Комунальні послуги – це невід’ємні щомісячні витрати, які обов’язково потрібно виробляти. Але цифри з кожним роком все більше і більше починають засмучувати, так як плата стрімким чином підіймається вгору. Вже складають мільйони анекдотів про розміри заробітної плати і плати за комунальні послуги.

Але не поспішайте зневірятися все не так безнадійно. Завжди знайдуться розумники, які придумають якесь пристосування для зменшення показників на лічильнику, а конкретніше на водяному лічильнику.

Зверніть увагу, що, на жаль, не всі «диво хитрості», які допомагають зберігати сімейний бюджет, мають законні підстави, так що перед установкою думати тільки вам.

Економити воду можна кількома способами, але не всі з них зручні.

Способи економії води

 • Перший спосіб полягає в тому, що лічильник влаштований таким чином, що при зменшенні напору механізм перестає крутитися, відповідно не мотає і не збільшує цифри на циферблаті. Це з першого погляду відмінний і цілком законний спосіб заощадити свої кровні, але є одне «АЛЕ» — швидкість набору води.

  Така методика економії відмінно підійде для приватного сектора, якщо встановлена краплинна система поливу. Або ж у тому випадку, якщо цілодобово пропадати на роботі, а під такий маленький напір підставити ємність, в яку буде стікати вода, можливо, це буде просто ванна, або ж деякі кмітливі люди влаштовують цілі переливні установки, щоб потім не вичерпувати воду.

 • Другий спосіб – це встановлення лічильника з допомогою магніту.
  Цей спосіб став можливий з впровадженням сухоходных лічильників. Незважаючи на те, що виробник добряче потрудився над приладом і, на їх думку, встановлення магніту марна, вони глибоко помиляються, все можливо з неодимовим магнітів. Головна вимога – це склад магніт: неодим, залізо, бор, саме бор володіє високою потужністю магнітного поля.

  Головна і майже єдина вимога, правильна установка магніту і потрібного розміру, аби не зіпсувати прилад. Перевищення норм магнітного поля може призвести до незворотних наслідків: розмагнічування або ж зворотний процес – перемагничивание.

 • Поради при установці неодимового магніту:

 • Людині, який безпосередньо буде встановлювати магніт потрібно на час всього процесу відкласти телефон якомога далі, це стосується всіх, хто буде присутній поруч.
 • Роботу потрібно здійснювати, озброївшись рукавичками, в іншому випадку, обернути магніт в щільну тканину.
 • Обмежити доступ дітей до магніту.
 • Ретельно очистити місце з’єднання магніту з лічильником і сам магніт позбавити від дрібних частинок, які в підсумку можуть значно позначитися на роботі магніту.
 • Метод не дуже складний, але досить міцний. Перед початком процесу обов’язково переконайтеся, що всі правила техніки безпеки дотримані, а вибраний магніт володіє потрібним рівнем магнітного поля.