Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овна

У житті кожної дівчини настає чудовий період — вона закохується. І разом з почуттям любові з’являється бажання бути разом з коханим. Але як завоювати серце чоловіка, якщо він поки холодний і не проявляє знаки уваги? Про це піде мова в статті.

Перш за все, з’ясуйте знак зодіаку вашого чоловіка. Представників різних знаків слід зачаровувати абсолютно різними способами.

Коханий Овен

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаОвен — палкий і пристрасний коханець. Як завоювати чоловіка-Овна? Він мужній і впевнений у собі. Але всередині його душі ховається романтик. Овен прагне підкорити дівчину істинно чоловічими вчинками і якостями характеру. Він любить швидкість, тому з задоволенням запросить обраницю покататися на автомобілі або мотоциклі в романтичне місце.

Як завоювати чоловіка-Овна?

Він любить розумних і інтелігентних дівчат. Проявіть себе в розмові, будьте цікавою, покажіть ерудицію.
Радісний стан духу обов’язково. Дівчат, часто страждають депресією, Овен уникає.
Справжній чоловік-Овен обожнює компліменти. Він розквітне, якщо ви будете час від часу говорити, що він найрозумніший, найсильніший, найбажаніший.
Ініціативу у відносинах краще віддати Овну. Він відчуває себе лідером або навіть мисливцем. Якщо дівчина проявляє надмірну активність, його інтерес падає.

Коханий Телець

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаТелець — уважний і неквапливий коханець. Його романтичні залицяння не залишать байдужою жодну дівчину. Закохавшись, буде наполегливо домагатися уваги обраниці. Справжній чоловік Телець високо цінує задоволення, в тому числі ті, які можна отримати в любові. Він вміє дарувати подарунки. На побачення приносить квіти, а на важливі дати нерідко дарує прикраси. Телець — чоловік господарський, після одруження здатний і сам ремонт зробити, і сім’ю матеріально забезпечити.

Як завоювати чоловіка Тельця?

Тільця привертають симпатичні дівчата з м’яким і спокійним характером. Проявіть врівноваженість і скромність на побаченні. Йому не по душі вульгарні, пробивні представниці прекрасної статі.
Покажіть коханому чоловікові, що ви станете чудовою господинею, адже для Тельця сімейний затишок дуже важливий. Це основа щасливого життя. Попросіть поради у вирішенні проблеми у вашого коханого. Він відчує власну значущість і неодмінно надасть допомогу.

Будьте вірні вже на початкових етапах знайомства. Телець — справжній власник, тому дуже ревнивий. Найменші підозри в тому, що ви зустрічаєтеся з кимось ще, можуть привести до розриву відносин.
Телець — чуттєва натура. Торкайтеся до нього, обіймайте його. Це подарує масу приємних відчуттів.

Закоханий Близнюк

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаЧоловік Близнюки — в деякому сенсі загадка. Як зрозуміти чоловіка цього знаку? Його натура дуже мінлива, у нього маса різних інтересів. І в любові він шукає приємну, різнобічну співрозмовницю.

Як завоювати чоловіка-Близнюка?

Справжній чоловік цього знака зодіаку хоче з вами все обговорити. Він буде зачарований, якщо ви обговоріть з ним останні світові новини. Тільки не намагайтеся сперечатися. Краще уважно слухайте, хапають його кругозором і задавайте питання.

Чоловік Близнюки притягається до дівчат милим, чарівним, трохи примхливою. Але ніякої скутості і депресій — дівчата з проблемами його мало цікавлять.

Ідеал багатьох Близнюків — це дівчина-студентка. Постарайтеся стати на неї схожою.

Коханий Рак

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаПредставник цього знака зодіаку — чутливий і уважний коханець. Як завоювати чоловіка Раку? Він вміє не тільки захоплюватися коханої, але й піклуватися про неї. Рак — романтик у душі, його надихають прогулянки під місяцем і вечері при свічках.

Як завоювати чоловіка Раку?

Його відрізняє деяка сором’язливість, тому шанси на серце Раку має дівчина, яка першою почне з ним загравати.

Про те, як завоювати чоловіка Раку, знає його мама. А якщо точніше, хороші стосунки з мамою допоможуть розтопити серце коханої. Сім’я — основа всього для вашого обранця.

Будьте уважні до його слів, часом йому хочеться почути теплі слова підтримки та піклування. Не скупіться на них.

Закоханий Лев

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаСправжній чоловік Лев — людина яскравий, помітний, часто знаходиться в центрі уваги. Він впевнений в собі, благородний і відданий. Лев вміє красиво доглядати за дівчиною, дарує їй коштовності, подарунки та квіти. Цим він хоче справити враження.

Як завоювати чоловіка-Лева?

Говорите компліменти коханому чоловікові. Скажіть, що захоплюєтеся його успіхами або рисами характеру. Він дуже чутливий до лестощів. Слухаючи хвалебні слова про себе, тане і закохується.
Ніколи не критикуйте вашого обранця. Будь-які сумніви в його авторитеті призведуть до труднощів і образ у відносинах.

Лев — король. Поруч з собою він бажає бачити королеву. Постарайтеся завжди виглядати гідно, доглянуто і дорого.

Закоханий чоловік Діва

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаОбранець Діва — чоловік акуратний і пунктуальний. Його одяг в більшості випадків виглядає тільки що випрасуваний, а черевики — начищеними. Справжній чоловік Діва — чоловік господарський. Він і цвях приб’є, та меблі полагодить, і ремонт зробить сам. Але ось з романтикою в нього проблеми, швидше Діва — практичний і раціональний коханий.

Як завоювати серце чоловіка?

Ваше завдання — завжди виглядати акуратно, стежити за чистотою одягу. В іншому випадку вас вважатимуть неохайною.

Підтримуйте порядок у себе в будинку. Якщо ваш обранець побачить розкидані речі або багно, його любов ослабне.

Як зрозуміти чоловіка, народженого під знаком Діва? Бурхливі пристрасті його відштовхують. Поводьтеся стримано і спокійно.

Закоханий чоловік Ваги

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаПредставник знаку Терези — чарівний і приємний у спілкуванні людина. Як зрозуміти чоловіка цього знаку? Його настрій може мінятися досить часто, як і ставлення до дівчини. Сьогодні він обсипає її подарунками і компліментами, а завтра забуває зателефонувати. Ображатися не варто, краще нагадати про себе через пару днів.

Як завоювати любов чоловіка?

Намагайтеся завжди виглядати свіжо і привабливо. Справжній чоловік знаку Терези — знатний поціновувач жіночої краси.

Уникайте вираження сильних емоцій, гучних розборок. Замість цього спокійно обговоріть проблему. Ви обов’язково знайдете компроміс, який задовольнить обох.

Не намагайтеся змусити ревнувати обранця. Є ймовірність, що він просто піде, відмовившись від думки вас завоювати.

Закоханий Скорпіон

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаЛюбов Скорпіона — пристрасна і примхлива. Життя Скорпіона переповнена емоціями. Зазвичай він дуже ревнивий. Хоче, щоб обраниця належала йому цілком, без залишку. Якщо у Скорпіона є впевненість у вашій відданості і вірності, він і сам стає надійним і вірним партнером, якого не зможе спокусити жінка зі сторони.

Як підкорити Скорпіона?

Скорпіона приверне чарівна жінка, що володіє шармом і добрим смаком. Зберігайте вірність з перших днів знайомства. Для Скорпіона характерні підозри і сумніви в поведінці обраниці до тих пір, поки він не переконається у її відданості.

Не намагайтеся контролювати Скорпіона. Він ніколи не розкриває себе повністю, до глибини душі. Обов’язково залишає місце таємниці. Любіть свого Скорпіона, він чудово відчуває, істинна ваша любов.

Дивуйте і радуйте Скорпіона приємними сюрпризами. А ще попросіть Скорпіона надати вам допомогу у вирішенні проблеми — це допоможе скріпити стосунки більш сильними емоціями.

Закоханий Стрілець

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаЩоб дізнатися про те, як завоювати чоловіка Стрільця, необхідно розібратися в особливостях його особистості. Характер відкритий і волелюбний. Життя рухлива, енергійна. Він весь час десь пропадає, не любить сидіти вдома.

Як завоювати чоловіка Стрільця?

Ніколи не обманюйте його. Він зневажає брехня. Якщо обман відкриється, Стрільцю буде складно вас пробачити. Тому краще відразу говорити правду.

Хваліть вашого обранця. Справжній чоловік Стрілець дуже любить, коли його цінують і ним захоплюються. У таку дівчину він закохається швидше.

Розділіть зі Стрільцем його захоплення. Якщо коханий обожнює хокей, дивіться матчі разом з ним. Якщо він прихильник туристичних походів, купите все необхідне для ночівлі в лісі.

Закоханий Козеріг

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаЯк завоювати чоловіка Козерога? Козеріг — чоловік серйозний і грунтовний. Він цінує надійність та впевненість у завтрашньому дні. Справжній чоловік Козеріг — практик по натурі, а ось для романтики в його душі відведено мало місця. Швидше він висловить свою любов справою, ніж словом.

Як завоювати чоловіка Козерога?

Ваш обранець не сприймає бурхливий пристрастей, його відштовхують неврівноважені особи. Швидше віддасть перевагу розумну й ділову дівчину.

Про те, як завоювати серце чоловіка, можна розповісти в двох словах — будьте стримані і спокійні. Дозвольте проявляти активність Козерогові. Він не любить занадто нав’язливих дівчат.

Проявляйте повагу до обранця. Розкажіть йому про те, що вважаєте його розумною, добре освіченим і успішним. Це розтопить серце Козерога.

Закоханий Водолій

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаВодолій — чоловік чарівний і товариський. Як завоювати чоловіка Водолія? Для нього дуже важливі чемне поводження, справедливість і доброзичливість. Але він не любить розповідати про сокровенне, усуває будь-які спроби оточуючих залізти в душу.

Як завоювати чоловіка Водолія?

Покажіть, що ви — особистість різнобічна. У вас багато захоплень. Поговоріть з ним про останні новинки в області електроніки, йому цікаві різні гаджети.

Справжній чоловік Водолій любить легку недомовленість, загадковість. Не розкривається перед ним повністю так довго, як це можливо.

Підтримуйте вашого Водолія в його починаннях, навіть якщо вони здаються вам занадто ексцентричним. Ніколи не обмежуйте свободу, особливо в спілкуванні з друзями. І змиріться з тим, що у нього є друзі жіночої статі.

Закоханий чоловік Риба

Як завоювати чоловіка: діву, близнюки, рак, тельця, рибу, овнаНароджені під знаком Риби — романтики. Їх приваблюють красиві історії про любов і вірність до кінця днів. Під час залицянь вони навряд чи будуть дуже активні, дорогих подарунків теж може не бути. Але справжній чоловік Риба подарує вам таємничу красу нічного неба, шум хвиль під час прогулянок по набережній і спів птахів у лісі.

Як завоювати чоловіка Рибу?

Про те, як завоювати любов чоловіка цього знаку, астрологи говорять наступне.

Вашого обранця залучають добрі, милі і скромні дівчата. Постарайтеся відповідати цьому образу.

Коханій людині буде приємно, якщо ви почнете цікавитись її життям. Розпитуйте про його роботі, захоплення, інтереси. Хваліть і підтримуйте його.

Риби часто бувають нерішучі. Постарайтеся явно натякнути, що ви закохані, щоб ваш обранець набрався сміливості і почав залицяння.

Знання ерогенних зон теж не стануть зайвими