У тих, кого досі будинку є струнний принтер, дуже часто задаються питанням, а як заощадити чорну фарбу в принтері. Адже, якщо неправильно встановлені налаштування в комп’ютері, і не приділити деяку увагу невеликим нюансом, то доведеться постійно витрачати кошти на купівлю фарби. Нижче будуть представлені найбільш ефективні поради щодо економії.

Економні поради по чорнилу

  • Дуже часто замість насичено чорного документа або таблиці можна використовувати чорно-білий друк, яка допомагає використовувати в кілька разів менше чорнил. Також в налаштуваннях кожного принтера існують налаштування «роздрукувати документ, як чернетка». У такому варіанті також відбувається економія чорнил.
  • Обов’язково приділіть увагу якості друку, якщо ви в більшій мірі займаєтеся друком не настільки важливих термінових документів, то можна використовувати якість друку не на високому рівні. При необхідності, як правильно зробити настройки, можна звернутися за консультацією до інструкції або інтернету.
  • Не рекомендується використовувати печатку з веб-сайтів, так як відбувається роздруківка багато не потрібної інформації.

    Краще скопіювати, що необхідно в документ і тільки потім приступати до друку, також після попередньої коригування шрифту.

  • Перед тим, як друкувати той чи інший документ, його необхідно уважно прочитати і відкоригувати. Дуже часто з-за не уважності людям доводиться передруковувати документи по кілька разів, тому і відбувається велика витрата чорнила.
  • Також варто запам’ятати, що частою причиною швидкого витрачання чорнила принтера є рідкісне використання даного товару. Це відбувається з-за того, що чорнило в принтері починають пересихати і його необхідно заправляти знову і знову. Також це може призвести до того, що буде необхідно взагалі купувати нові картриджі.
  • Не рекомендується використовувати друк картинок з високою роздільною здатністю, так як відбувається великий витрата чорнила.
  • З усього вищесказаного можна зробити висновок, що кожна техніка вимагає уважного і розумного використання. Якщо ви не знаєте, як краще потупити, то краще проконсультуватися з фахівцем в спеціалізованому магазині. Використання принтера має бути регулярним і з правильними налаштуваннями і тоді ніколи не виникне проблем з чорнилом та їх економією.