Якщо користуватися iPhone занадто активно, то його заряду може вистачити приблизно на 24 години, іноді ж гаджет сідає і до закінчення доби. Для продовження періоду функціонування батарейки телефону рекомендується зробити відключення деяких функцій, витрачають велику кількість енергії, і грамотно налаштувати декілька параметрів.

Як ефективно продовжити термін служби акумулятора?

Для цього слід здійснити такі дії:

1. Зниження яскравості дисплея. Екран айфона витрачає багато енергії, тому не рекомендується виставляти мінімальне значення яскравості, яке буде комфортно для очей власника.

2. Відключення push-повідомлень. Коли поштові акаунти налаштовані на те, що користувач отримує нові листи через push, потрібно зробити перемикання пошти у fetch. Цей режим передбачає отримання повідомлень вручну або з певною періодичністю, яку можна визначити в налаштуваннях (від 15-ти хвилин до однієї години). Також можна відключити взагалі всі повідомлення, отримані з різноманітних додатків.

3. Вимкнення геолокації. Як відомо, визначення місцезнаходження iPhone потребує підключення GPS, тому на час геолокацію можна відключати, або звести до мінімального значення число додатків, що мають доступ до неї.

4. Відключення еквалайзера. Якщо слухати музичні треки без використання еквалайзера, то гаджет буде працювати більший час.

5. Вимкнення Wi-Fi, 3G, 4G. Коли користувач не потребує застосування даних мереж, їх необхідно відключити.

6. Мінімізація функцій Siri. Якщо власник айфона часто звертається до Siri (розумний помічник), варто хоча б зробити дезактивацію функції «Піднести і говорити». При рідкісному застосуванні Siri його необхідно включати тільки при необхідності.

7. Відключення блютуза. Коли немає потреби в постійному використанні пристрою блютуз, то його включене стан не є розумним.

8. Профілактична розрядка акумулятора. Для продовження служби iPhone слід 1-2 рази за місяць повністю заряджати його, а потім дочекатися розрядки до 0 відсотків, і знов до 100 % зарядити батарею.

9. Зниження часу автоблокування. Обов’язково потрібно встановити на гаджеті автоблокування екрану. При цьому слід вибрати час в одну хвилину, хоча максимальний період становить 5 хвилин.

10. Вимкнення автоматичних завантажень. Якщо хочеться заощадити зарядку айфона, рекомендується вимкнути автоматичне оновлення наявних в апараті додатків, роблячи це вручну.

Перераховані поради зможуть істотно збільшити час функціонування iPhone, і продовжити працездатність акумулятора.