Як зробити оригінальний подарунок на Новий 2018 рік коханому чоловікові

Новий рік – особливе свято, яке всі ми чекаємо як чуд і віримо, що в цей день можуть справдитися найзаповітніші наші мрії. І, звичайно ж, чекаємо подарунків, які нам піднесуть рідні та близькі.

Але хоча прилавки наших магазинів рясніють різноманітними сувенірами і іншими новорічними товарами, подарунки, зроблені своїми руками, завжди цінуються більше стандартних речей.

Ви вирішили зробити на Новий рік подарунок чоловікові своїми руками? Його порадують складені в його честь вірші або пісня, незвичайний вітальний колаж з його фотографій, пов’язаний вами красивий джемпер або шарф.

А можна подарувати йому кухоль із забавним написом. Спочатку обезжирьте поверхню білою гуртки за допомогою очищувача для скла, потім за допомогою спеціального маркера для нанесення малюнків на фарфорі (його можна купити в художньому салоні) зробіть напис на гуртку. Потім поставте кухоль в духовку нагрійте її до 200°С і залиште там кухоль на 30 хвилин.

Незвичайним подарунком чоловікові на Новий 2018 рік стане ретро-телефон, бронзова статуетка, бар у вигляді глобуса або міні-бар. Також оригінальним подарунком для вашого улюбленого можуть стати вироби ручної роботи, виконані на замовлення: шахи, колекційні кортики, мечі, шаблі або предмети антикваріату.

Втім, подарунок до цього свята не обов’язково повинен бути дорогим, і ви можете зробити подарунок чоловікові своїми руками на Новий 2018 рік, наприклад, верстати на комп’ютері фотоальбом або календар на наступний рік з вашими фотографіями.

Можна зняти розповідає про історію ваших стосунків відеофільм або змонтувати кліп з змінюють один одного знімків, що супроводжується романтичною музикою.

Відмінним подарунком на Новий рік стане і веселий подарунок. Це може бути футболка з прикольною фрази і малюнком, вітальний указ або грамота до свята в красивій рамці, оскарівську статуетку За кращу чоловічу роль».

Корисним і разом з тим оригінальним подарунком коханому чоловікові на Новий 2018 рік буде пристрій «антисон», яке не дозволить йому заснути за кермом машини.

Автолюбителю також дуже придасться столик, за яким можна перекусити або працювати на ноутбуці, чайник або кавоварка, які працюють від прикурювача, а також інші аксесуари для машини.