Стати власником особистої квартири чи власного будинку це мрія багатьох сімей, тоді як своя житлоплоща є поки що не в кожної людини. Заробити грошей для покупки квартири сьогодні досить важко і тому часто доводиться вирішувати завдання оренди житла. Така оренда житлоплощі вимагає певного підходу для вирішення питань зниження фінансових витрат, якщо цю задачу вирішити, то можна дуже добре зекономити.

Як знизити витрати за оренду житла і від чого вони залежать

Таке завдання як зниження фінансових витрат за оренду житла може вирішуватися досить просто і легко. Найпростіший спосіб економії-це вибір вдалого місця розташування, а от вибір квартири в центрі міста далеко не завжди потрібно. Коли орендується житло у віддаленому районі міста, потрібно враховувати момент транспортного сполучення біля будинку. Бажано орендувати квартиру там, де число пересадок транспорту буде мінімальним, що істотно заощадить гроші. Далі, йде фактор зниження оренди за рахунок вибору самої квартири, житло після шикарного ремонту коштує дорого, так що слід вирішити питання, чи потрібна дорога житлоплощу з унікальною обробкою після вишуканого ремонту. Так що аспект як знизити витрати на оренду житла вирішується дуже легко і швидко.

Ціна орендованої житлової площі залежить від стану житла і обстановки, тобто від побутової техніки і меблів, тут слід вирішити момент, чи потрібен вам дорога обстановка, від якої також залежить вартість оренди житла. Такий фактор вартості оренди залежить ще від престижності самого будинку, тобто квартири в одному районі з однаковою обробкою і меблями будуть коштувати вже по-різному і це факт. Далі, вартість оренди може залежати ще від самого поверху, де розташована квартира, а також від того, чи є там балкони і лоджії і навіть від розташованих поруч різних закладів. Для економії вартості оренди краще вибирати будинок скромніше, квартира повинна бути із звичайною меблюванням, з гарною інфраструктурою і з відмінною транспортною розв’язкою.

Інші способи зниження ціни

Тут були описані тільки самі основні способи зниження оренди за житло, є ще й багато інших цікавих методів. Зекономити можна ще домовившись про проведення поточного загального ремонту за рахунок часткової плати за оренду квартири. Самий крайній спосіб економії-це житлова площа без звичайної меблів, в якій часто навіть немає великої потреби, крім цього можна відмовитися від супутникового ТБ і Інтернету. Найекономніший і цікавий варіант це квартири в тільки що побудованому будинку, де найдешевше житло. Власник зможе погодитися на взаємозалік, припустимо, якщо придбаєте мінімум меблів, то на цьому також можна добре зекономити.

Без посередника

Для того щоб зберегти краще брати оренду без посередників, яким слід сплачувати весь час комісійні. Бажано орендувати через посередника тільки на один місяць, так як з одного боку житло може вас просто не влаштувати, а з іншого боку, далі можна буде знімати вже без посередників, заощадивши гроші. Також знижується оренда за рахунок самостійного пошуку житла, для цього потрібно розвісити оголошення по вулицях і переглянути всі ЗМІ. Щоб скинути ціну за оренду слід правильно вести себе з власником, краще дати йому зрозуміти, що ви кредитоспроможний і є благонадійним людиною. Також можна вказати йому свої документи та виписку з банку, квитанції оплати та рекомендації колишнього орендодавця. Тут заощадити допоможуть пільги і різні субсидії, а щоб плата орендованої квартири була трохи меншою, то економте воду, електрику і газ.