Вирішуючи, що вибрати в подарунок до Нового 2018 році рідним і близьким, не варто забувати про те, що його можна зробити власноруч. Взагалі кажучи, це можуть бути як корисні і функціональні речі, так і сувеніри або предмети декору.

У цій же статті ми підібрали для вас кілька цікавих ідей щодо того, як зробити подарунок на Новий 2018 рік своїми руками з паперу.

Одним з найбільш простих «паперових» презентів, який зможе створити як дорослий, так і дитина, є листівка. Цей виріб може мати будь-яку форму і розмір, а також, яку завгодно забарвлення.

Якщо ви вмієте гарно малювати, спробуйте зобразити на ній на свій манер зимові пейзажі або головних новорічних персонажів – Діда Мороза та Снігуроньку. Приємні побажання, написані на звороті такого оригінального малюнка, неодмінно порадують людини, якій вони призначені, а листівка залишиться для нього хорошим пам’ятним сувеніром.

Для тих, хто не дуже любить тримати в руках пензель і фарби, підійде інший варіант – створення аплікації. Вирізавши з кольорового паперу відповідні елементи і приклеївши їх на основу, ви легко створите, наприклад, красиву святкову ялинку, прикрашену яскравими кульками.

Інший варіант чудового подарунка на Новий 2018 рік своїми руками виконаного з паперу – це орігамі. Освоївши техніку складання різноманітних паперових фігурок, ви можете піднести їх тій чи іншій людині.

Орігамі можна виконати з паперу різних кольорів і фактури. В цьому випадку, можливо, не зайвим буде знати, чим він займається або захоплюється, щоб підібрати фігурки і варіант їх виконання, які б відповідали його уподобанням.

Також в техніці орігамі можна створити незвичайний предмет декору приміщення. Наприклад, зв’язавши фігурки міцною ниткою і скомпонувавши їх відповідним чином, ви отримаєте неординарне підвісне прикраса, яка обов’язково знайде місце в будинку будь-якої людини.

Новорічні подарунки з паперу своїми руками до 2018 року можуть також мати практичну спрямованість. Наприклад, існує безліч варіантів того, як зробити ексклюзивний абажур для торшера оригінального дизайну.

Лампа, яка буде горіти всередині нього, в залежності від його конструкції і відтінку паперу може створити неповторну затишну атмосферу всередині по-особливому освітленого приміщення.

З щільного, гладкого або гофрованого, картону можна створити органайзер для прикрас, намистин або ниток, ключів або будь-яких інших предметів невеликого розміру.

Відмінно буде виглядати на робочому столі і підставка для ручок, олівців, зроблена з щільного паперу будь-якого кольору, або ж власноруч намальований перекидний календар.

Будь-яку з вищевказаних ідей зовсім нескладно втілити життя, зробивши своїм рідним і близьким приємні і незвичайні сюрпризи до Нового 2018 році.