Як забути хлопця, який подобається і як кинути чоловіка

Розрив у стосунках – це справжній стрес, особливо для прекрасної половини людства. Розставання подібно зрадництва, ну уявіть, вчора вам чоловік казав, що любить і завжди буде поруч, а сьогодні з легкістю кидає. Які тільки неприємні емоції не відчуває жінка.

Біль, зрада — все це серйозно підриває емоційний стан жінки, адже вона любила, а тепер їй доведеться знайти в собі сили, щоб продовжувати жити без коханого. У цей період у жінок стоять гострі питання: як забути хлопця, як почати жити спочатку і що, взагалі, робити після розставання? Постараємося допомогти вам менш болісно пережити не найкраща для жінки час.

Як забути хлопця, якого любиш?

Як забути хлопця, який подобається і як кинути чоловіка

Існує кілька методів, які дівчата використовують, щоб забути свого хлопця.

 • Відволікаючий метод. Спочатку необхідно відволіктися від страждань. Не вмієте готувати, значить настав час навчитися. Або ж займіться малюванням, вишивкою, так ви зможете знайти в собі ознаки прихованого таланту.
 • Метод трудотерапії. Працюйте, працюйте і ще раз працюйте і тоді у вас не буде ні сил, ні часу про кого-то ще думати. Вихідний на роботі, значить влаштуйте генеральне прибирання в квартирі.
 • Шопінг. Напевно самий улюблений метод усіх жінок. Будь-який стрес шопінг лікує. Якщо жінка скуповує все в магазині косметики або одягу, то це явна ознака пережитого стресу. До речі, жінкам це вдається.
 • Крім шопінгу, жінкам піднімає настрій відвідування салону краси.

Поради психолога

Як забути хлопця, який подобається і як кинути чоловіка

Багато дівчата самі просто не в змозі пережити розрив з коханим і довгий час не можуть повернутися в колишнє життя після пережитого стресу. В даному випадку їм на допомогу може прийти психолог. Ось деякі поради психолога, які допоможуть реабілітуватися після розриву відносин:

 • Проаналізуйте свої почуття і емоції. Чи була у вас любов до колишнього хлопця, якщо була, то скоріше за все ви не будете відчувати страждань. Біль нам заподіює зачеплене самолюбство, почуття власності і невпевненості в собі.
 • Наступний рада чисто психологічний метод. Візьміть 2 аркуша чистого паперу. На одному розпишіть докладно всю вашу історію любові. А потім цей листок порвіте і викинете, а на іншому аркуші напишіть все, що ви відчуваєте після того як викинули попередній листок з історією.
 • Психологи радять саме в цей важкий період зайнятися навчанням або з головою піти в роботу, так як бажання відволіктися від неприємних думок, сприяє досягненню великих успіхів.
 • Якщо ваш колишній мало того, що кинув вас, так ще й намагається всіляко заважати вам жити, постарайтеся з ним ніде не перетинатися, якщо є можливість переїхати в інше місто, або взагалі виїхати з країни, скористайтеся цим моментом. Подібні вчинки притаманні для слабких чоловіків, а навіщо вам слабкий.
 • І пам’ятайте, ваші колишні відносини це все лише пережитий досвід, який зробить вас мудрішими, а попереду вас чекає справжня любов.
 • План дій

  Як забути хлопця, який подобається і як кинути чоловіка

  Думаєте, щоб забути коханого, вам буде потрібно кілька років?! Як би не так. Пропонуємо вам реабілітаційний план дій на десять днів, і будьте впевнені, навіть якщо ви колишнього хлопця не забудете, то, принаймні, кардинально змінити своє до нього ставлення.

  • 1 день. День сліз. Звичайно, без сліз в такій ситуації не обійтися. Навіть якщо у вас не було великої любові, коли тебе кидають – це завжди прикро. Плакати і ридати крокодилячими сльозами можна тільки один день. І краще виплакатися так, щоб більше не хотілося.
  • 2 день. Відправляємо спогади у відро для сміття. Поплакали вдосталь, можна приступати до дій. Для початку викиньте все, що вам нагадує про колишні відносини, фотографії, листівки, листи, подарунки. Після того як ви все викиньте ви відчуєте полегшення.
  • 3 день. Присвятіть день собі. Погляньте на себе в дзеркало, червоні опухлі очі, розпатлане волосся, напевно, саме це ви і побачите в відображенні. Настав час присвятити час собі коханій. З самого ранку влаштуйте собі спа-процедури, а після трудового дня відпочивайте в теплій ванні. Можна і в домашніх умовах, і в салон краси сходити, неважливо, головне, приведіть себе в порядок, а заодно і свої думки.
  • 4 день. Нові знайомства. Пошукайте нових друзів або сблизьтесь з тими, хто незнайомий з вашим колишнім хлопців.
  • 5 день. Створіть свій новий образ. Змініть свою зовнішність, а саме зачіску або колір волосся. Сходіть з подругами на шопінг, адже ніщо так не бадьорить жінку, як новий гардероб.
  • 6 день. Нове захоплення. Самим відмінним варіантом стане заняття спортом або танцями. Ви вбиваєте відразу двох зайців: відволікаєтеся від стресу та вдосконалюєте свою фігуру.
  • 7 день. Міняємо харчування. Змінювати своє звичайне харчування особливо важко в період стресу. Зазвичай жінка після розриву з коханим чоловіком починає безладно харчуватися, внаслідок чого починає повніти. Наберіться сил, адже спорт нерозривно пов’язаний з правильним харчуванням, тому переглянете свій раціон.
  • 8 день. Мозковий штурм. Якщо ваші думки все ще зайняті колишнім хлопцем, радимо вам записатися на які-небудь курси, наприклад, мовні курси.
  • 9 день. Пошук нової роботи. Якщо у вас немає роботи, настав час її знайти, адже хлопця то у вас поки немає, треба витрачати час на щось корисне. Нова робота, навіть на півставки, стане відмінним рішенням, це і нові знайомства, і додатковий заробіток.
  • 10 день. І тут починається веселощі. Ну що, у вас нова зачіска, оновлений гардероб, багато нових друзів і подруг, прийшов час відвідати веселу вечірку або сходити в клуб, і обов’язково повеселитися там від душі. Сподіваємося, після відвідування клубу у вас з’являться нові шанувальники.

  По закінченню 10 днів ви помітите ознаки, що ви і не згадуєте більше про колишні стосунки. Головне дотримуйтесь чітко за планом і все у вас вийде.

  Чого не можна робити?

  Як забути хлопця, який подобається і як кинути чоловіка

  Існують деякі правила, а саме те, чого не можна робити після розставання з коханим чоловіком. По-перше, не можна намагатися помститися йому і його новій дівчині. Будь мстивий вчинок не зробити вас щасливіше, мало того це може стати злочином. По-друге, не можна нічого робити зло своєму колишньому.

  Якщо ви станете зустрічатися з кращим другом свого колишнього хлопця, ви зробите тільки гірше собі, і неприємно одному. А потім ще і задаватися питанням як кинути чоловіка, якого не любиш.

  Ні в якому разі не заливайте своє горе алкоголем або наркотиками. Ці кошти вам не допоможуть ніколи, а зроблять тільки гірше.

  Як забути хлопця, який подобається

  Як забути хлопця, який подобається і як кинути чоловіка

  Дуже часто зустрічається ситуації, коли дівчині подобається хлопець, але він до неї байдужий, це також, як і розрив завдає багато болю і сильно занижує самооцінку. Якщо тобі симпатичний хлопець, але у вас немає майбутнього, то тобі доведеться забути, і в твоїх же інтересах зробити це якомога швидше. Візьми собі на замітку кілька порад:

 • Ні в чому не звинувачуй себе. Те, що ти не сподобалась хлопцеві, ще не говорить про те, що ти якась «не така». Ти хочеш бути з ним, а він з тобою немає, так це його проблеми.
 • Займіться собою, тобто любити тільки себе. Займіться спортом або знайдіть нове захоплення. Загалом, насолоджуйтеся свободою, це час, коли ви можете робити те, що захочете самі.
 • Не йдіть в себе, намагайтеся спілкуватися з друзями і заводити нові знайомства. Весело проводите час, і ви навіть не помітите, як ви перестанете думати про хлопця, який вам колись подобався.