Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

Ви закохалися в хлопця і бажаєте його дістати, але він не відповідає вам взаємністю і взагалі не звертає на вас уваги? Звичайно, тут можна з розуму зійти і позбутися сну і апетиту. Але не турбуйтеся! За статистикою, подібних випадку більше половини, але не всі закінчуються сумно. Запевняємо вас все ваших руках, головне, не варто відмовлятися від рішучих дій на шляху до завоювання чоловіки, тим більше, що наша стаття, свого роду, маленька інструкція, як закохати в себе хлопця, який подобається. Тільки скористайтеся нею правильно і все у вас вийде.

Як закохати в себе хлопця: 10 порад

Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

Розглянемо детальніше.

Порада №1

Перша порада, звичайно, банальний, але це істина з усіх істин, «чоловік любить очима» з цим не посперечаєшся, тому щоб сподобатися хлопцю, потрібно виглядати привабливо і доглядати за своєю зовнішністю.

Порада №2

Якщо ви володарка чарівної посмішки, то запевняємо вас, у ваших руках серйозна зброя, так скористайтесь їм скоріше. У будь-якому випадку посміхайтеся, смійтеся і кокетуйте.

Порада №3

Не будьте занадто зарозумілі і грубі, це не фарбувати дівчину, але свою гідність необхідно показувати.

Порада №4

Звичайно, щоб кокетувати, посміхатися і сміятися, потрібна якась тема для розмови, адже не будете ж ви просто нерозумно посміхатися. Дізнайтеся у хлопця чим він захоплюється, що у нього викликає позитивні емоції і що подобається хлопцям. А якщо хлопець поділився з вами своєю заповітною мрією, це вірна ознака його маленької закоханості й ознака його у вас довіри. Тільки не смійтеся над його мрією, якщо вона на вашу думку нездійсненна. Краще повірте в неї і надихайте свого коханого. Чому? Так ви оселіть в ньому впевненість, і він вам буде вдячний.

Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

Порада №5

За статистикою закохані пари дивляться один на одного в 80% від усього часу спілкування. Так що дивіться на хлопця зачаровано, особливо коли він вам розповідає щось.

Рада №6

Як би ненароком намагайтеся частіше доторкатися до хлопця, який подобається, адже тактильні відчуття дуже важливі.

Порада №7

Покажи всі свої таланти, великі і маленькі, і все, що ти вмієш робити. Навіщо? Щоб хлопець розумів, наскільки ви розумні та гарні.

Порада №8

Коли з’являться ознаки, що хлопець попався на гачок, станьте важкодоступною, тобто зменшіть час вашого спілкування і зустрічей. Будьте зайнятий якимись справами, спробуйте викликати невелику ревнощі до подруг або роботі. Не треба цілеспрямовано будувати план як змусити хлопця ревнувати, мета зовсім інша. Потрібно дати хлопцеві зрозуміти, що він сумує за вас.

Порада №9

Друзі мають для хлопця, як правило, вагоме значення, а їх думка чимось незаперечним, тому радимо вам розташувати до себе друзів свого коханого.

Порада №10

І останнє, не треба одразу розкривати свої почуття. Буде краще якщо хлопець першим зізнається дівчині в коханні, а вже його обрадуете взаємністю. Чому? Ви повинні викликати у хлопця інтерес, а якщо ви швидко зізнаєтеся в закоханості, інтерес у нього пропаде.

Рад ми дали десять, але є один важливий момент, якщо ви спантеличені питанням як змусити ревнувати колишнього хлопця, закохавши в себе іншого, радимо цього не робити. Ви тільки зробите боляче сторонній людині.

Як закохати в себе хлопця по листуванню

Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

За статистикою, сьогодні майже більше половини романтичних відносин починається з листування в соціальних мережах або по смс-повідомленнями. Звичайно, про довгих листах, наповнених почуттями і переживаннями, мови не йде, сучасна листування відрізняється стислістю і конкретністю, проте це чомусь не заважає молодим людям, знайомитися і закохуватися.

Дівчата істоти скромні й сором’язливі, тому освідчитись в симпатії першої хлопця, який подобається, нелегко, але йому можна написати повідомлення, а в процесі листування зробити все, щоб викликати у хлопця взаємні до вас почуття. Як закохати в себе хлопця по листуванню і в майбутньому як змусити хлопця одружитися, спробуємо дати декілька корисних рекомендацій. Хоча про «одружитися» – це ми далеко зайшли, тому розповімо вам про те, як закохати в себе хлопця по листуванню.

Зустрічають по одягу

Пам’ятайте, «Зустрічають по одягу, проводжають по розуму», і це правило відноситься і до листування. Спілкуватися в сліпу, можна, але триватиме це недовго. Хлопцеві захочеться вас побачити, якщо до спілкування ви в житті не перетиналися. Безумовно, зовнішність жінки для хлопця дуже важлива, адже чоловіки, як кажуть, люблять очима. Не варто сильно переживати подобається ваша зовнішність хлопця, все одно, ви ж не станете через чоловіка лягати під ніж хірурга. Навіщо, адже не станете?

Щоб не бути розчарованою в результаті першого правила, вам необхідно знати які дівчата подобається цьому хлопцеві. Адже якщо ви мила блондинка, яка обожнює рожевий колір і плюшевих ведмедиків, а ваш коханий – байкер або рок-гітарист, то тут питання спірне, сподобаєтеся ви хлопцеві чи ні. Зовнішність – це перше на що дивляться чоловіки. Якщо вона їх не влаштовує, справа до вивчення внутрішніх якість просто не дійде.

Розум і грамотність

Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

Якщо перше правило було виконано успішно, то далі переходимо на розум. Якщо ви погано вчилися в школі, і пишете неграмотно, ні до жодному разі не треба це демонструвати. Безграмотність ще ні в кого не викликала захват, і зрозуміло чому, ви тільки відштовхне від себе вашого співрозмовника. У мережі інтернет існує безліч текстових редакторів, скористайтеся ними, щоб виправити грубі помилки у листі.

Та і якщо вам щось не зрозуміло і не відомо, не треба поспішати ставити хлопцеві запитання, для початку вбийте в пошуковик ваше запитання. Інакше ви можете потрапити в халепу, від того що не знали чого-то елементарного і всім відомого. Загалом не показуйте свою безграмотність, якщо така є. Якщо ж ні, вітаємо, ви пройшли більше половини шляху – ви красива та розумна дівчина.

Зацікавленість

Якщо ваш коханий чимось захоплюється, то вам потрібно хоч щось розуміти, необов’язково бути експертом, але хоча б проявити зацікавленість. Не пишіть чоловікові повідомлення зі словами, які не містити сенсу, а саме, «зрозуміло», «ха-ха-ха», звичайний смайлик і інші вирази. Ніколи не використовуйте мат і інші лайливі слова, це неприйнятно для дівчини. Якщо ви відчуваєте, що розмова зайшла в глухий кут, і незважаючи на вашу ініціативу, хлопець відповідає знехотя, пошліться на навчання, роботу й інші справи, і припиніть листування. Повернетеся до неї пізніше, так як можливо чоловік зайнятий і йому колись з вами розмовляти.

Флірт і сексуальність

Якщо все ж ви задалися питанням, як закохати в себе хлопця, то без кокетства дівчині не обійтися. Внесіть в свою бесіду нотку сексуальності і фліртуйте, тільки не переборщіть, у чоловіка це викличе відчуття, що пропонує себе, а ви повинні залишитися загадкою, і дуже сексуальною.

Як сподобатися чоловікам різних знаків зодіаку

Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

Що подобається хлопцям?

Хлопець-овен

Що подобається хлопцям знаку овен, так це розум. Розумна жінка у хлопця-овна буде в пріоритеті, але й привабливість для них нелишнее. Овни не терплять сварок, скандалів, нудьги і щоденності. Овни активні, і теж саме вимагають від жінок. Не вимагайте від овна зізнань у любові, вони не люблять цього.

Хлопець-телець

Щоб сподобатися тельцю, розповідайте йому більше про себе, про свої погляди на життя, але не брешіть, тельці цього не терплять і швидко втрачають інтерес. Проявіть повагу до його сім’ї, захоплюйтеся нею.

Хлопець-близнюк

Близнюків залучають зухвалі, волелюбні і розв’язні дівчата, але при цьому недоступні. Будьте таємничі, загадкові, але дуже дотепні.

Хлопець-Рак

Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

Хлопець, народжений під знаком Раку, зазвичай скритний і для оточуючих залишається загадкою. Тому і для дівчат складно буде сподобатися Раку. Першому справою в процесі завоювання Раку, дівчатам необхідно втертися до Раку в довіру. Покажіть хлопцеві знаку Рак як ви в ньому потребу, просіть рада в якійсь справі, або цікавтеся його особистою думкою. Якщо ви вмієте та любите готувати, то завоювати Раку буде куди простіше. Для Раку мама має більше значення, ніж для інших знаків зодіаку, тому якщо хочете бути з хлопцем, знаку Рак, подружіться з його мамою. Рак буде шукати жінку, яка стане справжньою матір’ю і дружиною.

Хлопець-лев

Хлопець Лев – романтик, завоювати його не складно, а ось утримати часом неможливо. Леви люблять, коли їм приділяють багато уваги і турботи. Жінка Лева повинна буде присвятити себе сім’ї,

Хлопець-діва

Хлопець, народжений під знаком діви, подібно Овну віддає перевагу жінок з великим інтелектом. Жінка мрії таке хлопця має бути акуратною, охайною і зібраною.

Хлопець-ваги

Якщо ви хочете сподобатися хлопцеві, знаку Терези ви повинні бути вихованою, тактовною, стриманою, виваженою і дуже привабливою. Ваги по своїй натурі люди не рішучі, тому жінка повинна бути сильніше морально.

Хлопець-скорпіон

Скорпіону подобаються розкуті дівчата, які не соромляться свого тіла і практично не мають комплексів. Скорпіон любить розгадувати загадки, тому говорити безпосередньо про своїх думках і почуттях не треба, інакше інтерес тут же зникне. Скорпіони не терплять жіночу дурість, якщо ви не відрізняєтеся розумовими здібностями, скорпіон не ваша партія, пошукайте інший варіант.

Хлопець-стрілець

Як закохати в себе хлопця по листуванню і що подобається хлопцям

Стрільцеві подобаються спортивні дівчата, які можуть одягатися зі смаком і виглядати привабливо. Розум і почуття гумору для стрільця теж в пріоритеті.

Хлопець-козеріг

Козеріг ніколи не стане вибирати собі жінку виходячи з почуттів і симпатії, насамперед він виходить з ощадливості. Сподобатися козерогові досить складно так як він вже свідомо намалював у своїй уяві ідеальну жінку, і буде шукати саме її. Козероги люблять комфорт і смачну їжу.

Хлопець-водолій

Водолій самий суперечливий знак зодіаку, щоб йому сподобатися потрібно мати свою чітку лінію думок і поведінки, бути ерудованої і впевненою в собі.

Хлопець-риби

З хлопцем-Рибою потрібно бути ніжною і ласкавою, і ніколи не проявляти грубість. Проявляйте інтерес до його персони, рибам це лестить.

Як знайти хорошого хлопця для дівчини завдання нескладна, все-таки навколо досить хороших хлопців, але от як закохати в себе хлопця – завдання куди серйозніше, і не завжди дівчатам по плечу, особливо невпевненим у собі дівчатам. Сподіваємося, наша стаття стане вашим путівником у завоюванні чоловічих сердець, але пам’ятайте, щоб викликати у хлопця взаємні почуття треба не тільки знати, що подобається хлопцям, але і самій залишатися щирою і відкритою, а не прикидатися тим, ким ви не є. Навіщо? Так зрештою переробити себе ви не зможете, а правда рано чи пізно спливе.