Багато людей все частіше вважають за краще будувати будинки за містом, ніж купувати квартири в галасливих містах. Їх приваблює не тільки свіже повітря і навколишня природа, але і те, що власне житло при грамотному підході до його зведення обійдеться не так вже дорого.

Економія на будівництві газобетонного споруди

Існує ряд правил, використовуючи які, можна звести дешеве будинок з газобетону:

1. Вигідніше наймати для будівництва спеціалізується на даній діяльності компанію, а не вдаватися до допомоги приватної бригади. Фірми можуть і ціни нижче запропонувати, і більш високу якість. Крім того, з нею укладається офіційний договір, положення якого вона зобов’язана виконати відповідні терміни, приватники ж можуть у будь-який момент відмовитися від своїх зобов’язань.

2. Важливо ретельно опрацювати план будинку, щоб не витрачати кошти на переробку та усунення недоробок. Згідно зі статистикою, основні невиправдані витрати виходять саме з-за багаторазового повторення одних і тих же робіт. Також не варто купувати виключно дешеві матеріали, тому що вони, швидше за все, надалі вимагатимуть ще більших вкладень.

3. Якщо сім’я забудовників маленька, то рекомендується будувати газобетонное споруда, що складається з одного поверху, щоб заощадити на міжповерхових перекриттях. Коли ж другий поверх необхідний, слід замінити його мансардою.

4. Конструкція з газобетону має невелику вагу, тому вигідно використання стрічкового фундаменту, закладеного неглибоко. Робити цокольний поверх і підвал досить проблематично і дорого, отже, при бажанні зекономити від них краще відмовитися.

5. При зведенні бюджетного будинку не потрібно застосовувати складні архітектурні прийоми. Колони, арки, балкони, складні віконні прорізи, еркери та інші химерні аксесуари — атрибути дорогих будівель.

6. Істотно заощадити допоможе облаштування дешевої покрівлі. Але тут важливо не перестаратися з отриманням вигоди, щоб не отримати негативний результат.

7. Можна не витрачати зайві гроші на внутрішнє облицювання стін та встановлення підлогового покриття, використовуючи самі бюджетні варіанти.

Економічне газобетонное будівля передбачає акцентування на міцності та надійності, що не терпить дорогих надмірностей. Запропоновані способи економії дозволять побудувати бюджетний будинок без надмірностей, але зручний і практичний.