Мрія кожної жінки мати власну вбиральню, але не завжди бажане збувається. У більшості росіян квадратні метри не дозволяють втілити фантазії в реальність. І тоді постає питання, що можна зробити в цій ситуації? У кожній квартирі знайдеться старий шафа, сервант, книжкові полиці, на яких зберігаються потрібні речі і забутий роками непотріб.

Який шафа підійде для гардеробної

Зміст статті

 • Який шафа підійде для гардеробної
 • План вбиральні
 • Перевтілення старої шафи-купе в гардеробну

Нову вбиральню можна переобладнати зі старої шафи. Перед тим як почати розбирати стару меблі, необхідно визначитися з розмірами майбутньої вбиральні.

Необхідно визначитися, де буде розміщуватися відділ для одягу. Звільнити простір можна об’єднавши кілька шаф в один. Стрий шифоньєр, серванти, книжкові стелажі розглядаємо, як додаткові матеріали для благоустрою. Всі кріплення і фурнітуру можна придбати в магазині. А також для меблевого гарнітура підійдуть: гіпоскартон, ДСП, дерево.

План вбиральні

Продумати план секцій допоможе власна фантазія і спеціалізовані сайти. Якщо у вас є досвід у збиранні меблів і необхідні інструменти, то це величезний плюс, якщо ні, то інтернет і друзі в допомогу.

План майбутньої шафи безпосередньо залежить від вільного простору. Для початку необхідно зробити виміри і тільки потім приступати до кресленню. У багатьох в квартирі є комори, або закуток, який ніяк не використовується, саме він може послужити місцем для нового шафи.

План гардеробної можна також замовити у професіоналів. Майстри зроблять заміри та запропонують кілька варіантів на вибір.

Перевтілення старої шафи-купе в гардеробну

Для перетворення старого меблевого гарнітура в новий куточок для речей знадобляться інструменти і вмілі руки.

 • Спочатку знімаємо всі полиці, двері, штанги, вішалки для одягу. Залишається тільки каркас для майбутньої вбиральні.
 • Далі прямуємо заздалегідь підготовленим кресленням, встановлюємо перегородки, для створення внутрішнього простору меблевого гарнітура. Перегородки можна виконати з гіпоскартона або ДСП.
 • У кожній секції помічаємо маркером місця для майбутніх полиць, вішалок, штанг.
 • Важливий етап – це монтаж дверей. Двері можна зробити розсувними, дзеркальними або обійтися взагалі без них. Для установки краще всього найняти спеціаліста.
 • Завершальний етап – це наповнення шафи речами і аксесуарами.
 • Можна обійтися без кардинальних змін, проявивши трохи кмітливості та підручних матеріалів, поміняти зовнішній вигляд старої шафи купе.

  Поради, як можна прикрасити гардеробну:

  • Обклеїти плівкою, що самоклеїться, благо в будівельних магазинах, можна підібрати будь-який колір і візерунок, відповідний до вашого інтер’єру. А старий шафа отримає нове життя.
  • Шпалери. Цей варіант дозволяє розвернутися фантазії. Величезний вибір матових, глянцевих, рельєфних, фотошпалер на будь-який смак. Перед наклеюванням необхідно обробити поверхню.
  • Обшити тканиною. Це ідеальний варіант для дитячої. Тканина кріпиться за допомогою будівельного степлера або клею.
  • Старий «дідівський» спосіб – пофарбувати. Можна просто пофарбувати в кілька кольорів або за допомогою трафаретів і власної фантазії створити картину.

  Щоб зробити гардеробну своїми руками необхідно трохи часу і фантазії. Нове життя старих меблів дозволить заощадити простір в будинку і втілити жіночу мрію в реальність.