Куріння — це згубна звичка, якої зазнає значна частина населення планети. Це свого роду наркотик, який створює не тільки фізичну, але і сильну психічну, емоційну і розумову залежності.

Уряди багатьох країн намагаються боротися з проблемою куріння, підвищуючи ціни на сигарети, пропагуючи здоровий спосіб життя і заохочуючи створення спільнот, які надають допомогу людям, які опинилися у полоні своєї слабкості. На сьогоднішній день створені препарати, здатні полегшити відмова від сигарет. Але не всі поспішають їх використовувати, все частіше можна побачити курців, використовують не звичні сигарети, а електронні.

Електронний сигарети — що це таке, як в умовах економічної кризи заощадити на них

Електронна сигарета — це прилад, елементом якого є змінна ємність з рідиною. Вона містить нікотин, але, як стверджують виробники, в меншому обсязі, у результаті чого організм отримує не так багато отруйних речовин. Крім цього, в курильної рідини відсутні важкі смоли, які осідають на легенях при курінні класичних сигарет.

У процесі куріння назовні виділяється водяна пара, який абсолютно нешкідливий для навколишніх, вони не стають у цей момент пасивними курцями, а також не має неприємного запаху. Багато виробників додають у рідину ароматизатори, які дозволяють отримати задоволення від процесу, що для людей, які хочуть позбутися шкідливої звички, не так вже й добре.

Як вже згадувалося вище, блок з курильної рідиною вимагає регулярної заміни. А коштує така річ недешево. Як можна заощадити на цій складовій:

1. Не паліть більше, ніж зазвичай.
З-за того, що електронні сигарети містять менше нікотину, у багатьох курців виникає оманливе відчуття, що вони отримують менше задоволення від процесу, ніж зазвичай, а значить «дозу» потрібно частіше повторювати. Постарайтеся протистояти спокусі бігати в курилку, відверніть себе цікавою справою, з’їжте шматочок темного шоколаду, він спровокує вироблення гормону задоволення, і курити найближчим часом не захочеться.

2. Купуйте не найдорожчу жидксть.
Знайдіть середню цінову пропозицію. Не ведіться на найнижчі ціни. Законодавчо не визначено, з чого повинна складатися рідина, тому виробники компонують її на свій розсуд. Низька ціна свідчить про низьку якість сировини, а такий продукт може завдати шкоди вашому здоров’ю.

3. Купуйте товар без ароматизаторів.
Приємний аромат провокує людей все частіше вдихати його, це чергова залежність. Щоб не піддаватися їй, вибирайте рідина без запахів.

4. Не паліть.
Найочевидніший рада, як заощадити. Порахуйте, наскільки багатшим ви будете ставати кожен місяць, якщо не станете перетворювати власні фінанси в пар, в прямому сенсі. Прагніть до здорового способу життя, займайтеся спортом і правильно харчуйтеся, а сигарети… нехай їх курить хто-небудь інший.