Вирушаючи в подорож, завжди хоче взяти з собою максимум корисних речей. Найчастіше це закінчується тим, що ви закидаєте у валізу все підряд. У підсумку він виявляється забитим, що навіть не може закритися. З такою проблемою стикаються багато. Її можна з легкістю вирішити, якщо навчитися правильно укладати речі у валізу.

Представляємо вам перелік порад, які допоможуть економити місце у валізі:

  • Важкі і масивні речі повинні знаходитися внизу валізи

Будь-які важкі або великі речі повинні знаходитися внизу. Можна також укласти вниз пляшки з алкоголем. Для безпеки їх потрібно обернути тканиною. Щоб заощадити місце в ролі тканини може виступати ваша одяг, яка не мнеться, наприклад, парео або рушник.

  • Одяг займе менше місця і не зімнеться, якщо її правильно укласти

Подивіться в інтернеті як правильно складати футболки, сорочки та інші речі. Так, вони не помнуться під час подорожі і займуть мало місця.

  • Взуття укладайте уздовж бортів

Обов’язково спочатку укладіть все взуття в пакетики, щоб вона не забруднила ваші речі у валізі. Крім того, всередину взуття можна класти невеликі речі – шкарпетки, біжутерію, хустки тощо.

  • Косметичні засоби повинні бути в пакетах

Під час подорожі вони з легкістю можуть відкритися і забруднити ваші речі у валізі. Більшість косметичних засобів зовсім не можна відіпрати. Тому їх необхідно упаковувати в герметичні пакети.

  • Використовуйте рушники в якості перегородок

З допомогою рушника можна формувати перегородки, які поділять валізу на секції. Це допоможе вам швидше орієнтуватися і знаходити потрібні речі. Отримані щілини від перегородок можна укладати невеликі речі – шкарпетки, білизна, хустинки тощо.

  • Електроприлади можна загорнути в одяг

Обов’язково обмотайте дріт навколо самого приладу, щоб він не займав зайвого місця. Також електроприлади можна акуратно укласти між одягом.

  • Техніку перевозите в чохлах

Невелику техніку, таку як фотоапарат або ноутбук, краще перевозити в окремих чохлах, і тільки потім упаковувати в загальний валізу. Сам чохол використовуйте по максимуму – укладіть невеликі речі в нього (зарядки, акумулятори, флешки та інше).

  • Речі, які не бажано пом’яти укладаються в самий верх.

Вниз йдуть важкі речі, а наверх – одяг, яка не повинна бути м’ятою.