Більшість з нас неодноразово задавалися питанням, а як заощадити воду по лічильнику за допомогою голки і магніту. Але також багато хто не просто задаються цим питанням, а починають використовувати різні методики. Самим розповсюдженим вважається метод економії води за допомогою магніту і голки. Нижче будуть представлені варіанти використання такого методу. Варто попередити, що така економія не цілком закону і краще намагатися, щоб її не побачили чужі очі.

Економія води за допомогою магніту

Магніт – універсальне пристосування, яке ще допомагає багатьом громадянам економити споживання води. Суть використання магніту проста – відбувається блокування лічильного механізму за рахунок магнітного поля. Для цього необхідно придбати магніт побільше і прикріпити його на корпус водного лічильника.

В даний час державні служби вже поінформовані про такі методики економії і тому намагаються вдосконалити лічильники, використовуючи спеціальні антимагнітний наклейки. Вони після того, як на них потрапило магнітне поле сильного впливу, починають міняти зовнішній вигляд і за першої ж перевірки вас зможуть знайти в шахрайстві. Тому в такій ситуації необхідно бути гранично обережним, щоб не натрапити на таку наклейку.

Також можна скручувати показання з водного лічильника за допомогою магніту. Для цього необхідно щоб магніт крутився у зворотний бік, ніж рахунковий пристрій. Також щоб не винаходити колесо, можна придбати на ринку спеціальні неодимові магніти, які бувають різних фірм.

Економія води за допомогою голки

Вважається досить ризикованим і витонченим методом, яким не кожен захоче скористатися. Щоб виконати процедуру економії з голкою необхідно взяти микросверло і просвердлити невеликий отвір в корпусі лічильника. Отвір повинен розташовуватися напроти крильчатки. Потім у цьому микроотверстие необхідно акуратно вставити голку, такого ж діаметру. Ця голка зможе гальмувати обертання крильчатки, так як буде зачіпати її за лопати.

Існують ще й інші способи економії води і з кожним роком їх ставатиме більше, адже кожен господар хоче заощадити. Але варто пам’ятати, що кожен метод ви використовуєте на свій страх і ризик, і якщо піде щось не так, доведеться відповідати тільки вам. Якщо вас зловили на гарячому, то доведеться навіть заплатити штраф. Тому будьте уважні і пильні, і у вас все вийде.