Пошук ночівлі за доступною ціною є другою проблемою в подорож після проїзду. Як заощадити на проживанні в подорож по Європі і чи це можливо?

Насправді, можна заощадити майже завжди і скрізь, якщо знати маленькі хитрощі і заздалегідь ознайомитися з місцем вашої подорожі. Наведені нижче поради допоможуть вам побувати в цікавих і дорогих країнах за доступними цінами.

Дешевий нічліг в Європі

Шукати місце, де ви будете ночувати, необхідно заздалегідь. Вивчіть місце, куди ви їдете, які там є готелі і хостели. В Інтернеті ви можете знайти і детально вивчити, де вам варто зупинитися. Готелі в Європі дорогі і не підійдуть бюджетного мандрівникові, тому потрібно шукати хороший хостел. Ночівля в готелях зазвичай коштує недорого, але існують хостели дуже дешеві і дорогі, умови в них, звичайно, відповідні.

В кімнаті хостелу крім вас ще буде ночувати кілька чоловік, не варто цього боятися, так як ви можете познайомитися і подружитися з багатьма цікавими людьми, які вам можуть розповісти багато хитрощів як дешево подорожувати у вашому місті і підказати цікаві і недорогі місця. Зазвичай в готелях поселяються виховані й інтелігентні люди, які також, як і ви, бюджетно подорожують. Також в хостелі є загальна кухня, де ви зможете готувати собі їжу, загальний туалет і душ. Якщо ви не хочете спати в одній кімнаті з іншими людьми, то в деяких хостелах є окремі кімнати, але вони будуть коштувати дорожче.

Безкоштовний нічліг в Європі

Найпопулярнішим варіантом безкоштовного житла є каучсерфінг. Напевно багато про неї чули. Вам потрібно лише зареєструватися на сайті, а потім вибрати собі людини в місці вашої подорожі, який зможе вам запропонувати безкоштовний нічліг. Ви можете вибрати людину за залишеним відгуками. Після того, як ви поїдете, і ви, і господар залишають один про одного відгуки. Господарі зазвичай дуже добрі, привітні і трепетно ставляться до свого гостя. Крім безкоштовного житла, вони ще можуть вас нагодувати, показати місцеві визначні пам’ятки і просто приємно поспілкуватися.

Завдяки цій програмі ви зможете дуже дешево подорожувати по Європі та знайти багато нових друзів і цікавих знайомств.

Як бачите, подорожувати можливо і з мінімальними витратами, потрібно лише заздалегідь ознайомитись з дешевими пропозиціями та заздалегідь обрати собі місце для ночівлі.