Для всіх власників сучасних смартфонів на базі операційної системи Android існує можливість знайти телефон з комп’ютера. Для цього використовується принцип геолокації через GPS, який відстежує останнє місце розташування вашого гаджета. Знайти Андроїд-пристрій можна за допомогою облікового запису Гугл або спеціальних програм.

Віддалене управління Андроїд

Якщо вже були прецеденти, що у вас вкрали мобільний, або ви боїтеся його втратити, слід заздалегідь внести всі необхідні налаштування, щоб можна було здійснити відстеження телефону Android через комп’ютер. Внесення невеликих змін в конфігурації дають можливість знайти загублений стільниковий на карті, включити сигнал для пошуку, заблокувати його, повністю стерти всі дані через інтернет.

Всі способи, як знайти втрачений телефон Андроїд через комп’ютер, ґрунтуються на наявності включеного GPS-маячки в пристрої або СІМ-карти. Якщо його вкрали і встигли вимкнути, то ймовірність повернути гаджет за допомогою комп’ютера і акаунта Гугл різко падає. Виняток становить тільки звернення в правоохоронні органи із заявою та кодом IMEI, за яким можна визначити ваш мобільний. Якщо ж ви просто втратили девайс, то Google може допомогти вам знайти втрачений гаджет.

Знайти Андроїд через Гугл

Найлегшим способом при втраті гаджета буде відстежити телефон Андроїд через Google. Багато хто має акаунт в цій системі, яка відкриває доступ до багатьох інших сервісів: пошта, Youtube, Google+ і т. д. Існує спеціальна функція, яка виконує пошук телефону Android, якщо зв’язати обліковий запис зі своїм пристроєм. Щоб знайти втрачений стільниковий, необхідно заздалегідь підготувати деякі налаштування. Виконайте наступні дії:

 • Не зайдіть в свій аккаунт Google з мобільного.
 • Перейдіть в налаштування смартфона.
 • Виберіть пункт «Безпека».
 • На деяких моделях буде відразу ж розділ «Google» або рядок «Адміністратори пристрою».
 • Тапніте і побачите пункт «Диспетчер пристрою». Поставте галочку і підтвердить дію.
 • Ці дії відкриють можливість виконувати необхідні дії над гаджетом через комп’ютер. Власники девайсів з версією Android 5.0 і вище цього робити не потрібно, тому що функція включена за замовчуванням. Це єдиний випадок, коли виконати віддалене управління можна навіть без внесення додаткових налаштувань. Ці зміни в конфігурації відкривають можливість управління втраченим стільниковим з комп’ютера. Підготовчий етап на цьому закінчено.

  Android Девайс Менеджер – знайти телефон

  Цей сервіс доступний через будь-який браузер з комп’ютера. За умови виконання всіх вищеописаних дій у вас буде можливість проводити відстеження телефону Android і виконання інших дій над ним. При бажанні можна скачати однойменне додаток на інший гаджет з Android, якщо поруч немає ПК. Вам слід зайти в розділ «android/devicemanager» з облікового запису в Гуглі.

  Система автоматично виконає пошук загубленого пристрою, покаже на карті фактичне місцезнаходження або те, де в останній раз був спійманий сигнал. Точність геопозицонирования відносно висока. Похибка становить від 3 до 10 метрів, що сильно допомагає знайти мобільний, якщо ви його втратили. Можна натиснути на функцію «Продзвонити» і стільниковий почне грати мелодію на повній гучності, навіть якщо звук був відключений. Ця опція корисна, якщо смартфон не вкрали, а він десь завалився в квартирі.

  Якщо визначити місце розташування не вдалося, ви має можливість заблокувати девайс, виставити на екран повідомлення з проханням повернути стільниковий або вказати інший номер, за яким можна з вами зв’язатися. В крайньому випадку можна повністю видалити всі дані (відновити їх вже не вдасться після цього), щоб стороння людина не отримав доступ до особистої інформації і не дізнався що-небудь про вас або ваших знайомих.

  Розташування Андроїд через антивірус

  Використання Гугл не єдиний варіант пошуку втраченого стільникового. Є ще один спосіб, як дізнатися місце розташування телефону Android. Популярна компанія, яка випускає відомий у всьому світі антивірус «Касперський» стверджує, що будь Android гаджету знадобиться мобільна версія цієї програми. Вона володіє всіма необхідними функціями, наприклад:

  • визначення розташування за будь підключеної мережі;
  • прихована зйомка фото злодія;
  • блокування екрану, можливість залишити повідомлення;
  • можна виставити додаткові пін-код;
  • захист системи від будь-яких шкідливих файлів.

  Знайти Андроїд по IMEI

  Цей спосіб єдиний варіант, як знайти телефон Андроїд, якщо його вимкнули – зверніться в правоохоронні органи. Самостійно обчислити місце розташування стільникового за кодом IMEI способу немає, зробити це може тільки мобільний оператор за прямим запитом поліції. Вам необхідно написати заяву в ділянці, при собі потрібно мати: гарантійний талон, коробку від телефону, код IMEI, чек з магазину.

  Відео: як знайти втрачений Андроїд