Як закохати в себе чоловіка? Прийоми і хитрощі

Питання, як закохати в себе чоловіка, задають собі багато жінок. Комусь хочеться заволодіти увагою і серцем вподобаного представника чоловічої статі. А комусь- відновити стосунки після багатьох років спільного життя. І тим, і іншим цікаво знати, як зробити це правильно: ненав’язливо і м’яко, а головне – результативно.

Мистецтво завоювання чоловічих сердець розбурхувало жіночі душі багато століть. Цікаво, що найкращі спокусниці були далеко не красунями. Як же їм вдавалося домагатися бажаних цілей? Вони знали магічні заклинання? Або, може бути, вже тоді володіли прийомами практичної психології?

Отже, поговоримо про цих старих, неймовірно простих, але забутих жіночі секрети.

Створіть комфорт

Як закохати в себе чоловіка? Прийоми і хитрощі

Перший секрет науки, як закохати в себе чоловіка, полягає в створенні комфорту для вибраного об’єкта. Як? Мова не йде про те, щоб кинеться підкладати коханому подушки під поперек, коли він веде машину. Або здувати з нього невидимі порошинки при кожному зручному випадку. Повірте, така перебільшена турбота багатьох чоловіків тільки дратує. Вони як раз навпаки, бажають мати деякий простір навколо себе і свободу.

Створити комфорт – це виткати таку атмосферу, щоб чоловік відчув себе в ній затишно в першу чергу в душевному плані. Для досягнення подібного ефекту потрібно:

 • Схвалювати його оточення.Ніколи не критикуйте родичів або друзів чоловіка, серце якого ви збираєтеся завойовувати. Навпаки, час від часу робіть побіжно зауваження в стилі «такі чудові люди і хороші друзі завжди тягнуться лише цікавим особистостям, таким як ти» або «тепер я розумію, в кого ти успадкував таке благородство і широту душі, адже у тебе чудові батьки».
 • Давати підказки.Іноді чоловіки, особливо молоді хлопці, відчувають невпевненість і незручність від необхідності вибрати подарунок або запросити кудись. Вони не знають, що дівчата люблять і бояться не догодити. Це парадокс, але після таких мук вони починають підсвідомо ненавидіти майбутнє побачення і проектувати своє роздратування на партнерку. Тому, при зручному випадку, робіть натяки про те, що вам подобається, а що – ні, куди хотіли б сходити на цих вихідних і т. д.
 • Вивчати його смаки і захоплення. Далеко не всі чоловіки обожнюють ходити по театрам, художнім виставкам або на майстер-класи з кулінарії. Звичайно, якщо ви придбаєте квитки, щиро бажаючи зробити коханому сюрприз, чоловікові доведеться ввічливо посміхнутися і погодитися (якщо, звичайно, він справжній джентльмен). Але навіщо ж мучити свого обранця, долучаючи його до «високого і світлого», тоді як він потай мріє сходити на матч футболу або просто посидіти біля тихої річки з вудкою? Навчитеся передбачати переваги, і чоловік вашої мрії, сповнений вдячності, не тільки не втече після кількох побачень, а зацікавиться вами сильніше.
 • Не зайвим буде вивчити і гастрономічні смаки вибраного чоловіка. Істину про те, що шлунок відіграє велику роль у стосунках, ще ніхто не відміняв. Нагодуйте свого чоловіка так, щоб він відчув себе вдома. Або, вибираючи разом ресторан, не наполягайте на японській кухні, якщо не зовсім впевнені, що вона подобається вашій молодій людині.

  Надихайте на подвиги

  Як закохати в себе чоловіка? Прийоми і хитрощі

  Найчастіше закохати в себе – значить стати для чоловіка музою. І молодий хлопець, і зрілий представник чоловічого роду підсвідомо (чи цілком усвідомлено) шукає для себе ту, яка його надихала на подвиги, змушувала рухатися вперед, піднімати власну планку і т. д.

  Мистецтво бути музою – обов’язкова частина програми «як закохати в себе чоловіка». І засвоїти це не так вже й складно. Досить слідувати корисним порадам:

 • Будьте вдячні. Коханий прийшов на допомогу в скрутну хвилину? Розігнав хуліганів, які намагаються вирвати вашу сумочку пізно ввечері? А може, він просто допоміг донести важкі сумки, полагодив розетку або підвіз на машині, коли ви спізнювалися на роботу? Неважливо, якого розміру і значення буде досконалий їм подвиг. Обов’язково подякуйте свого лицаря. І зробіть це так, щоб він зрозумів, що без нього ви б зникли, просто не вижили в цьому жорстокому, складному і егоїстичному світі. Адже ви – тендітна квітка, який постійно потребує захисту. Відчувши таку похвалу від жінки, будь-який представник сильної підлоги захоче опікати її і далі.
 • Робіть компліменти. Доведений факт: чоловіки люблять компліменти не менше жінок. Але фокус у тому, щоб похвальні оди на честь коханої половинки не перетнули межу солодкуватості і облуди. Хвалити потрібно виключно тоді, коли щиро вважаєш ту чи іншу його межу хорошою. Інакше як можна побудувати гармонійні стосунки в подальшому, якщо з самого початку між вами прослизне фальш? Просто придивіться до свого чоловіка, відмітьте те, що найбільше надихає і тоді вже не шкодуйте компліментів, щоб висловити захоплення його вихованням, професійними якостями чи іншими виявленими достоїнствами.
 • Не відмовляйтеся від подарунків. Якщо ви не належите до того типу жінок, які не соромляться брати подарунки, — значить все в порядку. Але на подив, є багато представниць прекрасної статі, думаючі, що брати презенти – це вульгарність, банальність і взагалі – «сором», як вселяли нам деякі мами і бабусі (мовляв, він хоче тебе купити таким способом). Забудьте всі ці забобони. Звичайно, клянчити подарунки самій не варто. Але якщо коханий вирішив піднести який-небудь сюрприз, будьте вдячні. Нехай у ваших захоплених очах він прочитає тисячу компліментів до своєї персони. Навіть якщо це був не діамант, а всього лише мила Валентинка, — щира реакція у відповідь спонукає чоловіків радувати його жінку все більше. Це, до речі, ще одна аксіома і парадокс одночасно: чоловіча прихильність безпосередньо залежить від його задоволення приносити задоволення.
 • І частіше посміхайтеся просто так. Чоловікові буде приємно усвідомлювати, що вам з ним добре, і він обов’язково захоче проводити з вами багато часу.

  Витримуйте паузи

  Як закохати в себе чоловіка? Прийоми і хитрощі

  Якщо вам цікаво, як закохати в себе чоловіка надовго (а може бути, і назавжди), запам’ятайте правило номер три: не можна перегинати палицю. Уявіть собі: ви налаштовані роздути величезне вогнище. Ви добре підготувалися, зібрали велику оберемок дров. І як тільки перші язички полум’я показалися з-під ніжного і тендітного моху, ви поспішили завалити багаття всіма наявними гілками — відразу і потужно. Природно, що затія виявиться безуспішною: замість жаркого полум’я – марна купа палиць, які потрібно розгрібати, починаючи все спочатку.

  Отже, щоб не загасити розгорається вогник, витримуємо паузи:

 • Не нав’язуємо своє суспільство.Не потрібно дзвонити йому кожен день, «випадково» стикатися з ним кожні півгодини на роботі і т. д. Чоловіки боятися явного переслідування і захочуть уникати вашого товариства.
 • Интригуем. Раз самим не можна переслідувати, значить, потрібно зробити так, щоб він захотів зателефонувати або прийти самостійно. Наприклад, у випадковій розмові мова зайшла про якійсь книзі. Якщо ви її не читали – не турбуйтеся, використовувати це собі на плюс. Попросіть у чоловіка цю книгу почитати. Скажіть, що дуже вже цікаво порівняти її з тими творами, які ви вже зустрічали в цьому жанрі. Напевно він захоче обговорити тему або допомогти вам ознайомиться з його улюбленою книгою і запросить посидіти в кафе. Не поспішайте бігти в це кафе відразу! Скажіть, що сьогодні у вас дуже щільний графік. Попросіть зустрітися через день-два. При цьому ще раз натякніть, що ви дуже хочете викроїти час для такого розумного співрозмовника. Повірте, ці два дні молода людина буде думати про майбутню зустріч, подумки готується до неї, щоб блиснути перед вами у всій красі. Адже його оцінили, повірили в його винятковість!
 • Не зазіхаємо на свободу.Якщо ви вже домовилися про зустріч, але до вашого чоловіка несподівано приїхав друг або родич, не показуйте невдоволення. Прикрість – так, можна щиро посмутніти, сказавши, що ви вже спланували цей день і розраховували провести його в приємному товаристві. Але ви – мудра жінка, тому ви розумієте, як йому необхідно поспілкуватися з другом, якого він не бачив багато років. Він обов’язково оцінить таке ставлення до його особистого життя і буде дуже вдячний. Можливо, він навіть захоче в наступний раз познайомити вас із його оточенням і провести час разом.
 • І ще. Дуже важливе питання з приводу вибору одягу для побачень. Існує дивний міф, ніби чоловікам подобається бачити все і відразу. Але принцип «чим більше голого тіла виглядає – тим краще» не працює! Якщо ви хочете знайти партнера на життя, а не на одну ніч, витримуйте паузи і «стриптиз». Будьте майстерною спокусницею, інтригуйте і розпалюйте чоловічу фантазію, надягаючи на побачення такі речі, які прикривають, але м’яко облягають, ненав’язливо окреслюючи форми. Нехай його уяву намагається домалювати інше. Так він забажає вас сильніше, і це почуття вкорениться набагато глибше.

  Підіб’ємо підсумки

  Як закохати в себе чоловіка? Прийоми і хитрощі

  Отже, правильно вибрана тактика здатна на багато що. Ви легко можете підкорити серце вибраного чоловіка, якщо не будете забувати прості правила:

  • Чоловікові має бути комфортно з вами у всіх відносинах.
  • На обранця потрібно дивитися з захопленням. Але не перегинати палицю. Нехай знає, що і ви повні талантів теж. Він повинен прагнути ставати краще і хотіти робити подвиги заради вас, своєї музи.
  • Чоловікові не повинно здаватися, що ви її переслідуєте. Навпаки, це ви – солодка і бажана здобич. Розпалюйте його мисливські інстинкти.

  Удачі вам і віри в себе. У вас все вийде!