Як зізнатися в коханні дівчині або хлопцю

Ви закохалися, але боїтеся в цьому зізнатися? Вам простіше засунути голову в пісок і чекати? А чого чекати? Коли хлопець або дівчина, які тобі подобаються з тобою говорити на ту тему? Чи Не простіше відразу розставити всі крапки над i, і почати першої розмову про свої почуття? На жаль, але для деяких це дуже важко. І головна причина того – страх бути відкинутими і неправильно понятими. Боятися своїх почуттів не варто, найгірше тримати всі емоції в собі. Як змусити себе заговорити про кохання і як зізнатися у почуттях, людині, яка тобі подобається? Спробуємо розібратися…

Як розповісти про свої почуття

Як зізнатися в коханні дівчині або хлопцю

Якщо ти дівчина і тобі дуже подобається якийсь хлопець, але він ніяк себе не проявляє, то, звичайно, в цьому випадку, дівчині дуже складно почати говорити на тему кохання. Найчастіше вона боїться стати посміховиськом. Тому, перш ніж зізнатися у своїх почуттях, рекомендується почати невелике розслідування, а саме довідатися, що цей хлопець думає про тебе, може ти йому теж подобаєшся. Дамо кілька слушних порад, як зізнатися в любові хлопця або дівчини:

 • Спочатку виберете відповідний час для розмови. Краще, щоб ніхто і нікуди не поспішав.
 • Друге, знайдіть тихе місце, без сторонніх. Розмова буде носити інтимний характер, і краще, щоб вам ніхто не заважав.
 • Постарайтеся спілкуватися на позитивній ноті.
 • Почати розмову краще на віддалену тему, плавно переходячи до суті.
 • Після розмови дайте хлопцеві зрозуміти, що не чекаєте від нього миттєвої реакції.
 • І головне-яка б не була реакція на ваші слова, продовжуйте ставитися до нього, як раніше.

Як обсипати словами любові чоловіка

Як зізнатися в коханні дівчині або хлопцю

На жаль, у багатьох пар після весілля настає час сімейного побуту, і у всіх цих клопотах не залишається часу на слова любові. Звичайно, мова йде не про всі парах, адже є сім’ї де слова любові подібні щоденного «добрий ранок». А адже і правда, нагадувати один одному, про те, що ви любите потрібно, навіть якщо ви прожили в шлюбі не один десяток років. Якщо ви не знаєте, як зізнатися в коханні чоловікові або дружині, то скажемо чесно, це дуже просто. Можна просто підійти і сказати «я тебе люблю». Але якщо ви хочете зробити визнання незвичайним, підкинемо вам кілька порад:

 • Ви можете приготувати для свого чоловіка його улюблений пиріг, а не пирозі зробити напис з ласкавими словами. Повірте, вашого чоловіка таке визнання підкорить.
 • Можна вранці, коли ви збираєтеся йти на роботу або навчання, можете на дзеркалі у ванній кімнаті залишити любовне послання з допомогою червоної помади. А вранці вашого чоловіка вже чекатиме приємний сюрприз.
 • Ну і наостанок, приготуйте для свого коханого чоловіка романтична вечеря зі свічками, пелюстками троянд та іншої подібної атрибутикою. Прийшовши з роботи, вашого чоловіка буде чекати і смачну вечерю, і атмосфера любові. А що ще для щастя треба.
 • Як зізнатися в коханні дружині

  Як зізнатися в коханні дівчині або хлопцю

  Для того щоб зізнатися в коханні своїй дружині чоловік теж може скористатися порадами, які були описані вище, але ми хочемо вам запропонувати інші способи для прояви почуттів з боку люблячого чоловіка:

 • Коли дружина буде збиратися на роботу, покладіть в її сумочку любовне послання. Варто їй знайти ваш лист і її настрій швидко поліпшиться.
 • Жінки люблять подарунки, тому даруйте своїй жінці невеликі презенти, ну можна і великі, загалом, наскільки дозволяє ваш капітал.
 • Іноді, ну хоч іноді, допомагайте своїй дружині по господарству. Вона буде дуже рада, так і звільнився вечір можна буде провести спільно в романтичній атмосфері.
 • А ще жінки великі хвастунчики, особливо коли справа стосується подруг. За допомогою кур’єрської служби відправте дружини на роботу квіти або інший презент, їй буде дуже приємно, до того ж з’явиться привід продемонструвати який у неї чудовий чоловік, і він здатний красиво залицятися.
 • Чому хлопці боятися визнаватися в любові

  Як зізнатися в коханні дівчині або хлопцю

  Багато хлопці всіляко відмовляються виражати свої почуття, і тим більше привселюдно. Цьому є свої причини:

  • По-перше, сором’язливість. А якщо хлопець або чоловік по натурі скромний і сором’язливий, то тут нічого не поробиш. Для нього простіше здатися справою, як він вас любить, ніж сказати три заповітні слова.
  • По-друге, якщо хлопець не наділений такими якостями як сором’язливість, але в любові не визнається, значить, він просто не впевнений у своїх почуттях, і не хоче вас обманювати. Тільки непорядний чоловік, може сказати дівчині, що її любить, не відчуваючи подібних почуттів. А змусити зізнатися в любові хлопця або, ще гірше, чоловіка, який не любить, неможливо.
  • І, по-третє, хлопці бояться зізнаватися дівчатам в любові, якщо не впевнені у взаємності. Адже це може зачепити їхнє самолюбство.
  • Чоловіки не хочуть виглядати слабаками. Жінки, уявіть собі, для чоловіків прояв почуттів і розмови про кохання – це показник слабкості, саме тому вони рідко говорять про це.
  • Чоловіки вважають, що після їх визнання в любові, жінка почне ними крутити, тобто зрозуміє у чому їхня слабкість і буде цим користуватися.
  • А ще хлопці дуже бояться відповідальності і серйозних відносин.

  Порада жінкам: Не вимагайте ніколи від чоловіків зізнання у любові, так і постарайтеся їх не чекати. Адже чоловік вміє любити мовчки, на відміну від жінки.

  Як оригінально освідчитися в коханні

  Як зізнатися в коханні дівчині або хлопцю

  Звичайно, можна просто підійти до коханої людей і сказати: «Я тебе люблю», але це ще можна зробити ефектно та так, щоб запам’яталося надовго. Пропонуємо кілька оригінальних і красивих варіантів для визнання в любові:

 • Замовте напис на рекламному щиті, а точніше на бігборді, з визнання в любові. Тільки виберіть такий бігборд, щоб ваша половинка точно його побачила. Цей спосіб правда стане вам у копієчку, але він того вартий.
 • Наступна порада, звичайно, не відрізняється оригінальністю, проте він ще популярний. Ви можете написати асфальті слова кохання під балконом своєї половинки.
 • Можна зізнатися в коханні на різних мовах світу. Вийти дуже мило і кумедно.
 • Подаруйте своїй половинці квиток на другий медовий місяць.
 • Багато чоловіків, клеять на свої автомобілі наклейки зі словами приміром, «Юля, я тебе люблю», «Світлана, ти найкраща». Н перш ніж зробити таке, подумайте, чи сподобається це вашій дівчині.
 • Публічне визнання в любові, наприклад, по радіо, по мікрофону на дискотеці. Тільки врахуйте, що не всі жінки люблять тощо.
 • Як зізнатися в любові по листуванню

  Як зізнатися в коханні дівчині або хлопцю

  У століття сучасності мало хто строчити листи з зізнаннями в коханні на папері. Тепер достатньо знайти вподобаного хлопця чи дівчину в соціальній мережі, і зав’язати листування. На сьогодні популярною соціальною мережею в Росії є мережа «Вконтакте». Поговоримо про способи визнання в любові через соцмережу «Вконтакте».

 • По-перше, в «вконтакте» можна знайти всілякі листівки з темами про любов, але це зовсім примітивно і просто. Тому, краще всього проявитися власну уяву та фантазію.
 • Ви можете написати власний вірш, і відправити його на стіну або в особистому листуванні коханій або коханому.
 • Ще в «Вконтакте» можна гарно малювати графіті і також відправити в приватне повідомлення, або виставити на загальний огляд.
 • В цій соціальній мережі можна встановлювати сімейний стан, поставте «Закоханий (- на) у…», так ви зможете натякнути на свої почуття.
 • А ще щоб показати свою любов, ви можете почати розмови про спільне майбутнє, це можна робити і в повідомленнях, по телефону, і при особистій зустрічі.
 • Почати листування з вподобаному хлопцем або дівчиною можна не тільки по соцмережі, але і простими смс-повідомленнями. Але все ж найбільш хвилюючим є листування справжніми любовними посланнями. Адже, листи, написані від руки, носять магічний характер, і передають енергію і емоції людини. Тільки листи треба писати грамотно і щиро.

  Як повернути відносини після зради

  На жаль, зради явище нерідке і серед сімейних пар та серед тих, хто просто зустрічається. Повернути відносини в колишнє русло після зради і заговорити знову про кохання, деколи не під силу нікому. Але коли між парами і насправді є любов, а любов штука сильна, то пережити зраду цілком реально. Чоловіки взагалі дуже-дуже рідко прощають зраду з боку дружини, на відміну від жінок. Якщо зрада була з боку жінки, значить вона не любить свого чоловіка, а якщо зрада сталася з боку чоловіка, то, швидше за все, чоловік просто хотів розслабитися.