Коли людина зважується на взяття кредиту у банківській установі, що він повинен бути готовий до придбання КАСКО на кредитне транспортний засіб. Це забезпечить гарантію відсутності грошових втрат водієві і банку. У той же час даний пункт буде сприяти додатковим витрат на відсотки за кредитним договором.

Способи економії на КАСКО

Хоча зовсім відмовитися від страхування неможливо, можна значно заощадити на ньому, не знижуючи якість КАСКО. Для цього рекомендується скористатися деякими порадами:

1. Аналіз ринку страхових послуг за допомогою всесвітньої павутини. При замовленні поліса в інтернеті багато фірм надають хороші знижки.

2. Вибір оптимальної компанії для страхування через родичів і приятелів.

3. Особисте відвідування взятих на замітку фірм для з’ясування детальної інформації по наданню послуг.

4. Придбання не повного пакету КАСКО, а лише його частини, яка включає викрадення транспорту і його пошкодження. Робити це варто тільки досвідченим водіям, впевненим, що з їх кредитних авто не виникнуть непередбачені проблемні ситуації.

5. Підвищена франшиза. Якщо добровільно передати страховій фірмі деяку відмовну суму, то економія складе до 70-ти відсотків. При цьому, коли транспортом отримає будь-які збитки, частина шкоди водієві доведеться відшкодовувати самостійно.

6. Відмовитися від додаткових послуг. Наприклад, можна відхилити необхідність виклику евакуатора при ДТП або аварійного інспектора.

7. Оцінка машини незалежним експертом, щоб визначити його реальну товарну вартість.

8. Страхування транспорту не на ринкову ціну, а на гроші, які залишилося платити банківській установі. Це скоротить вартість поліса, але не дозволить отримати відшкодування при загибелі або викрадення машини. Страховку отримає лише банк.

9. Обмеження кількості осіб, які можуть здійснювати управління автомобілем.

10. Придбання агрегатного КАСКО, який передбачає економію на кожну наступну виплату.

11. Використання послуг брокерів за страховками, надають КАСКО за вигідною вартості.

12. Краще оформити страховку тільки на один рік, а не на весь кредитний період, адже позичальник може достроково погасити борг. Крім того, на наступний рік вартість поліса здатна впасти.

Зазначені поради дозволять зберегти в своєму гаманці більшу грошову суму, складову до декількох десятків тисяч рублів.