Облаштування квартири – це те, про що рано чи пізно замислюється кожен і потім починає втілювати в життя поступово, або все відразу, це залежить від фінансових можливостей.

Одні бажають оновити свій затишний куточок, так як ще з моменту в’їзду в квартиру нічого не міняли, інші тільки придбали собі житло і мають намір доводити його до потрібної кондиції, третім необхідно провести косметичний ремонт. Але всім їм доведеться робити витрати, а в деяких випадках і не малі. Як же можливо економити на облаштуванні свого власного гніздечка, своєї фортеці, куди ти поспішаєш з роботи, де ти живеш і насолоджуєшся життя? А все можливо, якщо пошукати інші варіанти або почати творити своїми руками…

На чому можна економити при облаштуванні квартири?

  • Якщо надумали робити ремонт, то пам’ятайте що деякі роботи можна виконати самотужки. У найманців кожен метр і кожен рух у напрямку до стін повинно бути оплачено починаючи від обдирання старих шпалер, до обклеювання нових. Подумайте добре, в чому можна себе проявити і активно в цьому прийміть участь.

    До того ж декор своїми руками буде вельми приємно звичайних і холодних шпалер. Не бійтеся експериментувати і створювати щось своє суто індивідуальне.

  • У випадку, якщо необхідно оновити тільки меблі, або припустимо виконали ремонт і хочеться щось оновити, або ж просто це нова квартира у якої немає нічого, окрім стін, то не поспішайте бігти в елітні меблеві магазини.

    Завжди можна підібрати меблі вітчизняного виробника або в кінці кінців купить не зовсім нові меблі. Можна деякі елементи інтер’єру купити і підтримані. З урахуванням того, що в інтернеті зараз виставляють усе на продаж, серед оголошень дуже часто зустрічаються і відмінні варіанти меблів, які стоять на порядок дешевше. І пам’ятайте, не поспішайте замінити або відновити всі відразу, від втоми не завжди виходить знаходити найбільш раціональний варіант.

    Але пам’ятайте, що є мілину, яку завжди варто купувати тільки нову, наприклад ліжко. А ось шафи, тумбочки, комоди, столи і т. д. спокійно можна пошукати варіант дешевше.

  • Купуйте тільки потрібні речі, які будуть затребувані, і якими будуть користуватися. А не ті, які будуть просто для меблів. До того ж не варто купувати габаритну меблі для зберігання мотлоху. Завжди максимально сортуйте і сортуйте всі групи речей у своїй квартирі, і повірте, сміття і непотрібних речей у будинку стане на порядок менше.
  • Не поспішайте змінювати і кришити все старе, для впровадження нових стилів і напрямів, не завжди те, що модно дійсно красиво і гідно.