Як застелити ліжко в стилі лофт? Якою має бути спальня в стилі лофт і як перетворити звичайну ліжко в ліжко в стилі лофт?

Як застелити ліжко в стилі лофт? Якою має бути спальня в стилі лофт і як перетворити звичайну ліжко в ліжко в стилі лофт?Незвичайність стилю лофт, стала використовуватися не тільки в інтер’єрних рішеннях офісів, але і житлових приміщень. Цей стиль прийшов до нас з робочих кварталів Америки 40-х років минулого століття, став популярний у всіх тих, кому подобається поєднувати металеві конструкції, незвичайні світильники, створювати обстановку, зразок промислового об’єкта, з великою кількістю простих, але масивних деталей, фрагментів цегляних стін, металевих меблів та незвичайних аксесуарів.

Такий інтер’єр не можна назвати звичайним, адже кожен раз, приміщення, де створена обстановка в стилі лофт, несхоже ні на що інше. При цьому лофт в інтер’єрі важливо створити побільше вільного простору. Незважаючи на наявність незвичайних предметів інтер’єру, цей стиль потребує високих стелях, масивних промислових віконних отворах і мінімальної кількості меблів.

Ліжко в стилі лофт: варіанти дизайну

Зміст статті

  • Ліжко в стилі лофт: варіанти дизайну
  • Як перетворити звичайну ліжко в елемент дизайну інтер’єру?

При оформленні спальні в стилі лофт, безумовно, найважливішим об’єктом, який буде в цьому інтер’єрі, є ліжко. Перш за все вона повинна бути вдало вписана за стилем у весь інтер’єр. Для стилю лофт характерно мінімум деталей і разом з тим, велика увага в такій обстановці приділяється фактурі матеріалів, кольорів меблів, оббивки, поєднанню загальної картинки, що складається зі стін, стелі, освітлення.

Як застелити ліжко в стилі лофт? Якою має бути спальня в стилі лофт і як перетворити звичайну ліжко в ліжко в стилі лофт?Якщо в спальні стилю лофт є різноманітність поверхонь, наприклад, одна стіна з дерева, друга з цегляної кладки, то в якості ліжка можна підібрати двоспальний варіант, повторює колірну гамму стін. Це зовсім не означає, що ложе повинно бути однакового кольору зі стінами, але тональність оббивки повинна відповідати переважаючим квітів у квартирі.

Стиль лофт передбачає, насамперед, не яскраву колірну гамму, тому ліжко може бути бежевих, сірих тонів. Можна застелити її в простих і досить брутальних тонах. Красиво виглядають дивани в мінімалістичному варіанті, де немає жодного малюнка, класичних форм, а підголовник просто оббитий якісної неяскравою тканиною. Багато дизайнери рекомендують у просторі лофт відокремлювати зону сну за допомогою полога на металевих стовпчиках. Виглядає така конструкція досить красиво, а головне, дозволяє чітко розмежувати частина кімнати для сну та інше простір.

Стиль лофт дає багатоваріантність рішень в інтер’єрі. Ліжко може бути зроблена з дерева, не має звичайної обробки, з ідеальною прокраскою і шліфуванням. Навпаки, дерево може бути вибілене або фарбують з патинами. Такий варіант дуже вдало вписується в даний інтер’єр. Особливо красиво виглядають ліжка з металличесскими елементами. Але це не повинен бути класичний варіант кованої ліжка з металевими прутами, загнутими в малюнок, лінії повинні бути прямі, без яскравих декоративних елементів.

ДОВІДКА! Спальня в стилі лофт передбачає наявність меблів з чіткими формами, без зайвих декоративних деталей.

Як тумбочок підійдуть стилізовані під ящики моделі або невеликі комоди з чітким декором, не яскравої колірної гами. Красиво виглядають в такій обстановці пуфи і невисокі столики.

Ідеальні колірні рішення для такого інтер’єру:

  • бежеві і коричневі тони;
  • білий колір;
  • оливковий;
  • сірий;
  • кремовий і пісочний тони.

Ложі можна накрити однотонним покривалом, пледом з великим ворсом. Тканина повинна бути строга по забарвленню, щоб відтінити ліжко на тлі фактурних стін та підлоги.

ДОВІДКА! В стилі лофт красиво виглядає дерев’яна підлога з широких дощок. Причому красиво, коли він фарбують також, як і дерев’яні частини ложа – з розводами, під старовину.

Дуже цікаво виглядають в такому інтер’єрі незвичайні за формою пуфики. Вони також можуть перегукуватися за кольором з основними тонами обстановки, або ж бути нейтрального кольору, елегантно доповнює інтер’єр.

Як перетворити звичайну ліжко в елемент дизайну інтер’єру?

Як застелити ліжко в стилі лофт? Якою має бути спальня в стилі лофт і як перетворити звичайну ліжко в ліжко в стилі лофт?Необхідно розпочати з облаштування зони спальні. Добре повісити стилізовані деталі інтер’єру, годинник, помістити лампи з боків від ложа. Лампи добре виглядають промислові або для креслення, як на старих об’єктах. Вони створюють унікальну атмосферу. Заправляти ліжко можна не тільки покривалом, але і додавати інші елементи перерахованих вище тонах. Білизна має бути однотонним.

Ложі можна задрапірувати, наприклад, сірої рогожкою, бавовною, парусинової тканиною. А полог зробити з однотонної лляної тканини, яка доповнить обстановку і пожвавить колірну гамму всього інтер’єру. Можна додати ліжка на металличесских ніжках, з металевими спинками.