Втратити мобільний – це практично залишитися без всього: там всі контакти, фотографії, замітки, відкриті соціальні мережі та хіба мало що ще. Добре, якщо гаджет просто загублений і не потрапив до рук зловмисників, а якщо ні? Як виявити пристрій у цьому випадку? Для цього існує кілька різних способів, про які ви дізнаєтеся далі.

Як знайти телефон по IMEI

У кожного смартфона є свій власний ідентифікатор, який називається IMEI. Його можна побачити на упаковці чи під задньою кришкою самого девайса. Одним з переваг цього серійного коду є те, що його практично не змінити. Якщо хтось вставить нову сім-карту, то не зміниться і знайти телефон за МАЙ можна буде відразу, як тільки гаджет включиться, але обладнання для такого пошуку є тільки у співробітників поліції. В інтернеті є сервіси, які обіцяють відшукати ваш девайс МАЙ за плату: пам’ятайте – це працюють шахраї!

Як знайти телефон, якщо він вимкнений

Існує і така ситуація: ви втратили смартфон, намагалися додзвонитися, але все безрезультатно, і в підсумку акумулятор сідає, а гаджет вимикається. Можна відстежити телефон, якщо він вимкнений? В цьому випадку вам доведеться подавати заявку в правоохоронні органи, оскільки відшукати девайс самостійно буде дуже складно. Для цього необхідне спеціальне обладнання, яке знаходить девайси по вбудованому GPS-датчика і зв’язком із супутником.

Якщо стільниковий вкрали, а зловмисники одразу ж вимкнули апарат, то самостійно відшукати девайс у вас теж не вийде. Ви можете обдзвонити всі ломбарди, але краще всього, якщо ви відразу ж потрапите у відділ поліції і заявіть про крадіжку. При собі вам необхідно мати документи, що посвідчують особу, а також докази того, що смартфон належить вам: серійний номер, чек на покупку.

Як знайти втрачений телефон Андроїд через комп’ютер

Власники Айфонів можуть жити спокійно: розробники створили програму, як визначити місцезнаходження телефону, і вмонтували в систему. Завдяки цьому кожен може дізнатися, де знаходиться їхня гаджет, за кілька кроків, навіть якщо його вкрали і вимкнули. Що ж стосується власників стільникових на Андроїд, то з недавнього часу у них теж з’явилася така можливість. У системі є програма Android Device Manager, яка після деяких налаштувань допомагає знайти Андроїд через Гугл.

Пошук телефону через Гугл-аккаунт з комп’ютера

ADM показує місце розташування смартфона, дозволяє заблокувати гаджет, видалити інформацію з картки. Як знайти зниклий телефон за допомогою цього додатка: Налаштування – Безпека – Адміністратори пристрою, увімкніть Android Device Manager. Якщо ваш апарат був загублений, то з цією функцією ви зможете знайти телефон через Гугл-аккаунт. Для цього виконайте вхід на сторінці android.com/devicemanager натисніть на потрібне вам пристрій. Відкриється карта, на якій буде зазначено місце розташування. Якщо пристрій вкрали, то ймовірність знаходження через Google невелика.

Як знайти телефон за номером телефону

Як тільки чоловік виявив, що девайс загублений, він починає судорожно перебирати всілякі способи його швидко відшукати. Трапляється так, що при дзвінку на апарат трубку знімають ті, хто знайшов ваш пристрій: ви домовляєтеся про зустріч і просто забираєте свій смартфон. Якщо цього не відбувається після кількох дзвінків, що втратив починає судорожно шукати в інтернеті найшвидші способи повернути свій гаджет.

Одним з таких є шахрайські сайти, які за додаткову плату обіцяють точне відстеження стільникового за введеним номером за допомогою супутника. Варто застерегти всіх: знайти телефон за номером неможливо, ви лише втратите свої гроші і час. Єдино правильний варіант пошуку за номером – це звернутися в поліцію із заявкою або скористатися одним з вбудованих додатків для пошуку описаних вище.

Як знайти телефон з GPS через комп’ютер

Практично кожна велика компанія, яка створює мобільні, обзавелася власними програмами для пошуку пристрою через супутник. Так Айфон можна виявити за допомогою AppleID і аккаунта в iCloud, Самсунг використовує сервіс Find My Mobile, пристрої на Віндовс – Find My Phone, Android легко відшукати через обліковий запис Google. Про безпеку ваших даних потурбувалися заздалегідь.

Якщо ви хочете, щоб ваш смартфон завжди був під контролем, але жоден з вышепредложенных способів вам не підходить, то ви легко можете скористатися сторонніми додатками, щоб у разі чого знайти телефон з GPS. Завантажити програму безкоштовно або купіть за невелику плату в спеціальному магазині додатків. Щоб програма працювала, її треба включити і залишити в робочому стані. Обчислити геолокацію потім можна буде онлайн через комп’ютер. У кожного додатка своя інструкція, тому ретельно ознайомтеся з нею перед установкою.

Відео: пошук Андроїд