Стільниковий апарат для багатьох людей стає сховищем особистих даних, інформації і просто гаджетом, яким користуються щодня. Іноді неуважність людина може його втратити або зловмисник вкрасти. У таких випадках слід знати, як знайти свій телефон, що для цього потрібно зробити заздалегідь зі своїм апаратом.

Як знайти телефон, якщо він вимкнений

Це сама неприємна ситуація, яка може трапиться, якщо мобільний був вкрадений. Зловмисники одразу ж отримують СІМ-карту, вимикають апарат. Це сильно скорочує перелік способів повернути мобільний. Якщо встигли вимкнути мобільний, то у вас є тільки один спосіб знайти вимкнений телефон – звернутися в правоохоронні органи. Для цього вам потрібно:

 • Знайти коробку від пристрою, чек з магазину, взяти паспорт.
 • Прийти у відділення поліції зі своїм паспортом, написати заяву.
 • Для ідентифікації телефону слід написати код IMEI, який є унікальним для кожного конкретного апарату.
 • Чекати, що держслужба виконає свої обов’язки.
 • Кількість крадіжок мобільних сильно скоротилася після того, як пристрої стали мати більш доступною ціною, але фактів розкрадання все одно багато. Поліція спробує через оператора відшукати стільниковий, але дійсно знаходять їх вкрай рідко. Слід морально підготуватися до того, що доведеться придбати новий стільниковий. Зовсім інакше виглядає ситуація, якщо ви втратили телефон, він сів і виключився, але картка залишилася всередині. Провайдер зможе визначити місцезнаходження апарату і вам повернуть гаджет.

  Як знайти телефон по IMEI

  Цей код є унікальним серійним ідентифікатором пристроїв. Відшукати можна на коробці девайса або під акумулятором смартфона. Складається з 15 цифр, при необхідності спеціальної командою його можна вивести на екран телефону. Рекомендується після покупки записати IMEI куди-небудь в блокнот або на гарантійний талон/чек. У разі звернення в поліцію вам знадобиться цей код.

  Правоохоронні органи роблять запит до суду на дозвіл вимагати від оператора знайти телефон по IMEI. Всі смартфони працюють на базі однієї з операційних систем (Windows Phone, Adnroid, iOS), що робить з нього міні-ПК. За допомогою супутників оператор зв’язку може відшукати викрадений стільниковий за кодом IMEI, зробити це здатен лише провайдер. Для цього має бути постанова суду із запитом на цю операцію.

  У мережі зустрічаються сайти, на яких пропонують відстежити ваш пристрій за допомогою коду IMEI. Сторонні ресурси не мають такої можливості, якщо після введення даних у вас просять відправити смс – це спроба виманити гроші. Бази даних за кодом зберігаються тільки у оператора, у відкритому доступі їх нема. Ви можете тільки занести IMEI вашого вкраденого смартфона, інші користувачі можуть перевірити потім не пропонують їм придбати крадений телефон.

  Як знайти телефон за номером телефону

  Кожна людина в Росії при покупці пакету від компанії укладає договір і, як правило, симка у використанні одна від компанії. На жаль, пошук телефону за номером картки неможливий. Такими технологіями і можливостями володіє тільки оператор зв’язку, але робити цього за вашою особистою прохання не стане. Справа не в ліні, а дорожнечу процедури, вона не є стандартною і вимагає витрат людських, технічних ресурсів. Це має сенс тільки при пошуку смартфонів з обмеженою серії або високої вартості.

  В інтернеті можна зустріти ресурси, які пропонують безкоштовно визначити місце розташування загубленого смартфона, якщо його вкрали. Це ще один міф, таких можливостей у сторонніх сайтів немає. Виняток становлять офіційні ресурси від виробників Самсунга, Айфона, які прив’язують до апарату обліковий запис і здійснюють пошук через супутниковий канал (GPS), якщо він включений.

  Як знайти втрачений телефон Андроїд через комп’ютер

  Багато портативні гаджети працюю на базі операційної системи Андроїд. Вона абсолютно безкоштовна, користується великою популярністю, тому розробники активно створюють програми на базі цієї ОС. Кожен власник смартфону може знайти Андроїд пристрій за допомогою спеціальних утиліт. Єдиний мінус – слід встановлювати додатки заздалегідь, але більшість згадують про це, коли стільниковий вже вкрали або втратили. Інсталювати слід самостійно з офіційного магазину Google Play. Ось кілька популярних варіантів:

 • Lost Android. Після включення утиліти їй потрібно надати адміністративні права. Для пошуку через додаток у вас повинен бути обліковий запис у Гугл, яка прив’язана до стільниковому.
 • Wheres My Droid. Це утиліта вже буде шукати пристрій через спеціальний сайт «Commander». На ньому теж слід зареєструватися, а з мобільного увійдіть в обліковий запис.
 • Пошук телефону через Гугл-аккаунт з комп’ютера

  Один з найбільш легких варіантів, як знайти вкрадений телефон – через сервіс Google. Операційна система Андроїд належить цій компанії, тому всі пристрої на базі ОС мають хорошу сумісність з системою. Це не значить, то не можна знайти телефон через Гугл-аккаунт на iOS або Windows. Щоб шукати мобільний, який вкрали або втратили, необхідно створити обліковий запис у системі.

  Далі потрібно зайти з налаштувань в розділ «Облікові записи», натиснути там рядок під назвою «Google» та авторизуватися. Для всіх власників пристроїв з Android від версії 5 і вище більше нічого робити не потрібно. Система автоматично відкриє доступ для віддаленого керування. Всім іншим пристроям потрібно перейти в розділ «Адміністратори» і активувати можливість доступу до пристрою через комп’ютер. Після цього у вас буде можливість з свого облікового запису Google робити наступне:

  • включити сигнал на повній гучності, щоб знайти втрачений іл вкрадений девайс, якщо він поруч;
  • можна заблокувати апарат і встановити на екран повідомлення з проханням повернути за винагороду;
  • є можливість включити пошук, на каті висвітитися адресу, де стільниковий був в останній раз виявлений;
  • повністю стерти всі дані з девайса в режимі онлайн за допомогою комп’ютера.

  Як знайти телефон з GPS через комп’ютер

  Можна спробувати знайти телефон через супутник через номер мобільного. Система геопозиціонування здатна через маячок визначати місце розташування об’єкта з точністю до кількох метрів. Якщо на девайсі буде включений трекер, то система буде можливість знайти телефон з GPS. Головна проблема – чоловік, який знайшов мобільний, може з легкістю виключити датчик і сам стільниковий. Після цього даний варіант пошуку працювати не буде.

  Для відстеження девайса необхідно встановити спеціальний додаток, яке буде здійснювати стеження. Далі з комп’ютера у вас буде можливість зайти в свій обліковий запис і відстежити знаходження смартфона. Підходять, наприклад, такі програми:

  • Live GPS Tracker;
  • TrackMe;
  • My World GPS Tracker.

  Відео: як знайти втрачений телефон