Пішовши у відпустку по догляду за дитиною, вам стало нудно… Чим же зайняти свій час, щоб не деградувати? І як витягти з нього користь?

Більшість мам не влаштовує скромна допомога по догляду за дитиною, тому багато хто вдається до пошуку роботи вдома. Коли малюк маленький, можна насолодитися декретною відпусткою і знайти роботу, перебуваючи при цьому поряд з дитиною. Особливо це питання не залишає в спокої мам, матеріальне становище яких не таке райдужне і барвисте.

На чому можна заробити мами в декреті?

Сучасні мами шукають роботу на просторах Інтернету, заробляють на написанні текстів, фотографіях, курсових, програмуванні… І це далеко ще не весь перелік можливостей заробітку.

Мами 21 століття з головою кидаються в океан блогінгу. Для них не секрет, що таїться під терміном SEO або SMO. Вони добре розбираються в кулінарії, можуть наповнювати Ютуб захоплюючими відео. Вони навіть пристосувалися добре складати музику або писати відмінні тексти!

Кожна людина може знайти собі роботу в декреті – і не важливо, лікар ти або педагог, продавець або юрист. Робота знайдеться для мам, чиє покликання – стежити за своєю дитиною і піч для нього смачні пиріжки.

Словом, сучасне життя надає незліченні можливості для заробітку. Молоді мами можуть вдатися до наступних варіантів заробітку:
• Віддалена робота в Інтернеті;
• Улюблене заняття чи хобі також може допомогти в заробітку коштів. Наприклад, це може бути в’язання;
• Професійна сфера діяльності.

Якщо ви шукайте роботу в Інтернеті, то можете звернутися до:
1. Написання текстів (копірайтингу, рерайтингу, перекладу). Тут потрібно вміти фантазувати, володіти гарною літературною мовою. Середня оплата праці – 10-50 рублів за 1000 символів без пробілів. Найпопулярнішими біржами копірайтингу є, Адвего, Istext.ру і Текстсейл.ру.
2. Участі в опитуваннях. Суть роботи полягає в тому, що на ваш поштовий ящик надсилаються опитування, які в найкоротші терміни потрібно заповнити. Сьогодні величезною популярністю користуються такі сайти oprosoff.net, anketka.ru.
3. Роботі на сервісі поштових розсилок. Винагороду можна отримувати і ха читання рекламних листів, кліки та ін. Заробити шалені гроші на почтовиках, на жаль, не вийде, оплата мізерна. Приміром, відвідавши 1000 разів сайт, ви отримаєте всього 50 рублів. Цей варіант заробітку ідеальний для новачків, охочих підкорити вершини фріланса. Для початку робота зареєструйтесь на сайтах WMmail.ru або SB-Money.