків продовжують танці, для яких потрібно підібрати відповідну апаратуру і музику. Можна доручити це комусь із хлопців. Важливо, щоб тут чергувалися швидкі і повільні музичні композиції.