Ви стали власником новенького телевізора, але переживаєте за його цілісність? Важливо правильно і надійно закріпити техніку, щоб вона не ушкодилася, особливо актуально це в будинках, де живуть діти і тварини.

Методи як закріпити телевізор на тумбі

Зміст статті

 • Методи як закріпити телевізор на тумбі
  • Використовуємо кронштейни
  • Стійка-тумба
  • Купуємо універсальні ремені для кріплення
 • Запобіжні заходи

Для того щоб не довелося переживати за збереження телевізора і людей, які поруч з ним знаходяться, необхідно закріпити телевізор на тумбі. Є кілька дієвих варіантів, вибравши один з них ви зможете бути впевнені, що техніка надійно закріплена.

Використовуємо кронштейни

Один з найпоширеніших і надійних методів кріплення є кронштейн. Цей метод передбачає кріплення на стіні, на зручному для вас рівні. Можна залишити телевізор на тумбі, але при цьому закріпити його цим способом.

Вам будуть потрібні кронштейн і деякий інструмент.

ВАЖЛИВО. Перш ніж придбати кріплення, переконайтеся, що його характеристики дозволять витримати вашу техніку, також повинні бути відповідні роз’єми.

Стійка-тумба

Домогтися надійного кріплення можна і вибравши стійку-тумбу, також це може бути плазмостенд. Виробники пропонують моделі, які підходять для розміщення як маленьких, так і великих моделей. Обмежень в цьому варіанті практично немає.

Така стійка виконана вже разом з кронштейном, на який, власне, і кріпиться техніка. Це основна відмінність, що є у даної моделі стійки-тумби порівняно із звичайною тумбою.

ДОВІДКА. Зручність цього елемента полягає в тому, що техніка кріпиться таким чином, що нависає над тумбою, отже, ймовірність до нього дотягнутися дуже низька.

Для такого варіанту кріплення підходять тільки плоскі моделі з відповідними роз’ємами для кріплення. Стійка може витримати вагу до 100 кг, отже, на неї можна встановити навіть великі моделі.

Купуємо універсальні ремені для кріплення

Цей варіант є одним з найбільш доступних. За допомогою таких ременів ви зможете самостійно закріпити плазму на тумбі, тим самим попередьте вірогідність її падіння. Монтаж проводиться досить просто, головне, щоб техніка була з серії останнього покоління.

 

Запобіжні заходи

Навіть тонкий і сучасний телевізор — це дуже небезпечна річ. Він може впасти тим самим травмувати людину. Будьте акуратні при експлуатації.

 • Кабелі техніки повинні бути заховані, краще їх прибрати в спеціальний короб.
 • Телевізор повинен бути надійно закріплений.
 • Сховайте від дітей всі предмети, якими вони можуть кинути в екран телевізора.
 • Незважаючи на те, що техніка виглядає досить стійкою, вона може завалитися навіть при незначному натиску маленьких ручок дитини.