Існує безліч способів і рекомендацій про те, як заощадити на їжі в подорож по Європі. Кожен завзятий мандрівник зі скромним бюджетом повинен знати, як же можна дешево харчуватися закордоном, при цьому добре скуштувати місцеву кухню.

Головні правила економії на їжі, які повинен знати кожен мандрівник

Перше, з чим необхідно визначитися перед подорожжю – це місце вашого ночівлі. І якщо ви не хочете витрачати більшу частину ваших коштів на їжу, то краще вибрати той готель чи хостел, в якому буде своя кухня, де ви зможете приготувати самі собі їжу.

Вивчіть місцевість, яка знаходиться поряд з місцем вашого відпочинку. Напевно ви знайдете якісь супермаркети або магазини, в яких можна купити недорогу їжу, а якщо пощастить, то ще й потрапити на акції і знижки. На всяк випадок краще взяти з собою в подорожі запасну одноразовий посуд.

Не варто купувати весь час різні газованої води та напої, купіть один раз воду, а потім в цю пляшку наливайте воду з крана. Як відомо, в Європі з водопровідних труб тече чиста вода і її можна спокійно пити. Таким чином, ви заощадите пристойну суму тільки на воді.

Варто відзначити той факт, що в дорогому ресторані і дешевій забігайлівці ви можете спробувати одне і те ж місцеве блюдо, але зовсім різними цінами. Звичайно, багаті туристи можуть дозволити собі відвідати дорогий ресторан і насолодитися всіма смаковими якостями місцевої страви. Але економного туристу таке б’є по гаманцю, тому ту ж саму місцеву кухню можна спробувати у звичайній забігайлівці на вулиці зовсім за скромну ціну.

Для прийому їжі також відмінно підійдуть стоять на кожному розі ларьки з фаст-фудом. Така їжа зазвичай не зовсім є корисною, але зате ви будете ситі.

Інші секрети економії

Вранці і після обіду у багатьох ресторанів Європи діють так звані «щасливі години». Ви можете замовити собі дуже дешевий ланч, який ввечері вже буде коштувати в шість разів дорожче. Додатково можна скористатися туристичними картами, які можна отримати в аеропорту.

Обов’язково завжди їжте щільно і носіть із собою яку-небудь їжу для перекусу між прийомами їжі.

Бажано заздалегідь розпланувати свій бюджет, щоб приблизно знати, скільки можна витрачати на їжу. Раціональна витрата грошей не приведе вас до різних не комфортним і неприємних ситуацій.