Сучасний баночний масаж сьогодні часто робиться для самих різних цілей, він служить для лікування запалень, застійних захворювань, а також для схуднення і профілактики ряду хвороб. Банки довели за минулі роки ефективність у різноманітних косметичних процедурах в тому числі і для лікування целюліту.

Баночний сучасний масаж це ідеальний засіб проти звичайного целюліту, таке лікування здійснюється за допомогою банок, завдяки яким поліпшується кровообіг і загальний стан шкірного покриву в людини. Також масаж покращує стан м’язів і підшкірної клітковини і його можна проводити як на животі і стегнах, так і сідницях. Таке захворювання є визнаним ворогом краси і точно буде серйозною проблемою, як для худого, так і для повного людини. Для лікування потрібно спочатку усунути загальні причини появи захворювання і використовувати різні методи і засоби, такі як вакуумні звичайні банки. Потрібно знати точно як зробити антицелюлітний баночний масаж вдома самостійно, техніка масажу досить проста і легка.

Користь

Баночний масаж легко можна зробити у себе вдома самостійно, рекомендується використовувати тут активні різні речовини, тобто мед, ефірну олію та інші. Баночний масаж покращує стан м’язових тканин і шкірного покриву, а також рухового апарату і судинної системи людини. Поліпшується робота обмінних процесів, йдуть жирові відкладення, швидко виходять різні шкідливі речовини, судини стають еластичними, а шкіра очищається і стає красивою. Техніка баночного сучасного масажу досить проста і її зможе собі зробити буквально кожна людина легко і швидко.

Технологія

Дія технології баночного масажу дуже просте, а полягає вона в тому, що всередині банки потрібно створити вакуум, що надає цілющу дію на весь організм людини. Завдяки цьому апельсинова кірка усувається швидко і без шкоди для всього організму, тільки до сеансу слід добре підготувати шкіру. Спочатку рекомендується розпарити шкіру у ванній або душі, далі слід змастити її теплим рослинним маслом або спеціальними ефірними маслами. Банки спочатку слід обробити хлораміном, хоча можна ще використовувати перекис водню, зазвичай береться скляні або силіконові банки.

Масла краще додавайте більше, щоб банку легко ковзала по шкірі і з працею відклеювалася, банку спочатку слід ще підігріти на водяній бані. Якщо використовується банку зі скла, то просто піднесіть до неї запальничку, тримати 3 секунди і потім прикладіть до шкіри. Також можна використати банку з пристроєм для створення вакууму, вона прикладається до шкіри і потім відкачується повітря, ефект виходить точно таким же точно. Силіконова банку ставиться ще легше, досить стиснути її з різних сторін, а далі приставити в стислому вигляді до шкіри. Потім, якщо все було зроблено правильно, шкіра тут же втягнеться всередину і утворюється шкірний валик з висотою 3-7 мм в середньому.

Техніка

Коли банки вже поставлені, залишається тільки зробити сам масаж, для цього банку рухається вздовж природного відтоку лімфи від самої підшкірної клітковини. Масаж стегна робиться встановленою уздовж лінії, банку може рухатися до поверхні стегон, обов’язково обробляється область сідниць. Бока слід масажувати від хребта в різні боки, а живіт від боків і ребер до лобка. У області пупка робіть рухи так, щоб обійти його з різних сторін інакше банку може відклеїтися. Робити масаж треба протягом 20-30 хвилин і це вистачить, місяць бажано робити масаж 10-12 разів, а сам курс триває зазвичай до 20 процедур в середньому.