Домашні вихованці – це наші улюблені друзі, які лагідно мурлычат під вухо або протяжно скиглять, просячи їсти. Брати наші менші, як і ми, потребують збалансованому харчуванні.

Наприклад, до складу корму для кішок повинні входити жири, вуглеводи, білки, вітаміни, а також мінеральні речовини. Правильний раціон вашого улюбленця – запорука відмінного його здоров’я. За добу тварина повинна отримувати стільки поживних речовин, скільки витрачатися на підтримку життя. Тільки грамотно складений раціон дозволить зберегти здоров’я вихованця від народження до глибокої старості.

Як заощадити на харчуванні чотириногого?

Деякі господарі кішок і собак відзначають, що зміст їх доводиться досить накладно. Але варто при такій ситуації переходити на дешевий корм?

Сьогодні дуже поширені економ корми для кішок, радують своєю дешевизною. Таке харчування можна придбати в будь-якому супермаркеті. Врахуйте, що дешевизна продукту, а, отже, його не дуже корисний складу можуть не найкращим чином вплинути на стан кішки або собаки. Для виготовлення таких продуктів використовуються далеко не першосортні інгредієнти. Натуральне м’ясо – дорогий і цінний продукт. Але що ж тоді використовую для приготування всіляких дешевих кормів для тварин? Всілякі дрібні кістки, шкіра, роги, перемелені пір’я птахів стають складовими інгредієнтами корми для наших улюбленців. Подумайте, чи варто годувати їх такою гидотою?

Склад дешевих кормів не є збалансованим і не несе користі для домашньої тварини. Тому перед покупкою корми насамперед подивіться на його склад.

Використання дешевого корму для кішок і собак загрожує тим, що поживні речовини поступають в організм тварин. Це тягне за собою розвиток деяких захворювань органів.

Як же заощадити на харчуванні вихованця без шкоди для його здоров’я? Відповідь проста, як двічі два – краще використовувати якісні корми в невеликих кількостях, ніж багато дешевої сировини. При цьому насичення організму кішки відбудеться набагато швидше. Варто сказати, що містяться в якісних кормах поживні мікроелементи, благотворно впливають на стан ШЛУНКОВО-кишкового тракту та інших внутрішніх органів.

Таким чином, рекомендується з побоюванням ставиться до надто дешевих кормів. Якщо вас все ж приваблює такого виду харчування, то насамперед зверніть увагу на склад. Важливо уникати консервантів та інших хімічних речовин у складі.

Подбайте про здоров’я вашого вихованця, і він відплатить вам подвійний ласкою і любов’ю!