Малогабаритна квартира – це справжня проблема для багатьох власників власної нерухомості. Сумно, але стандартні квартири не дають можливості красиво та оригінально організувати простір і втілити політ фантазії. Найчастіше вільного місця не залишається, тоді доцільно вдатися до деяких тонкощів. Що ж робити, коли місця в квартирі не так багато, а в ній проживають двоє дорослих і двоє дітей?

Від того, наскільки велика ваша квартира, буде залежати чи комфортно вам буде в ній чи ні. Правильна розстановка меблів, додатковий декор, неординарні рішення допоможуть перетворити простір маленької квартири в справжній плацдарм для цікавих задумок. Але іноді в кімнаті невеликих розмірів міститься набагато більше предметів, ніж у великому приміщенні. Вся справа полягає в тому, що необхідно правильно користуватися будь-якими куточками, щоб заощадити місце в кімнаті.

Способи економії місця в кімнаті — поради

Бажаєте, щоб в кімнаті розташовувалося все? І місце під прасувальну дошку, і шафа для зберігання білизни, і комп’ютерний стіл? Якщо розставляти це все, то економії простору явно не буде відчуватися. Оптимальне рішення – побудувати шафа-купе, у який можна вмістити безліч предметів побуту.

Отже, якою ви уявляєте свою квартиру в ідеалі? Який інтер’єр краще: мінімалістичний, класичний, строгий, креативний або може бути святковий? Дизайнери можуть надати вашій увазі «заготовки», з допомогою яких і створюється певна планування.

З метою економії простору також рекомендується об’єднати дві кімнати в одну. Таким чином ви отримаєте вдосталь важливою і корисною території.

Перед тим, як приступити до перетворення вашої кімнати, складіть план, а також напишіть всі потрібні елементи, які вам хотілося б бачити в кімнаті. Економія простору також передбачає відмову від деяких атрибутів меблів: ліжок, диванів, крісел, столів, стільців тощо

Косметичний ремонт приміщення повинен бути виконаний в максимально світлих тонах. Важливо знати, що з допомогою темних шпалер можна досягти лише візуального звуження простору. Що ж необхідно мати в кімнаті, щоб вона здавалася більш світлою і просторою?

• Підлога білого або кремового відтінку;
• Шпалери світлих відтінків;
• Світле вікно великих розмірів;
• Достаток точкових світильників.

Тепер ви зможете вдатися до подібні креативні витівок і створити власне ідеальне місце для житла!