Дуже багато хто з нас зараз спантеличені проблемою економії фінансових коштів. Найважче доводиться матусям, яким не можна відмовляти дітям ні в чому. Найдорожчим, що вони набувають, є памперси. Як же заощадити на такому повсякденному для малюка предмет? Є кілька основних істотних способів. Розглянемо 5 найбільш ефективних з них.

1 спосіб. Бюджетні підгузники як засіб економії

В даний час бюджетні підгузники не означають погане якість. Зараз така вартість може змінюватись із-за використовуваних матеріалів або країни-виробника. Також є різноманітні здешевлені серії досить хороших фірм. Адже заощаджувати можна не тільки на якість, але і на рекламі, а також на упаковці.

2 спосіб. Часткове використання підгузників

Цей метод підходить для дітей абсолютно різного віку, в результаті здійснення якого можна вирішити наступні завдання:
• Економія. Якщо одягати памперси тільки на сон і під час прогулянки, то можна знизити витрати практично в два рази, що дозволить витрачати гроші на більш корисні речі.

• Привчання до горщика. Не варто насильно затягувати дитину на горщик, а краще привчати його до ходіння без памперса. Після кількох походів він сам зрозуміє, що не хоче мочити штани.

• Контроль над процесом сечовипускання. Якщо дитина не захоче ходити в мокрому, то тоді він буде відчувати почуття дискомфорту і намагатися стримувати свої бажання, а також формулювати їх батькам.

Хто з батьків намагається купувати дорогі підгузники і надягати їх тільки в крайніх випадках, а хтось дешеві для тих же цілей. Але які б з них ви не купували, ви зможете знизити витрату набагато. Але в цьому випадку потрібно запастися терпінням і нервами, а також тримати ганчірку завжди під рукою.

Але які підгузки б ви не купували, їх витрата таким способом ви значно знизите. Залишається тільки запастися терпінням, тримати поблизу.

3 спосіб. Багаторазові підгузники як спосіб економії

Багато батьків для економії коштів вдаються до застосування багаторазових підгузків, які представляють звичайні трусики з бавовни, в які можна вкладати спеціальні вкладиші з будь-яких матеріалів. Що стосується переваг такого способу, то тут вони полягають у тому, що батьки здобувають лише кілька таких памперсів і в два або три рази більше вкладишів, які забезпечать малюка до дорослішання. Звичайно, початкові витрати будуть великі, але потім вони окупляться, тому що в подальшому вони будуть нульові.

Зараз такі памперси можна знайти як зарубіжного виробництва, так і вітчизняного. Тому варто більш детально розглянути всі види у своєму місті і зробити висновок вихід з характеристик і наявного бюджету коштів.

4 спосіб. Самостійне виготовлення памперсів

Цей спосіб прийшов до нас ще з часів наших бабусь, коли про памперсах навіть ніхто і не знав. Такий метод дозволяє не лише економити кошти, але і не використовувати різні гігієнічні приналежності з ненатуральних матеріалів. Таким чином можна виготовити як одноразові, так і багаторазові підгузники.

Одноразові памперси виробляються за допомогою марлі, яка виступає як у ролі вкладиша, так і в ролі пелюшки. Останній варіант більш практичний, але вимагає великої витрати тканини на виготовлення.

Для виготовлення багаторазових підгузків застосовується звичайна тканина, яка вирізається по викрійці і на ній виконується вкладиш для підстилаючих елементів. Далі все вишивається у вигляді трусиків.

5 спосіб. Простежування акційних пропозицій

Акції зараз можна зустріти практично в будь-якому магазині, так як вони виникають із-за великої конкуренції на ринку виробництва торгової продукції. Зазвичай акційними стають товари при купівлі двох і більше одиниць товару, а також за промокодам, які тільки збільшують попит на свій бренд. Тому для великої економії варто постійно відстежувати стан в магазинах і активно брати участь. При цьому, можна не тільки економити на покупках, але і отримувати цінні призи.

Також варто придбати дисконтну карту, яка дозволить при кожній покупці повертати невеликий відсоток від вартості. Хоч це і невеликі гроші, але все ж гроші. Такий метод є найбільш розповсюдженим і зараз є найбільш ефективним, тому що економити гроші любить абсолютно кожен.


Якщо проаналізувати все вище сказане, то можна зробити висновок про те, що зараз існує велика кількість методів економії на підгузниках. І не завжди це буде йти на шкоду здоров’ю та гігієни дитини. Назвати який з вищенаведених способів буде більш ефективним не можна, тому що кожен малюк індивідуальний і всі особливості треба враховувати в будь-якому випадку, щоб уникнути неприємних наслідків.