Автомобільні поїздки є зручним та цікавим способом подорожей. Водій самостійно займається прокладанням маршруту, розподілом часу і вибором місць для зупинок. Єдиний неприємний момент при цьому — значне витрачання фінансових коштів на придбання бензину, вартість якого постійно збільшується. Тому питання економії бензину є актуальним для всіх власників авто.

Способи зменшення витрат на бензин в довгих поїздках

Досвідчені водії рекомендують скористатися наступними порадами:

1. Відвідування автосервісу перед тривалим переїздом. Відомо, що проблема підвищеної витрати палива може спричинятися певними поломками транспортного засобу. Тому важливо переконатися у повній справності машини.

2. Зміна стилю водіння. Слід користуватися щадним швидкісним режимом. Краще не розганяти свій автомобіль більше 80-ти кілометрів на годину. При збільшенні швидкості буде згоряти більше бензину.

3. Правильний вибір часу поїздки. Варто пересуватися по жвавих трасах рано вранці, або по ночах, щоб можна було використовувати метод плавної їзди. Це не тільки заощадить паливо, але і сприяє безпеці пасажирів.

4. Грамотне прокладання маршруту. У далекій поїздці не зайвим виявиться навігатор. Він зможе вчасно попередити водія про наближення пробці, яка здатна відібрати і додаткові літри бензину, і час.

5. Вибір гуми. Завжди слід купувати економічні шини. Для цього необхідно ознайомитися з реальними тестами, публікуються в популярних авто-виданнях. Крім того, шини не повинні бути не докачены або перекачані, адже це на 10 відсотків збільшує витрату палива.

6. Зниження ваги транспортного засобу. Даний пункт несуттєво, але все ж зменшує споживання бензину. Не слід завантажувати салон і багажник непотрібними речами, без яких цілком можна обійтися в довгій подорожі.

7. Мінімізація аеродинамічного опору. Бажано при русі закривати люк машини, і не мати на даху багажник, щоб не призвести до додаткового опору повітря.

8. При нормальних погодних умовах не потрібно включати кондиціонер.

Подібні прості поради допоможуть значно економити гроші на бензині, а також вбережуть нерви водія, адже йому не доведеться постійно думати про надмірних витратах на тривалу поїздку.