Різні кольори можуть сильно впливати на психіку та емоції, а також вони зможуть викликати почуття голоду або ж знизити апетит у людини. Керувати апетитом людини досить легко кольором продуктів і посуду, а також колірним рішенням обстановки і інтер’єру в цілому.

Колір впливає на людину

Колір дійсно може порушити апетит у людини, так і позбавити його бажання їсти, саме тому кулінарами часто використовується ряд колірних поєднань при оформленні їжі для людини. Тут велике значення має і загальне оформлення кухні, і колір посуду, а також їжі і навіть звичайного столового білизни. Дієтологи і дизайнери всього світу чітко усвідомили дія фактора кольору, який сильно впливає на апетит і емоції людини. Експерименти підтвердили, що навіть одна й та сама порція їжі, розкладена на тарілках різного кольору, буде викликати різний апетит. Використовуючи для їжі посуд червоного кольору можна сильно підвищити апетит, а сіра посуд може погіршити його і це є фактом. Такий момент, як знизити апетит за допомогою колірного оформлення кухні вирішується досить легко, потрібно лише змінити гаму стелі, стін і меблів.

Колірне рішення кухні, підвищення бажання

У людини апетит сильно залежатиме від колірного рішення кухні, це стосується як стін і стелі, так і посуду, і навіть їжі. Сильний апетит буде викликати червоний, жовтий, а також помаранчевий і яскравий зелений, ці кольори будуть самими апетитними. Такий момент пов’язаний з тим, що вони будуть асоціюватися зі стиглими і свіжими продуктами, тобто з яблуками і грушами, полуницею та інші. Яскраві кольори потрібно ігнорувати тим, хто прагне знизити особистий вагу, а ось тим, хто має слабкий апетит ці колірні гами будуть найкращим варіантом оформлення кухні.

Як знизити апетит

Щоб знизити свій апетит потрібно використовувати цілий ряд кольорів. Для зниження такого бажання підходять чорний і синій, а також болотний і блакитний, так що якщо офарбити ними стіни і стелі в кухні, то бажання їсти точно зменшиться. Таке дію пов’язано з тим, що ці кольори точно не можуть зустрічатися в природі, тобто вони підсвідомо не можуть впливати на підвищення апетиту. Також вони будуть асоціюватися зі старими і не свіжими продуктами, так що людина підсвідомо стане уникати їх. Досить пофарбувати кухні в синій і чорний, щоб сильно знизити апетит у кожної людини, що особливо оптимально для тих, хто на дієті або прагне знизити масу тіла.

Найбільш слабоаппетитными кухнями будуть ті, які пофарбовані в чорно-білий або сірий, крім цього ще можна використовувати білий колір. Також цікавим ефектом володіє темна зелена гама і поєднання її з білим, що стане пригнічувати бажання приймати їжу. Кухня синього кольору теж буде придушувати бажання, так як рідко зустрічається в природі, сірий заспокоює людину і досить сильно пригнічує його бажання їсти. Стіни брудно-зеленого будуть сприйматися точно також, а якщо такого кольору будуть тарілки, то це зможе викликати асоціації з продуктами, придатність яких вже минула. Завдяки тому, що буде зроблено оформлення кухні в певний колір, можна досить легко керувати емоціями і апетитом кожної людини.