Як зібрати соковитискач в м’ясорубці: інструкція по збірці, тестування

Коли хочеться випити свіжого соку, і немає під рукою соковижималки, але є м’ясорубка, є спосіб це зробити, розповімо про нього. М’ясорубки мають багато різних модифікацій. До всіх останніх моделей є додаткові пристосування.

З їх допомогою можна отримувати свіжий сік в будь-який зручний час швидко і зручно. Для цього потрібна побутова насадка на м’ясорубку для створення соковижималки, інструкція до якої буде представлена нижче.

Як зібрати соковитискач з механічної м’ясорубки і насадки

Зміст статті

 • Як зібрати соковитискач з механічної м’ясорубки і насадки
 • Інструкція по збірці соковижималки з електричної м’ясорубки і насадки
 • Тестування пристроїв

Як зібрати соковитискач в мясорубці: інструкція по збірці, тестуванняЯк зібрати соковитискач в м’ясорубці? Для цього потрібно встановити насадку, яка призначена для отримання та збору рідини в ємність при перемелюванні продуктів. Якщо в комплекті до вже наявної м’ясорубці немає такого аксесуара, то його необхідно придбати в магазині.

Важливо! При виборі особливу увагу варто звернути на матеріал виготовлення. Виготовляють вироби з металу або пластику. Термін служби залежить в першу чергу від якості застосовуваного матеріалу.

Перед початком роботи потрібно встановити сокову насадку, для цього:

 • Виймається металева різальна головка.
 • У корпус вставляється різьбова выжимная втулка і сітка.
 • На місце рубящей головки встановлюється нова.
 • Фіксується спеціальним притискним болтом.
 • Ручна м’ясорубка являє собою прекрасний помічник на кухні. Просте і надійне пристрій не має складного механізму, що потребує підключення до електричної мережі. При невеликих обсягах вона справляється із завданням просто і легко. При очищенні після роботи миється, запчастин небагато, і вони не бояться води.

  Інструкція по збірці соковижималки з електричної м’ясорубки і насадки

  Як зібрати соковитискач в мясорубці: інструкція по збірці, тестуванняЕлектричний варіант в порівнянні з ручним має ряд переваг. Найголовніше: обсяг, який вона може перемолоти. Сила електричного двигуна дозволяє виконати набагато більше роботи, ніж від рук людини. Як з м’ясорубки зробити соковижималку?

  Для роботи потрібно встановити сокову насадку м’ясорубку, для цього:

 • Витягується з пристосування для підготовки м’ясного фаршу центральна головка.
 • В основу вставляється віджимна втулка і фільтруюча сіточка.
 • Зібране пристосування з приймальною чашею встановлюється до корпусу двигуна.
 • Фіксується поворотним запором.
 • М’ясорубка має багато різних аксесуарів. Вона здійснює нарізування дрібними шматочками овочів, наприклад, огірків. Здатна на віджимання фруктів в пюре.

  Виконані пристрої, як правило, з якісної сталі і міцного нетоксичного пластику. Найчастіше насадки йдуть в наборі до кожної моделі електричної м’ясорубки. Але якщо їх немає, то в спеціалізованих магазинах виробників завжди можна замовити відсутній комплект пристосувань.

  Тестування пристроїв

  Як зібрати соковитискач в мясорубці: інструкція по збірці, тестуванняДля визначення якості отриманого соку опишемо проведене тестування соковижималок, зроблених на основі м’ясорубок. Підготуємо по одному кілограму митих томатів, апельсинів, яблук.

  Спочатку перетрем їх на ручному виробі з сокової насадкою. Те ж саме зробимо на електричній моделі. Отриманий результат порівнянний за якістю перемолу, чистоту отриманого соку. Проаналізуємо роботу насадок і швидкість виконання.

  У підсумку можна зробити висновок, що електрична соковижималка дає за якістю кращий сік і перетерті фрукти. За рахунок високої швидкості вона швидко і добре виконала роботу. М’якоті залишилося менше, ніж при роботі ручної соковижималки.

  Якщо ви потребуєте у виконанні більшого обсягу соку, при цьому зробити роботу швидко, вам однозначно краще вибрати електричну м’ясорубку з насадкою для отримання соків. Якщо робота з перетиранием фруктів і овочів зводиться до кількох склянок соку, розгляньте варіант ручної невибагливою соковижималки на базі м’ясорубки. У будь-якому випадку кожна з моделей зможе виконати свою функцію і пригостити вас смачним свіжовичавленим соком.