Як зацікавити чоловіка скорпіона, раку і овна по листуванню

Кожна дівчина хотіла б подобатися чоловікам, мати навички та вміння, що дозволяють відразу заінтригувати і зацікавити їх. Але як зробити так, щоб він не тільки проявив хвилинний інтерес, але і не домагався вас, доглядав і прагнув до побудови серйозних відносин?

Звичайно ж не секрет, що одягнувши коротку спідничку, кофту з глибоким декольте і туфлі на високих підборах, дівчина без праці зможе привернути погляди оточуючих чоловіків. Але що сховається за інтересом таких молодих людей і для яких відносин вони вас будуть розглядати? Звичайно ж, вони підсвідомо будуть хотіти провести з вами приємний вечір, який закінчиться інтимним зв’язком абсолютно нічого не обіцяє надалі. Для того, щоб ви стали цікаві для побудови серйозних стосунків, і за вами доглядали більш зрілі і заможні хлопці, не достатньо мати лише привабливий зовнішній вигляд.

Як зацікавити чоловіка скорпіона, раку і овна по листуванню

Секрети, як зацікавити чоловіка

Якщо вам подобається чоловік, і ви хотіли б його зацікавити собою, потрібно дотримувати наступні правила:

 • Коли він відчуває, що зможе вам сподобатися, то з великою ймовірністю він почне приймати спроби домогтися вас. Коли жінці подобається молодий чоловік, вона веде себе таким чином, що він починає відчувати цю незримий зв’язок. Величезна кількість хлопців не стануть робити крок на зустріч дівчині, якщо не впевнені в собі і переживають щодо відмови з вашої сторони. Коли ви покажіть, що молодий чоловік вам цікавий, він набереться сміливості і почне доглядати за вами;
 • Не скупіться на компліменти чоловікові. Багато дівчат вважають, що сказати комплімент – це чисто чоловічий обов’язок. Але, як говориться, добре слово і кішці приємно. Головне – щоб для нього комплімент не звучав як лестощі на його адресу. Похваліть його за те, що він насправді вміє і робить;
 • Потрібно завжди вміти вислухати чоловіка, особливо коли він хвалиться своїми досягненнями та здобутками. Захоплюватися потрібно щиро, без сміху та іронії, щоб не відштовхувати його. Навіть у тому випадку, коли він вже не перший раз вам розповідає одне й те ж, не варто його зупиняти. Обов’язково вислухайте і похваліть ще раз. Якщо вам подобається чоловік, то дайте йому відчути свою важливість і потрібність;
 • Не будьте занадто відкритою. У вас завжди повинна залишатися якась загадка, родзинка, яку йому буде цікаво розгадати. Адже він – годувальник за своєю природою. Йому притаманний інстинкт мисливця, і чим важче підібратися до дівчини – тим вона йому цікавіше. Ніколи не можна вішатися на шию чоловікові, і обмежувати його свободу і особистий простір. Цим ви його тільки відштовхує.

Інтерес по листуванню

Як зацікавити чоловіка скорпіона, раку і овна по листуванню

Коли ви познайомилися з хлопцем, і почали спілкуватися по листуванню, зацікавити його теж не так вже й складно. Щоб чоловік закохався по листуванню:

 • підкорити його своїм почуттям гумору. Знайте, коли можна пожартувати, а коли робити це зовсім недоречно;
 • пишіть грамотно. Навіть він і сам не блищить грамотністю, він буде дивитися на помилки дівчата по переписці та оцінювати її;
 • коли ви заздалегідь призначаєте зустріч з листування в мережі, будьте максимально пунктуальною. Якщо у вас змінилися плани, то про це можна написати йому заздалегідь і попередити його про форс-мажорних обставин;
 • задавайте питання і цікавтеся життям чоловіка та його захопленнями. При цьому не будьте занадто нав’язливою, щоб співрозмовник не втомився від вашого спілкування;
 • написавши перше повідомлення по листуванню, не пишіть текст занадто довгим. Якщо молода людина зацікавлений і відповів вам, то можна написати повідомлення набагато змістовнішим;
 • спробуйте відшукати спільні інтереси під час спілкування;
 • якщо хлопець задає вам питання – обов’язково відповідайте. У разі, якщо ви не хотіли б відповідати – постарайтеся не грубити, можна написати відповідь на жарт і змінити тему;
 • намагайтесь не примушувати співрозмовника чекати занадто довго відповідаючи на його повідомлення. Інакше він втратить інтерес до вас занадто швидко;
 • якщо чоловікові подобається, коли ви його називаєте ласкаво, то не забувайте вживати приємні для нього слова в листуванні.

Характер по знаку Зодіаку

Як зацікавити чоловіка скорпіона, раку і овна по листуванню

Крім загальних моментів, які повинна знати кожна дівчина, яка бажає зацікавити чоловіка, потрібно враховувати також його характер, на який накладає відбиток і знак Зодіаку.

Якщо ваш чоловік-Овен, то швидше за все він фанат веселих вечірок і тусовок. Зацікавити чоловіка Овна можна маючи дуже сильний характер і постійно їм захоплюючись. Будьте неприступною, щоб хижий по своїй натурі молодий чоловік міг досягати вас і підкоряти. Овни люблять недоступних дівчат, до яких не так вже й легко підійти.

Говорячи про чоловіка Тільце можна відзначити таку їх рису характеру, як необразливість. Вони дуже відхідливі і швидко прощають. Телець чоловік – цінитель прекрасного. Саме цим і повинна підкоряти його дівчина. Виставки і музичні концерти – все це оцінить Телець чоловік. Будьте втіленням ніжності, і тоді ви з легкістю доб’єтеся розташування такої людини.

Як зацікавити чоловіка скорпіона, раку і овна по листуванню

Чоловіки, народжені під знаком Зодіаку Близнюки, дуже легко змінюють своїх друзів. Щоб постійно підігрівати інтерес до своєї персони, потрібно бути повною ідей і творити щось незвичне та нове для нього. Також пам’ятайте, що Близнюки можуть починати нудьгувати у вашому суспільстві і поглядати на інших дівчат, тому проявіть фантазію, щоб молода людина не може думати ні про кого, крім вас.

Зацікавити чоловіка Раку можна приділяючи їм величезна кількість уваги і відважуючи похвали. Ці люди дуже ранимі, і варто ставитися до них дуже обережно, щоб назавжди не зіпсувати ваші стосунки. Постарайтеся стати йому партнером у всьому, навіть у всіх його захоплення.

Щоб підкорити чоловіка Лева, потрібно бути дуже помітною дівчиною, щоб всі обзавидововались вашому чоловікові. Ви повинні бути поважаючої себе дівчиною, яка знає собі ціну. Саме така і стане обраною, здатної утримати чоловіка Лева у своїх любовних мережах.

Дуже сором’язливі і потайливі чоловіки, народжені Дівами. Всього за життя вони досягають своєю працею і завзятістю, тому жінці потрібно бути спокійною, покірною і доброю. Також потрібно показати, що ви дуже акуратна дівчина, яка любить порядок. Запросіть чоловіка Діву додому тільки в тому випадку, якщо у вас там ідеальна чистота і порядок, тоді він, безсумнівно, оцінить це.

Як зацікавити чоловіка скорпіона, раку і овна по листуванню

Чоловік Терези – дуже витончений і витончений, з абсолютно ніжним безконфліктним характером. Їм потрібно дівчина сильна духом, при цьому здатна бути у всьому гармонійною і справедливою.

Чоловіка Скорпіона можна підкорити своєю беззахисністю, бо як вступати з ним у суперечку абсолютно не має сенсу. Також давайте йому можливість показати, що він чоловік, який може про вас подбати.

Стрільці люблять в дівчатах романтичність і спрагу подорожувати. Все це необхідно гармонійно поєднувати, тоді молода людина буде з вами все життя.

Козероги ж люблять ласкаве ставлення до себе, турботу і теплоту. Дуже правильно буде показати чоловікові Козерогові, що ви ставитеся до нього з усім трепетом. Піднесіть йому, наприклад, подарунок, зроблений своїми руками.

Чоловіка Водолія завоювати – завдання не з легких. Але є у них одна слабкість, яка змушує розташуватися до дівчини: бажання допомогти і врятувати її від неприємностей. Тому щоб завоювати чоловіка Водолія, не потрібно будувати якийсь складний лівий план. Просто дайте йому можливість допомагати вам, будьте слабкою.

Зацікавити чоловіка Рибу можна почавши з незвичайного знайомства, при цьому взявши ініціативу в свої руки. Не чекайте від них перший крок, а робіть його самі.

Незалежно від знаку Зодіаку вашого чоловіка, всі вони люблять, коли дівчина не тільки приваблива зовні, але і всередині. Будьте цікавою співрозмовницею і особистістю, тоді зацікавити чоловіка буде не так вже складно.