Кожна жінка хоча б раз у житті худла. Іноді це трапляється саме, наприклад, під впливом стресу або напочвенной роботи, але найчастіше це навмисна дія, спрямована на поліпшення фігури і загального самопочуття.

Головним розчаруванням після втрати зайвої ваги стає старезна шкіра, і відбиття в дзеркалі не дуже нагадує картинки в журналах. Дряхлість і обвисла шкіра, як правило, є наслідком різкого скидання ваги. Організм не встигає адаптуватися до таких змін. Одним з рішень у такій ситуації буде пластична операція, але до такої міри можна не вдаватися, якщо правильно побудувати весь процес.

Різкий крок або планомірне зміна

Більшість дівчат вирішуються худнути швидко і різко, намагаючись за короткий термін часу змінити ситуацію. Незважаючи на те, що лікарями і дієтологами давно доведено, що різка відмова від їжі приносить тільки шкоду, багато представниць прекрасної статі вдаються саме до цього шляху.

Худнути треба поступово, по чуть-чуть мене раціон харчування і активність. В такому випадку тіло буде адаптуватися до мінливих умов. Правильна дієта дозволить навіть спростити дане питання, рекомендується включити в раціон білкову їжу. Важливою умовою збереження пружності шкіри є значне вживання рідини, переважно просто води, збагаченої мінералами.

Дієта і тренування

Просто зміна структури харчування і режиму прийому пиши не дозволить досягнути стрункої фігури. Обов’язковим елементом будуть фізичні вправи. Можна скористатися послугами фітнес центру або робити їх удома самостійно. Головне завдання: замінити жир на м’язи. Даний процес вимагає часу і зусиль, але результат принесе радість.

Додатковий догляд за шкірою

Крім внутрішньої турботи про шкіру, у вигляді правильного харчування і фізичних вправ, не варто забувати і про зовнішні. В першу чергу рекомендується використання скрабів і кремів. Вони допоможуть видалити старі огрубілі клітини і зволожити шкіру. Притому масажуючі рухи під час їх нанесення посприяю кровообігу.

При бажанні і можливості можна відвідати спеціальний масаж і обгортання. А прийом контрастного душу дозволить прискорити багато процесів в організмі в цілому.

Стиль життя

Важливо не тільки тимчасово вирішити проблему зайвої ваги і дряхлості шкіри, але і зберігати досягнутий результат. У чому мова йде про зміну способу життя. Навіть при невеликих щоденних діях можна досягти серйозного довгострокового результату.