Дуже часто багато дівчат для створення неперевершеного образу використовують нарощування вій. Така процедура вже давно увійшла в побут багатьох жінок і використовується як стандартний варіант для створення неперевершеного образу. Але затягувати процес носіння накладних вій не варто, тому що століть потрібен відпочинок. Якщо такого не зробити, то тоді можливо випадання власних вій. Як зняти нарощені вії самостійно вдома?

Методи зняття нарощених вій

Щоб правильно зняти нарощені вії, існує кілька основних методів:

1. Рослинні масла. Тут можна використовувати реп’яхову, оливкова або касторове масло, яке доступне для повсюдного застосування. Вони дуже добре розм’якшують клей і процедуру можна проводити без додаткових рук. Тут варто просто намочити ватяну паличку маслом і нанести на повіку. Через півгодини можна приступати до зняття матеріалу.

2. Дебондер. Незважаючи на 2 останніх способу, дебондер використовується досить недавно. Він володіє рядом переваг:

— Ні запаху.
— Лікувальну дію.
— Досить швидко видаляє нарощені вії.
— Не викликає алергії.

Зараз розроблено 2 види дебондера: рідкий (проникає всередину клейового складу і розм’якшує його) і гелевий (більш густа консистенція, яка дозволяє проводити роботу в будь-якому зручному положенні для вас, тому що склад не розтечеться). При видаленні таким методом варто змочити ватний диск засобом і обертальними рухами почати видаляти вії. Він допомагає розм’якшити клейовий склад, аж до повного видалення його з очей. Але не варто лякатися, коли вата потемніє. Це означає тільки те, що клей почав розчинятися. При цьому можна буде побачити, що такий спосіб найбільш ефективний і швидкий. Перед застосуванням краще прочитати інструкцію або проконсультуватися у фахівця. Там буде описана не тільки методика застосування, але і хімічний склад, який дозволить визначити, чи є у вас реакція на препарат. Це краще вивчити відразу в магазині, тому що там консультант допоможе вам з більш підходящим вибором.

3. Крем. Тут краще всього використовується дитячий крем, який наноситься так само, як і масло. Якщо з першого разу всі вії не пішли, то тоді варто просто нанести засіб двічі. Це дозволить безболісно позбутися від усього непотрібного.

Такі методи дозволяють не витрачати зайві гроші на походу в салон, а самостійно допомагають знімати вії без істотних витрат.