Виконати ремонт на кухні можна своїми руками, але при цьому важливо правильно вибрати оздоблювальні матеріали. Саме від них в більшій мірі залежить кінцева вартість роботи. Варто також зазначити, що проводити ремонт у зимовий час дешевше і вартість матеріалів також нижче.

Оздоблення для стін

Самим доступним варіантом обробки є шпалери. Широкий асортимент продукції дає можливість підібрати варіант за найдоступнішою ціною. Якщо стіни не занадто рівні варто вибирати моделі з принтом дрібного розміру, великі малюнки тільки візуально збільшать дефекти

Робочу зону необхідно облицювати кахлем. Це дозволить підтримувати в чистоті робоче місце і при необхідності мити. За керамікою дуже просто доглядати і можна використовувати будь-які миючі засоби. Вона в змозі витримувати будь-які навантаження вологості і перепадів температури, які можуть бути на кухні.

Яке підлогове покриття використовувати

Найекономічнішим варіантом для обробки підлоги вже протягом тривалого часу є лінолеум. Він на відмінно впорається з поставленим завданням і прикрасить інтер’єр. Лінолеум можна підібрати під будь-стильовий напрям. Найважливішим моментом є те, що лінолеум може коштувати в кілька разів дешевше, ніж лінолеум або паркет. Лінолеум прослужить довгий час і збереже свій первозданний вигляд.

Чим обробити стелю

Найпростішим і доступним варіантом є звичайна фарбування. Але варто перед роботою перевірити весь стелю на наявність дефектів. Якщо такі є, необхідно поверхню вирівняти за допомогою шпаклівки і тільки потім нанести шар водоэмульсионой фарби.

Сьогодні для обробки стелі можуть бути використані спеціальні квадрати з пінопласту. Вони кріпляться на спеціальний клей або рідкі цвяхи. Виконання роботи займе всього лише кілька годин, і потрібні зусилля однієї людини. Перевагою такого матеріалу є дуже доступна ціна.

Вибір бюджетної меблів

Не завжди виграшним варіантом є придбання дешевої меблів. Кухонний гарнітур повинен бути не тільки красивим, але і дуже функціональним. Крім того, вона повинна бути надійною і зберігати свої якості протягом тривалого часу. Тому в деяких випадках один раз витратитися.

Трохи заощадити можна на кухонному куточку. Придбати звичайний столик і стільці або невеликий диванчик. Розстановку меблів варто продумати заздалегідь це дозволить істотно заощадити простір.