Часто можна почути фразу, що жінки з іншої планети. Природно так говорять чоловіки. На жаль, вони не усвідомлюють, що для дам, чоловіча душа така ж незрозуміла і незвідана, як для них дівоча логіка. Саме тому, частина дівчата ведуть себе дивно на перших побаченнях або роблять дурниці під час відносин. Вони просто не розуміють, чого від них хоче протилежну стать. У цій статті спробуємо розібратися, що радує чоловіків, як з ними треба себе вести і що потрібно, щоб змусити одружитися. А найголовніше, проаналізуємо, як спокусити чоловіка і як заінтригувати своєю персоною.

Як знайти чоловіка?

Це те, з чого починається знайомство з невідомим чоловічим світом. Відразу потрібно зрозуміти всі ті відмінності, які є між м і ж. Жінка – це чуттєва, емоційна натура; чоловік – людина, яка звикла вирішувати питання аналізом, логікою і здоровим глуздом. Вони і на любов дивляться по-різному. Жінка вважає, що любов – це приємне почуття, а мужик – що це просто набір гормонів всередині.

Так як знайти чоловіка? Тут все просто. Є 3 можливих варіанта того, що потрібно зробити:

 • Вивчити своє оточення. Всіх постійно оточують люди. Не важливо, хто ви за своїм соціальним статусом: студентка, офіс-менеджер, вчителька або безробітна. Чоловіки обов’язково завжди будуть поруч. На ком-то можливо можна навіть одружитися. Вам же потрібно просто взяти і заінтригувати його. Висока ймовірність, що поруч є якийсь Павло, який є приємним чоловіком. Або Владислав – брат вашої кращої подруги. Повірте, всі підпускають до себе тільки тих людей, між якими може виникнути будь-яка зв’язок.
 • Шукати в місцях, де багато народу. Цей варіант складніше, так як доведеться спілкуватися з невідомими людьми. Але на тих, хто не входить в твоє оточення значно простіше одружитися. Хлопці є скрізь: в клубах, кінотеатрах, музеях, футбольних матчах і інших місцях. Йдіть туди, де вас цікавить. І там знайдете безліч чоловіків, які до всього, поділяють ваші цікаві. А всі прекрасно знають, що почуття краще спалахують між тими, у кого схожі захоплення. Та й запал в ліжку буде значно вище.
 • Чекати свого судженого. Ця політика частину висміюється в 21 столітті. Але, вона ефективна. На кожну дівчину є свій призначений тільки їй хлопець. І він обов’язково зверне на вас увагу. Але, пам’ятайте, що розвиватися треба і самій, щоб заінтригувати багатьох представників протилежної статі, а потім, одружитися на судженого.
 • Як зацікавити чоловіка?

  Ось ідеальний звужений знайдено. Не важливо, як його звуть: Владислав, Володимир, Павло, головне, щоб душа лежала до цієї людини.

  Коли “жертва” знайдена потрібно переходити в атаку. Спочатку потрібно зрозуміти, як правильно фліртувати з чоловіком. Тут вся заковика в тому, що до кожного потрібен індивідуальний підхід. Так як спокусити чоловіка? Що потрібно зробити для цього?

  Тут є ряд правил, які будуть працювати на всіх “самців” без винятку:

 • Сміх. Намагайтеся сміятися над кожною жартом. Адже як мислить чоловік: “Якщо їй подобається мій гумор, то і я цій дамі, безумовно, цікавий. Між нами промайнула іскра”.
 • Підтримка захоплень. Чоловіки люблять говорити не більше жінок. А коли їх слухають, тим більше поділяючи захоплення, це приводить у захват. Послухайте всі його промови про машини, футболі, економіці або ще чим-небудь. Якщо знайомі з питанням, чи можна підтримати бесіду. Однак не перегинайте палицю, хлопці терпіти не можуть, коли їх самолюбство утискають. А якщо дівчина розумніша хлопця, то це сильно б’є по самооцінці.
 • Використання міфів. Крутите свої волосся, чіпайте мочку вуха. Робіть все те, про що пишуть в чоловічих журналах. Між нами дівчатками: це чертовски приваблює чоловіків. Так що, жінки, не бійтеся вдаватися навіть до таких прийомів.
 • Так як же фліртувати з чоловіками? Просто дізнатися, що йому цікаво, який він чоловік і, на основі цього, розробіть свою концепцію спокушання. Флірт – це один з пунктів залучення до себе чоловіків.

  Ще один часто задається жінками питання: “Як вести себе з чоловіком? “Щоб відповісти на нього, потрібно зрозуміти, що є 3 типи хлопців:

 • Холостяк
 • Жонатик
 • Розведений чоловік.
 • Холостяки – це ті, хто живуть одні і просто люблять всіх дівчат. З ними все просто. Їм достатньо легкого флірту, пари прийомів спокушання, кілька милих посмішок і він ваш. Поводитися з ними потрібно просто. Іноді можна побудувати з себе дурочку. Потім, через 3 місяці, коли “цукерково-букетний період” буде підходити до кінця, можна стати самою собою. Між вами вже є міцна нитка, яку навряд чи захоче порвати чоловік. Щоб залишитися з ним назавжди, досить просто змусити зробити пропозицію.

  Жонатики – це хлопці, у яких вже є дівчина. Якщо моральні принципи не дозволяють, можете забути про них. Однак, якщо ви з тих жінок, які беруть від життя все, сміливо хапайте і їх. Таким людям досить показати, що ваш образ краще, ніж у його дівчини або дружини. Покажіть, що ви сексуальніше, гаряче і пристрасніше. Покажіть, що між вами, куди більше хімії, ніж між ними. І все. Пам’ятайте, дорогі жінки, якщо захочете, будь-який хлопець впаде перед вашими колінами.

  Розведений чоловік – це найбільш складний тип. Жінкою його серцю залишена глибока рана. Тому він з обережністю підходять до всіх своїх відносин. Як підштовхнути чоловіка до весілля, не знає ніхто. Але, найголовніше в цьому питанні, бути щирою.

  Пам’ятайте, що розлучений чоловік, дуже чутливий. З ними важко налагодити контакт. Багато з них замикаються в собі. Пробити їх розбиту душу жінкою можна тільки любов’ю і чесністю. Будьте поруч з ними просто собою і тоді розведений чоловік впаде до ваших ніг і буде готовий зробити пропозицію.

  Пам’ятайте одне головне правило: чоловіка не можна змусити одружитися. Його можна тільки змусити полюбити вас.

  Чоловіки і гороскопи

  Багато чоловіків не вірять у силу гороскопів. Однак ніхто не може спростувати їх неефективність. Тому давайте поговоримо про сумісність. Адже всім цікаво, на кого, наприклад, краще одружитися.

  Найскладніші чоловіки – це звичайно ж водолії. Як вести себе з чоловіком-водолієм? Вони всі, майже такі ж, як розлучений чоловік. Статистика показує, що більшість молодиків, які пережили розлучення водолії. Збіг? Не думаю.

  До них треба достукатися. Фортеця навколо серця потрібно зруйнувати любов’ю і щирістю. Якщо це вийде, все між вами буде чудово.

  Холостяки найчастіше бувають раками. Ракам властиві полігамні погляди на світ. Раки розпусні, доступні, але, часто, не вірні. Вони готові перебігти до першої зустрічної. Їх мозок просто покірною жінкою. Тому, знайте, якщо хлопець рак – те, швидше за все, він непостійний. Найпоширеніше ім’я – Павло. Раків можна порадити дівчині, готової ризикувати. Ризикові дама найчастіше овен або телець за гороскопом.

  Овен – це упертий чоловік. Найчастіше, їм дають ім’я Павло або Сергій. Овен дуже вибагливий і частіше довіряє своєму мозку, ніж почуттям. Щоб його завоювати, підкорити їх своєю логікою. Якщо ваші аргументи будуть переконливі, то між вами і овном однозначно все буде чудово. Овен добре сходяться з раками або козерогами. Телець також може підкорити серце овна.

  Козероги-чоловіки – це витончені романтики. Їм, звичайно, далеко до дів, але все ж вони гарні подарунки, привітання й сюрпризи. Козероги сходяться з овнами,вагами. Козеріг може спокійно схопити чоловіка в свої мережі. Найпоширеніші імена – Віктор, Сергій і Павло.

  Терезам краще всього одружитись на дів. Вони будуть приємно доповнювати один одного. Діви-хлопці частіше всього мають імена: Віктор, Сергій, Владислав, Павло. Дівчина-телець здатна підкорити будь-яку дівчину. А Козеріг-чоловік може відвести тільця. Ось такий зоряний любовний трикутник.

  Раків-чоловіків найкраще може приборкати дівчина-овен або тілець. Якщо ви віддаєте перевагу раків в їжі, то можливо раків віддасте перевагу і в реальному житті.

  Овен-дівчина повинна придивитися до тих чоловіків, які зможуть її переконати в її думках. Наприклад, овен-дівчина зійдеться з овен – хлопцем. У цьому немає нічого дивного, адже овен – це єдиний знак зодіаку, який ідеально поєднується сам з собою.

  Як спокушати?

  Хто б що не говорив, а секс – важливий для чоловіків. Це природна фізіологічна потреба, тому її потрібно задовольняти. Багато запитують: “Як підштовхнути чоловіка до весілля?” Дуже просто: будьте хорошою співрозмовницею і задовольняйте партнера в сексуальному плані.

  Найголовніше перед статевим актом, це заінтригувати свого хлопця. Не дозволяйте йому накидатися на вас. Подразните його, дайте насолодитися вашим тілом. Це принесе задоволення як вам, так і йому.

  Головне в сексі – це пристрасть. Якщо вона є, то ваші відносини будуть довго розвиватися. Між вами все буде чудово ще довгі роки. Та й приємно робити один одному будете регулярно.

  Порада: одружуватися треба на те, хто відповідає ваше сексуальне лібідо. І не важливо як його звати: Віктор, Едуард або Павло.

  Найбільш жаркий жеребець в ліжку – це Телець за гороскопом. Кажуть, що в ліжку він просто чудовий, незалежно від віку.

  Якщо чоловік віддаляється

  Це останній, але найбільш важливе питання. Коли відносини тривають довго, то чоловік може віддаляється. Йому починає приїдатися буденність і повсякденність ваших вечорів. Якщо віддалення відбувається, тоді потрібно струс. Потрібно відвідати інше місто, зробити щось божевільне. Потрібен викид нових емоцій, які скриплять відносини між вами. Якщо чоловік відмовляється, потрібно змусити це зробити.

  Але найголовніше, завжди бути собою і бути тією, кого чоловік колись полюбив. Тільки на такий він захоче одружитися і робити їй постійно приємно( не важливо де в ліжку або в торговому центрі). В такому випадку у вас ніколи не виникне думка, що він віддаляється.

  Згідно зірок, самими вірними є 2 зодіаку: козеріг і телець. Тільки козеріг і телець готовий терпіти будь-які скандали, які піднесе їм доля. Та й у ліжку з ними проблем не буде.

  Як перестати боятися чоловіків?

  Боязнь чоловіків волнуем багатьох жінок, навіть більше, ніж питання про те, як фліртувати з чоловіком. Перестати боятися дуже просто. Потрібно просто усвідомити, що всі мужики, такі ж жінки. Вони теж ранимі й чутливі. Можливо їм властивий інший спосіб мислення, але, на ділі, вони такі ж. Так що якщо перед вами постало питання, як перестати боятися чоловіків, то просто подивіться своєму партнеру в очі і скажіть: “Ти такий же, як і я”.

  Багатьох лякає, якщо чоловік віддаляється. Цього боятися не варто. Потрібно розуміти як працює життя і відносини. Якщо він віддаляється, просто проведіть час разом. Якщо він цього не хоче, то потрібно змусити.

  Також чоловіків не потрібно боятися в ліжку. Вони не заподіють вам шкоди, а просто доставлять масу задоволень. До того ж, в ліжку не обов’язково займатися сексом. Можна просто лежати в обіймах, насолоджуючись компанією один одного.

  Багато хто думає, що ім’я впливає на характер. Наприклад, чоловіків з ім’ям Павло потрібно боятися найбільше. Але це абсолютна брехня. Любіть тих, хто вам доріг.

  Є ще один міф про страхи. Кажуть, найнебезпечніші чоловіки – це телець, козеріг за гороскопом. Однак доведено, що це не правда. Телець – зазвичай упертий, але вразливий. Козеріг – буває грубий, але ніколи не підніме руку на кохану. Тому, ніколи не бійтеся людей з-за їх гороскопів. Адже будь-який знак зодіаку може зробити пропозицію.