Один з основних недоліків пристроїв, що працюють на андроїд, це неекономічний витрата батареї. Напевно, всі власники таких смартфонів встигли вже це помітити. Давайте розберемося, як заощадити батарею на телефон на андроїд.

Екран

Один з основних енергоспоживачів – це екран смартфона. Для інтересу можна навіть подивитися, скільки саме відсотків витрачається на нього. Зробити це можна в Налаштуваннях, потім потрібно пройти Харчування, а потім відкрити Використання акумулятора або щось подібне. Ось в цьому розділі і можна подивитися, на що витрачається енергія батареї. На екран йде більше половини всіх енерговитрат. Як їх зменшити?

Для початку потрібно зробити екран менш яскравим. Для цього скористайтесь все тими ж Налаштуваннями і розділом Яскравість. Добре, якщо смартфон оснащений датчиком освітленості. У цьому випадку в налаштуваннях є Авторегулювання яскравості. Включіть її. Ця функція буде змінювати яскравість екрану на смартфоні залежно від освітлення того місця, де ви знаходитесь.

Потім потрібно прибрати з головного екрана все рухоме і встановити темний статичний фоновий малюнок. Справа в тому, що рухомі картинки і перекидні годинник на головному екрані, звичайно ж, виглядають ефектно, але вони дуже сильно витрачають батарею.

Потім варто приділити увагу тому, скільки часу смартфон знаходиться розблокованим. В цілях економії енергії батареї потрібно це час скоротити. Відразу ж після того, як зробили все намічене в телефоні, натисніть кнопку блокування. Також подивіться, на скільки секунд у вас встановлений сплячий режим. Це робиться в Налаштуваннях екрану. Встановіть приблизно 30 секунд. Для зручної роботи цього повинно вистачити.

Бездротовий зв’язок

Весь функціонал з цієї категорії витрачає багато енергії на свою роботу. Тому вимикайте, якщо не користуєтеся, Bluetooth, Wi-Fi, GPS і GPRS. Наприклад, Wi-Fi, який включений постійно, витрачає дуже багато заряду батарейки, GPS і GPRS теж не відрізняються економічністю.

Ще радимо використовувати для визначення місцеположення GPS, а координати мережі. Зробити це можна в тих же Налаштуваннях. Так буде витрачатися менше заряду батареї. Але тут є і мінус – якщо мережі не буде, то і ваші координати не визначаться.

Якщо ви будете акуратно дотримуватися всі вищевикладені правила, то незабаром помітите, що енергія акумулятора в півтора рази менше витрачається.